Dlaczego wybrałes Stilo ?

Dział w którym rozmawiamy na temat codziennej eksploatacji Stilo.
Awatar użytkownika
pawelzbrd
Nowy Klubowicz
Imie: Paweł
Auto: Fiat Stilo 3D
Silnik: 1.9jtd chip 142km 325nm
Kolor: Granatowy

Re: Dlaczego wybrałes Stilo ?

Postautor: pawelzbrd » 21 paź 2012, 20:50

no nie ukrywam ze z fordem miałem pecha ale tak się trafiło że akurat jak kupiłem to co chwile jakiś czujnik padał że auto moc traciło i co najgorsze było raz się wtrysk rozkodował podczas wyprzedzania a z naprzeciwka tir auto nagle moc traci blisko czołówki było, ogółem z 5 razy stracił moc przez rok stwierdziłem że się go pozbędę kto wie co by było dalej. a co do wykonania itp to się z tobą zgodzę złe nie było ;)

Awatar użytkownika
Fiatisti
Nowy Klubowicz
Imie: Kamil
Auto: Alfa Romeo 159 SW
Silnik: 2.0 JTDm 170KM

Postautor: Fiatisti » 20 gru 2012, 10:19

Mi Stilo w 3d spodobało się od kiedy pierwszy raz je zobaczyłem, zawsze chciałem takie mieć, urzekło mnie swoją dynamiczną i agresywną sylwetką :cool:

Awatar użytkownika
majek85
Nowy Klubowicz
Imie: Damian
Auto: Stilo MW
Silnik: 1,9 JTD 115

Postautor: majek85 » 20 gru 2012, 14:59

Bardzo bogate wyposażenie w stosunku do konkurencji, potężny bagażnik, dobre opinie o JTD (choć szkoda że nie było wersji 2.4 MW, na pewno bym się skusił),
A główne kryterium to byle nie z koncernu VW :shoot:

Awatar użytkownika
kalutek92
Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo Schumacher
Silnik: 2.4 170 KM Manual
Kolor: ROSSO CORSA

Postautor: kalutek92 » 23 gru 2012, 10:21

Na pewno cena mnie skusiła bo jeżeli miałbym kupić A3 bądź Golfa w roczniku 2007 to nie wiem ile bym musiał położyć:|
Stilo ma bardzo ładną sylwetkę i było bardzo bogato doposażane przez fiata,bezawaryjne silniki.Wiedziałem,że wadą tego auta jest wariująca elektryka.Ale powiem szczerze,że nie żałuje ani złotówki którą wydałem na auto.Jest to moje drugie stilo i mogę polecić je każdemu z czystym sumieniem. Części na prawdę też są tanie.Jeżeli chodzi o ładowność to też byłem zdziwiony.Mój 3 drzwiowy stiluś zapakował 4 osoby,cały bagażnik walizek i zawiózł mnie nad morze ponad 450km i spalanie wyszło mniej więcej 6.2 litra przy taki załadunku. Na pewno kupiłem go również dlatego,że ludzie uważają,że fiat to nadal 126p a nie mieli do czynienia z większością fiatów i wyrażają swoje zdanie. Jest to strasznie niedocenione auto i bardzo konkurencyjne z wysokimi modelami takimi jak A4 czy Golf i wg mnie jest wobec nich bezkonkurencyjne. Tak więc podsumowując.

Plusy:
-cena
-wyposażenie
-sylwetka
-dobre silniki
-tanie części

Minusy:
-Skywindow
-elektryka

Awatar użytkownika
milybaj
Klubowicz
Imie: Miłosz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9JTD 115KM
Kolor: 698A Grigio Tecno Metalli

Postautor: milybaj » 27 gru 2012, 19:35

Moj tata ma Fiata Uno, brat Fiata Brawa no wiec tradycja sie zaczęła rodzic. Z początku planowałem Fiata Puto II lecz dłużej sie zastanowiłem, "przeliczyłem kase", przeczytałęm wszystko na forach o Stilo i zacząłem zbierac kase:) mam go juz połtora roku i nie żałuje. Rodzina ma Forda Mondeo, Opla Zafire i rozne inne lecz kazdy jak sie przejedzie to pozytywnie sie wypowiada. samochod planuje eksploatowac juz do końca.
Stilo forever

Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Postautor: ToKo » 28 gru 2012, 08:59

Jeden z niewielu tematów, który przeczytałem od pierwszego do ostatniego postu :-)

Cóż, potwierdze słowa, które już wcześniej padały:
- gdy wychodzę z marketu, nie chce zastanawiać się który pasat jest mój na parkingu
- stilo to mało znane auto na naszym rynku, ze względu na przyczepione stereotypy o dużej awaryjności głównie przez ludzi, którzy nie mieli z tym autem nic wspólnego
- silniki JTD, bo to od fiata wszystko się zaczęło
- wygląd "napakowanego małego koksa", przód niebywale agresywny - zadziorny :)

Każdy ze znajomych ( w większości fan VAG'a) widząc to auto pytają:
co to za auto?
i ile to ma pod maską....

dziwią się, że to fiat to raz a dwa... silniczek jest bardzo żwawy i nawet w pojedynku, ze 150 konnym dieselkiem Vag'a tzw. ARL'em... nie mamy się czego powstydzić ( mówie tu o mojej mocy i silniczku). Gdyby nie krótsza skrzynia w fiaciku ( a u mnie jest 5tka) to... auto szło jak przecinak niemalże równo z VAG'owskim badziewiem.

To auto jest nietuzinkowe, inne i naprawdę dobrze mi się tym jeździ.

Poza tym uwielbiam miny i błądzący wzrok kierowców po budzie stefanka na czerwonych światłach. Każdy bacznie obserwuje auto, a w moim przypadku biały kolor dodaje mu uroku :)

-------
A jeśli chodzi o historię, to kiedyś mój tata nabył ( chyba niechcący) fiat tipo abartha, niestety traktowany był on jako wozidło z punktu A do punktu B, następnie doszła instalacja gazowa, kilka obcierek spowodowanych gapowatością innych kierowców i tak poobijany samochodzik trafił w ręcę pewnej babki z Wejherowa (na pomorzu). Okazało się, że w drodze powrotnej miała wypadek - a był to prezent męża dla żony, chciał jej go wyremontować na picuś glancuś - to tyle historii fiata. Ojciec nie bardzo był przychylny fiacikowi - chociaż sam przyznawał, kopa miał to Ci on. I po kilkunastu ładny latach odświeżyłem i kontynuuję udział fiata w naszej rodzinie.

pozdrawiam
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Awatar użytkownika
wasil
Klubowicz
Imie: Wojtek
Auto: Stilo
Silnik: 2.4 20V
Kolor: Grigio Steel
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=5573

Postautor: wasil » 21 mar 2013, 22:13

no cóż... od kiedy mnie taki jeden wyciął przy Tesco na Długiej to od tego momentu go zapragnąłem... nadmienię że było to 3tyg temu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Postautor: ToKo » 22 mar 2013, 12:04

wasil pisze:nadmienię że było to 3tyg temu document.write('<scr' + 'ipt type="text/javascript"' + ' src="http://adsearch.adkontekst.pl/akon/intext_spliter?prid=4348&caid=106235&form=9263:0:I&ns=' + (new Date()).getTime() + '"' + '></' + 'script>');

:)
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Awatar użytkownika
blaszczu91
Klubowicz
Imie: Maciek
Auto: BMW 5er e61
Silnik: 525d
Kolor: Czarny

