Fiat Stilo nie odpala

Pomoc w diagnozowaniu, kody błędów itp
Dunia
Nowy Klubowicz
Imie: Klaudia
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1900 jtd
Kolor: Czarny

Fiat Stilo nie odpala

Postautor: Dunia » 28 gru 2017, 20:11

Witam. Zacznę od tego, że kupiłam sprowadzonego z Niemiec Fiata Stilo 2003r. Po załatwieniu wszystkich formalności wsiadłam w niego i zaczęłam jeździć. Ogólnie odpaliłam go 3 razy. Za czwartym niestety już się nie udało. Świeci się kontrolka auta z kłódką oraz wiele innych. Samochód normalnie kręci więc nie przypuszczam że to akumulator. Wydaje mi się że immobilizer. Auto otwieram i zamykam tylko kluczykiem ponieważ nie działa pilot (poza tym jak był sprowadzony to i z kluczyka nie działało). Miał ktoś taki problem i mógłby pomóc?

Awatar użytkownika
paveu
Klubowicz
Imie: Paweł
Auto: Fiat Stilo MW Uproad
Silnik: 1,9 JTD 115kM
Kolor: Grigio Tecno vr

Re: Fiat Stilo nie odpala

Postautor: paveu » 28 gru 2017, 20:32

Jak masz drugi kluczyk to spróbuj.Niestety nie pomogę Ci za bardzo pewnie by trzeba było podpiąć pod komputer bo kontrolka z kłódką to immobilizer.

Dunia
Nowy Klubowicz

Postautor: Dunia » 28 gru 2017, 22:55

received_1547808848644335.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Postautor: Tomi » 29 gru 2017, 19:33

Masz osłonę na akumulatorze? Jeśli nie to zapewne do skrzynki z bezpiecznikami dostała się woda.

Dunia
Nowy Klubowicz

Postautor: Dunia » 29 gru 2017, 19:51

Mam osłonkę. Dziś kupiłam nowy aku. I niestety teraz żadne kontrolki sie nie świecą nic nie pokazuje, nawet ile jest paliwa. A problem nadal ten sam. Raz zapalił chodził jakieś 5 sek. i sam zgasł. Później tylko kręci i kręci. Jak się klemy odłączy i znowu przykreci to znowu odpali na kilka sekund i sam gaśnie.

Added in 1 minute 5 seconds:
Tomi pisze:Masz osłonę na akumulatorze? Jeśli nie to zapewne do skrzynki z bezpiecznikami dostała się woda.

Mam osłonkę. Dziś kupiłam nowy aku. I niestety teraz żadne kontrolki sie nie świecą nic nie pokazuje, nawet ile jest paliwa. A problem nadal ten sam. Raz zapalił chodził jakieś 5 sek. i sam zgasł. Później tylko kręci i kręci. Jak się klemy odłączy i znowu przykreci to znowu odpali na kilka sekund i sam gaśnie.

Wróć do „Diagnostyka”