Obrazek

Obrazek

Remont zawieszenie i rozrząd Multijet 3D 150 2006

W tym dziale polecamy sprawdzone części oraz pytamy o konkretne nr poszukiwanych podzespołów lub zamienniki.
Kaowiec
Nowy Klubowicz
Imie: Michał
Auto: Stilo 3D
Silnik: 1.9 Multijet 150 KM
Kolor: Czerwony

Remont zawieszenie i rozrząd Multijet 3D 150 2006

Postautor: Kaowiec » 05 wrz 2018, 19:41

Witam, nadszedł czas, by wreszcie zająć się zawieszeniem, tym bardziej, że diagnosta podczas przeglądu stwierdził, że lewy wahacz do wymiany ze względu na luzy, a oprócz tego jeżdzenie na 17calowych felgach też swoje kosztuje...
Myślałem, by zrobić to porządnie, więc myślę o czymś takim: https://allegro.pl/delphi-wahacze-laczniki-koncowki-fiat-stilo-zestaw-i7511088528.html, co jeszcze do tego trzeba dokupić? Sprężyny i amortyzatory zostaną po staremu.
Macie jakieś polecane części? Taki zestaw jest porządku? Może tańsze/droższe? Widzę dużo ofert MASTER SPORT, czy to jest coś warte? A może da się zregenerować wahacze?
Oprócz tego chciałbym wymienić rozrząd, jakieś polecane zestawy?
Zawracając już Wam głowę, zapytam, co może być przyczyną takiego metalicznego trzasku przy maksymalnym skręcie w lewo (zawracanie z większą prędkością), przegub? Półoś?
Z góry dzięki, a jeśli źle trafiłem z tematem, przepraszam, rzadko udzielam się na forach, ale tym razem to poważniejsza naprawa, niż wymiana żarówki i opon ;)
Pozdrawiam, Michał!

Awatar użytkownika
paveu
Klubowicz
Imie: Paweł
Auto: Fiat Stilo SW Uproad FL
Silnik: 1,9 JTD 115kM
Kolor: Grigio Tecno vr

Re: Remont zawieszenie i rozrząd Multijet 3D 150 2006

Postautor: paveu » 05 wrz 2018, 20:14

O zestaw do rozrządu zapytaj w ASO,bo ceny porównywalne do sklepowych, ewentualnie zestaw conti/ina.

Wróć do „Polecam części / Poszukuje numeru części”