Postautor: blaszczu91 » 22 mar 2013, 16:19

Do zakupu Stilo na pewno przekonała mnie prezencja tego samochodu - pomimo tego, że mam model z rocznika 2002 wygląda on nadal świeżo. Nie spodziewałem się, że to auto budzi aż takie zainteresowanie na ulicy - pozytywnie się zaskoczyłem ;) Na pewno za były takie czynniki jak cena w stosunku do rocznika i wyposażenia, niebanalny wygląd, przyjaciel ojca pracował 30 lat w ASO Fiata więc po kosztach ogarnie mi samochód. Generalnie miałem kupować Renault Megane II CC ale plany się zmieniły - Sky Window musi mi to wynagrodzić a niech mi ktoś pokaże inne auto z takim fajnym rozwiązaniem (oczywiście w tej klasie i tej cenie). Nie jestem zwolennikiem starszych VAGów więc Stilo jest idealną alternatywą. Póki co jestem w nim mega zakochany i nie żałuję zakupu - myślę, że będę nim długo śmigał. Jedyną wadą tego modelu jak dla mnie to jakość plastików w środku (nie wszystkich) szczególnie gałki, pokrętła, przyciski na radiu itp. Gdybym miał jeszcze raz zdecydować się na Stilo na pewno bym to uczynił - polecam tym co się wahają ;)

Awatar użytkownika
bajprzeznet
Klubowicz
Imie: Artur
Auto: 5d 2006
Silnik: 1.4 95KM LPG

Postautor: bajprzeznet » 23 mar 2013, 14:26

Na pewno zadecydowało pare rzeczy.
Wygląd auta, jego komfort, wyposażenie, a głównie CENA - bo nie lubię przepłacać gdy nie widać różnicy, a w tym wypadku widać i to na korzyść Stilo :)
Do tego sentyment do Fiatów, które w rodzine mimo wielu innych marek sprawują się od lat rewelacyjnie, i pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Szukałem świadomie Stilo, koniecznie w benzynie, a reszta była do uzgodnienia - udało się i jest to już drugie Stilo w rodzinie :cool:

Awatar użytkownika
Focal
Nowy Klubowicz
Imie: Tomasz
Auto: Mercedes
Silnik: pb

Postautor: Focal » 30 maja 2013, 17:19

MartinBlank
Nowy Klubowicz
Imie: Rafał
Silnik: 1.8 benzyna
Kolor: blue jet

Postautor: MartinBlank » 30 maja 2013, 19:56

Tak ta "turbo dziura", wtedy pierwszy raz usłyszałem o czymś takim jak Fiat Stilo :P

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Fiat
Silnik: 1.9 JTD (85 Kw 115 PS)
Kolor: 841/A (Nero Moire' VR.)
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6364
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 01 cze 2013, 22:21

Od prawie roku szukałem jakiegoś pojazdu dla siebie. Długo to trwało, ale chciałem dobrze wybrać. Od początku myślałem nad jakimś silnikiem diesla. Początkowo mój wybór padł na 1.9 TDI. Jakoś w lutym/marcu znajomy powiedział o silniku 1.9 JTD. Od tego wszystko się rozpoczęło :hihi: Szybko dostrzegłem pewnego nietypowego fiata. Niska cena, bogate wyposażenie i wygrywane testy/porównania z golfem to większość powodów dla których zdecydowałem na ten wybór :D Do tej pory miałem Fiata Albeę 1.2 benzynę. Przyda się jej jakieś doborowe towarzystwo :D Nie jestem zwolennikiem wyścigów na światłach i szybkiej jazdy po drogach, ale i tak ludzie patrzą z zaciekawieniem na ten model :D na światłach często uśmiechają się inni kierowcy i patrzą z zaciekawieniem (co czasem potrafi wyprowadzić z równowagi :faint: )
----
w skrócie:
Plusy:
-cena (szczególnie, że człowiek wciąż nie ma stałego dochodu pieniędzy)
-wyposażenie (o wiele bogatsze niż można się spodziewać!)
-sylwetka (to spojrzenie na światłach ludzi w 'betach' i 'audicach'/ szczególnie dziewczyn siedzących w nich :hah: )
-dobre silniki (1.2 benzyna nie stwarzała problemu, o 1.9JTD nie wypowiem się, bo zbyt krótko jeżdżę)
-Skywindow (jeśli działa, to nawet w dieslu pięknie się prezentuje. Hałas zaczyna się od 100km bez rolety)

Minusy:
-elektryka (mi migocze przebieg)
Obrazek

Fabbrica Italiana di Automobili Torino

Obrazek

Awatar użytkownika
prezesura
Nowy Klubowicz
Imie: Mariusz
Auto: Stilo 3D
Silnik: 1.9 MJTD
Kolor: Czaaarniutki :)

Postautor: prezesura » 01 cze 2013, 23:41

Tosterkovsky pisze:
Minusy:
-elektryka (mi migocze przebieg)

Zrób osiowanie a przestanie migać. Masz pewnie coś dołożone dlatego Ci miga.

