Obrazek

Obrazek

Oklejanie samochodu - Wrocław

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
KorniXPL
Nowy Klubowicz
Imie: Przemyslaw
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9 JTDm

Oklejanie samochodu - Wrocław

Postautor: KorniXPL » 25 paź 2016, 10:15

Cześć. Czy znajdę jakiegoś kolegę we Wrocławiu, który pomógłby okleić samochód? Nie chcę oddawać do warsztatu, tylko otrzymać pomoc, chciałbym się czegoś nauczyć, a przy okazji nie zniszczyć zbyt wiele folii

Awatar użytkownika
Lewczan
Nowy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Stilo MW
Silnik: 1.9 JTD 115 KM
Kolor: 647
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=13634

Re: Oklejanie samochodu - Wrocław

Postautor: Lewczan » 25 paź 2016, 12:10

Cześć, ja bawiłem się w oklejanie samochodu i muszę powiedzieć, że jeśli nie masz czystego samochodu i pomieszczenia (też czystego), w którym mógłbyś oklejać to nawet nie próbuj. Ja po zrobieniu maski, lusterek i paru innych pierdół poddałem się.

Awatar użytkownika
turillo
Nowy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo Uproad Kombi
Silnik: 1,9 JTD, 140KM
Kolor: Srebrny Metalik

Re: Oklejanie samochodu - Wrocław

Postautor: turillo » 02 lis 2016, 00:51

Ja bym jednak poszukał specjalisty i może nie w samym Wrocku bo tam ceny zawsze spore, a jest przecież dużo mniejszych miast wokoło a i na jakiejś "wiosce" ktoś się znajdzie. Poszukaj info w necie, popytaj ludzi z Wro;) A specjalisty dlatego, że to precyzyjna dość robota i łatwo spaprać i robić na nowo trzeba. Poza tym zawsze możesz podpatrzeć jak to robią fachowcy jak zlecisz im jakiś 1,2 elementy a potem sam możesz spróbować i będzie łatwiej ;)
turillo to ekstremalne sporty i dynamiczna jazda

Wróć do „Tuning wizualny”