sprężyny do stilona

W tym dziale polecamy sprawdzone części oraz pytamy o konkretne nr poszukiwanych podzespołów lub zamienniki.
petermar1
Nowy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Stilo SW
Silnik: 1.9 115KM 192B4000
Kolor: 284/A Grigio Bel Tenebros

Re: sprężyny do stilona

Postautor: petermar1 » 08 gru 2020, 15:44

witam, podłączę się w temat sprężyn, bo też pilnie szukam, muszę zlecić wymianę tulei wachaczy przed przeglądem, osłonę przegubu bo pękła i od razu sprężyny bo nie moge parkować pod domem bo haczę o krawężnik, właśnie urwałem mocowania osłony silnika.
Spreżyny D&D jaki numer części, o nie można nigdzie znaleźć co i jak, sprzedawca nie może ustalić, ale jakbym m podał to coś się znajdzie, w ogóle w katalogach Lesjofors, Sachs, Monroe tp jest nieźle popierdzielone, różne długości, średnice i że niby wszystko może pasować, ale nie wiadomo, to co tak na prawdę założyć, żeby nie siadło zaraz i żeby był większy prześwit, powiedzmy książkowe 67, albo nawet ciut więcej?
ma ktoś już temat przerobiony i mógłby podzielić się doświadczeniem? ale nie w stylu "j 30 tys. temu założyłem KYB i jeszcze nie siadły", potrzeba wiecej km...

Awatar użytkownika
paveu
Starszy Klubowicz
Imie: Paweł
Auto: Fiat Stilo SW Uproad FL
Silnik: 1,9 JTD 115kM
Kolor: Grigio Tecno vr

Re: sprężyny do stilona

Postautor: paveu » 08 gru 2020, 16:20

Jeżeli chodzi o sprężyny przednie d&d mogę polecić do jtd,do innych jednostek nie wiem.W każdym razie przód jest wysoko i nie siadają po miesiącu.Obrazek

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Jak mogę,to pomogę!

Wróć do „Polecam części / Poszukuje numeru części”