Awatar użytkownika
michalfc
Klubowicz
Imie: Michał
Auto: Stilo / Punto II
Silnik: 1.2 16v Pałer / 1.2 8v
Kolor: Nero 601 / 804/A
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=6652

Postautor: michalfc » 03 paź 2013, 12:28

Zacznę od tego cytatu:

ToKo pisze:- gdy wychodzę z marketu, nie chce zastanawiać się który pasat jest mój na parkingu

Oglądałem różne marki i modele. Zawsze było coś nie tak, albo silnik albo wyposażenie albo były za daleko. Szukałem przede wszystkim samochodu innego niż mają wszyscy. passatów i golfów nawet nie oglądałem, strasznie podobało mi się audi a3, lecz chciałem auta powyżej 00r, a w moich finansach (10tys) nie znalazłbym w dobrym stanie takowej audiczki. W związku z tym że Stilo zawsze mi się podobało trafiło na ten model. Przed kupnem oglądałem jeszcze fabie 2001r, 1.4 100km, climatronic,elektryka,grzane fotele itp, lecz każda szybka inna. Pojechaliśmy oglądać moje obecne stilo: silnik 1.6 lecz okazało się że to 1.2(facet pomylił się w opisie :( ). Trochę szkoda że to 1.2, szukałem co najmniej 1.6 . Lecz silnik + wyposażenie + wygląd + dość utrzymane wnętrze zdecydowało o kupnie. W końcu samochód kupuje dla siebie a nie dla rodziców czy znajomych, większość ma auto5d + duże silniki. Co prawda lubie czasem dępnąc, ale preferuje spokojną jazde. Stilo podoba mi się w każdym calu i jak ktoś wyżej napisał: po co przepłacać za audi skoro nie widać różnicy ;d

Awatar użytkownika
ziomal
Klubowicz
Imie: Tomasz
Auto: Alfa Romeo 159 SW
Silnik: 2.4 JTDm 200 KM 400Nn
Kolor: nero oceano
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=14019

Postautor: ziomal » 02 gru 2013, 16:27

- szukałem taniego i mało awaryjnego diesla (spędziłem godziny na forach i wybór padł na multi jeta)
- po 20 latach z Renault (wszystko w kombi) i zmianie pracy mam teraz dwa auta (do tej pory dojezdżalismy razem z dziewczyną do pracy)
- wożę teraz mniej powietrza :D
- łatwiej znaleźć kawałek miejsca parkingowego
- odmłodziłem rocznik posiadanego doopwozu + zamieniłem na dwa fiaty (bravo i stilo)
- czekam na zastrzyk gotówki (pośpiechu nie ma) - bo w planach jest Renault Laguna Coupe :pada:
- zawsze starłem sie jeździć wbrew stereotypom i innym autem niż wszyscy (czyt. VW)

Awatar użytkownika
Pepsi
Klubowicz
Imie: Pepsi
Auto: Stilo MW DYNAMIC 2003r
Silnik: 1.6 103km
Kolor: srebrny

Postautor: Pepsi » 03 gru 2013, 20:34

Wybrałem spontanicznie. Potrzebowałem auto. Wszedłem do komisu. W bramie stało stilo. Mieściło się w budrzecie i było w kombi (szukałem auta tylko w kombi). Spodobało się narzeczonej. Zapytałem o szczegóły, przewiozłem się, zabrałem na stację - komputer, ścieżka diagnstyczna i zbieżność. Było pare pierdół do zrobienia ale ogólnie ok więc kupiłem. I tak jeżdżę. Do tej pory zrobiłem ok 10tyś km i ,odpukać, jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
loli_pl
Nowy Klubowicz
Imie: Dariusz
Auto: Stilo 3D
Silnik: 1.2 16V. 80km
Kolor: Czarny

Re: Odp: Dlaczego wybrałes Stilo ?

Postautor: loli_pl » 03 gru 2013, 21:09

Bo jest przepiękne!

Poszło z K&M Live

Awatar użytkownika
olo_mistrzu
Nowy Klubowicz
Imie: Paweł
Auto: Było Stilo jest Bravo II
Silnik: 1.4 + LPG - jest 1.9 MJTD
Kolor: Jest Blue Notturno 487J
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=6315

Postautor: olo_mistrzu » 03 gru 2013, 21:57

Szukałem auta jak najmłodszego, z udokumentowanym przebiegiem, o gabarytach Golfa IV (Niemiec za wzór był stawiany).... pojeździłem Golfem z 02 i 03 roku (1.4 i 1.6), a następnie wyczaiłem Staśka 04r. Jak się okazało Staś zawieszenie sztywne, środek jak w Golfie, nikomu się nie podobał tylko dla mnie, zamiast 14-15 tysięcy to po taniości wystawiony - auto stworzone dla mnie- pomyślałem. W porównaniu do Punta II istny majstersztyk, aż dech zaparło, że dołożyć 2500 zł do punta z 2002r. i taką gablotę można mieć:).... udawałem wybrednego, że to, że śmo do roboty (a tak naprawdę kupiłbym i za parę tysi więcej ;)...i tak zaraz rok jak ze Stanisławem duet stworzyłem. Gaz 4 dni temu dołożyłem, bo silnik 1.4. przez rok od zakupu sprawdzić zdążyłem i zero problemów. Także najmniej 2-3 lata jeszcze ze Staśkiem się nie rozstanę bankowo i jak benzyniaka to 1.4 szukać Panowie...nie będziecie zawiedzeni....
Stilo to Mercedes, niezależnie czy kupisz diesla, benzynę czy benzynę z gazem :)....

Awatar użytkownika
paluch
Klubowicz
Auto: Fiat Stilo SW
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: Srebrny

Postautor: paluch » 04 gru 2013, 18:42

Moja historia za Stilonem zaczęła się tak:Woziłem się elegancko Fiatem uno dopuki nie urodził sie syn.Trzeba było gdzieś wsadzić wuzek no i wsadziłem ale tuba poszła w odstawke i tak za każdym razem musiałem wkładać i wyjmować tubę co mnie strasznie irytowało.Stwierdziłem że czas na kombika.Szukałem ogulnie kombi nie przywiązując wagi do marki aż kturegoś dnia znalazłem stilo w kombiku :shock: Pomyślałem pojade tylko zobaczyć bo nie chciałem kupować pierwszego leprzego auta,Ale gdy wsiadłem,przejechałem sie to uległem i przyjechałem nim do domu.Byłem zaskoczony Dynamiką jazdy,kulturą pracy silnika,wygodą oraz estetyką wykinania.Naprawde wielki szacun do FIATA za ten model.POLECAM TO AUTKO KAŻDEMU.Gdy wracam do domu to jade okrężną drogą by przejechać się jeszcze kawałek :viva:

jd87
Nowy Klubowicz
Imie: Jarosław
Auto: Stilo
Silnik: 1.6 16v
Kolor: srebrny

Postautor: jd87 » 04 gru 2013, 19:59

Moja przygoda ze Stilonem zaczęła się pod koniec 2012 r. podczas luźnej rozmowy w gronie znajomych. Jeden z nich zachwalał silnik 1.9 JTD 115 KM jako bardzo trwały i ergonomiczny. Kilka miesięcy później zacząłem rozglądać się za autem. Bardzo chciałem kupić czereśniową Ibizę III ale nie znalazłem odpowiedniej. I wtedy pojawiło sie moje Stilo! 1.6 16V sprowadzony ze Szwajcarii, perfekcyjnie utrzymany, z małym przebiegiem! Po prostu bajka! ;p Trochę się wahałem - wiadomo, taki zakup mimo wszystko trzeba 100 razy przemyśleć. Gdy wsiadłem pierwszy raz do auta już wiedziałem, że musi być moje. Poczułem "chemię" z nim, co dotychczas rzadko mi się zdarzało.
Dwa dni później auto było już moje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Auto: Fiat
Silnik: 1.9 JTD (85 Kw 115 PS)
Kolor: 841/A (Nero Moire' VR.)
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6364
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 04 gru 2013, 20:30

paluch pisze:Moja historia za Stilonem zaczęła się tak:Woziłem się elegancko Fiatem uno dopóki nie urodził się syn.Trzeba było gdzieś wsadzić wózek no i wsadziłem ale tuba poszła w odstawkę i tak za każdym razem musiałem wkładać i wyjmować tubę co mnie strasznie irytowało.Stwierdziłem że czas na kombiaka.Szukałem ogólnie kombi nie przywiązując wagi do marki aż któregoś dnia znalazłem stilo w kombiaku :shock: Pomyślałem pojadę tylko zobaczyć bo nie chciałem kupować pierwszego lepszego auta,Ale gdy wsiadłem,przejechałem się to uległem i przyjechałem nim do domu. Byłem zaskoczony dynamiką jazdy,kulturą pracy silnika,wygodą oraz estetyką wykonania. Naprawdę wielki szacun do FIATA za ten model.POLECAM TO AUTKO KAŻDEMU.Gdy wracam do domu to jadę okrężną drogą by przejechać się jeszcze kawałek :viva:

Błędy ortograficzne poprawione. Da radę czytać! :ok:
Obrazek

Fabbrica Italiana di Automobili Torino

Obrazek

Awatar użytkownika
paluch
Klubowicz
Auto: Fiat Stilo SW
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: Srebrny

Postautor: paluch » 05 gru 2013, 10:45

:thankyou: Pisze fonetycznie i prosze o przymknięcie oka

Awatar użytkownika
_marcin00_
Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: Stilo 3d
Silnik: 1,6 16V 103KM
Kolor: Black metallscente 632
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=7112

Postautor: _marcin00_ » 05 gru 2013, 12:07

Dlaczego wybrałem Stilo? Odpowiedź jest w miarę prosta, Fiatami jeżdżę od zawsze. Moje poprzednie auto to Punto II 1,2 16V, które było dla mnie bardzo ładnym samochodem i przede wszystkim było bezawaryjne, ale się mi w końcu znudziło. Następcy długo szukałem, zastanawiałem się pomiędzy Pandą Sport 1,4 16V, a Fiatem Stilo. Panda była fajną opcją, bo mało kto wie że istniała wersja 100HP, która spod świateł zawstydziłaby niejednego, ale niestety po pierwsze jest to auto jeszcze za drogie, a po drugie w środku to nadal ciasna Panda, którą znam bo moja siostra ma taką tylko z silnikiem 1,1 54km. Co prawda, myślałem przez chwilę nad Grande Punto Sport 1,4 16V, ale te auta jakoś mi się opatrzyły. Więc wybór padł na Stilo. Początkowo chciałem żeby miał silnik 1,4 16V, ale po przejażdżce 1,6 16V, szybko zmieniłem zdanie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomsonn
Nowy Klubowicz
Imie: Tomek
Silnik: 1.4 16V 95KM Fresh
Kolor: szary

Postautor: Tomsonn » 07 gru 2013, 09:22

Ja podobnie jak kolega marcin00 wcześniej poruszałem się punktem 1.2 8V Alę znudziło mi się a pozatym to przejechał już swoje:-) Wziąłem ślub i potrzebowałem czegoś większego. Długo szukałem aż w końcu wypatrzyłem go:-) mój 5drzwiowy dziadkowóz. Po pierwszej jeździe zakochalem się i już go nie puscilem. Zabrałem do domu:-) silnik 1.4 jest idealny jak na moje potrzeby. Nie jest to piorun na drodze ale za to ekonomiczny i komfortowy. I napewno dużo większy od punto;-) Szkoda że makaronu nie uklepali następnej generacji stilo:-(

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
DZIADKOWÓZ

Wróć do „O Stilo”