Dlaczego wybrałes Stilo ?

Dział w którym rozmawiamy na temat codziennej eksploatacji Stilo.
NoVi
Starszy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Clio II
Silnik: 1.4 98KM
Kontaktowanie:

Dlaczego wybrałes Stilo ?

Postautor: NoVi » 28 wrz 2010, 16:37

Tutaj piszemy o tym, co nas urzekło w Stilu i dlaczego wlaśnie jego kupiliśmy :)
Pranie Tapicerki cały ŚLĄSK! ~ PW

danny20
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: danny20 » 28 wrz 2010, 16:39

3 miechy poszukiwań i życia bez samochodu oglądałem kilkadzisiat aut i z wszystkimi były problemy
i ten rodzynek się trefił od kuzynki znajomego kupiony w polskim salonie bezwypadkowy i to najbardziej mnie do niego przekonało
i wygląd, raczej nie kierowałem sie opinią że Fiat to szitostwo chodz przyznam to jedyny model fiata jaki bym kupił :D
Fiat Stilo 1.6 16V My PuSsY WaGoN

Awatar użytkownika
BS
Starszy Klubowicz
Imie: Sebastian
Auto: Fiat Stilo Active SW
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: Kryształowa zieleń
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=7026
Kontaktowanie:

Postautor: BS » 28 wrz 2010, 16:52

kiedyś jak robiłem prawko to zobaczyłem gościa w takim stilo jak moje tylko że kolorek miał żółty - i wtedy postanowiłem że jak zdam prawko to sobie takiego sprawię :) no i po jakimś czasie mi się udało - to jedyny fiat jaki mi się wtedy podobał - teraz podoba mi się też bravo i grande punto :) ale moje stilo jest piękne i będę nim jeździł dokąd tylko dam radę :)
Obrazek

NoVi
Starszy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Clio II
Silnik: 1.4 98KM
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 28 wrz 2010, 17:00

Ja rozglądałem się za autem dla siebie.
Miała to być Astra 2.
Ale pewnego razu, weszłem na jakieś forum motoryzacyjne i był tam temat "Zakochałem się w Stilo" wszedłem obejrzałem...no i mi się spodobał...
Poszukałem trochę na allegro no i kupiłem :)
Pranie Tapicerki cały ŚLĄSK! ~ PW

slimak
Nowy Klubowicz

Postautor: slimak » 28 wrz 2010, 20:49

Myslalem miedzy alfa 147 astra 2 i stilusem ale jak wsiadlem do stilusa i zobaczylem ile w nim miejsca na szerokosc i te wyposazenie ktore ciezko spotkac w autach tej klasy i nie powtarzalny wyglad nadwozia wiec postanowilem miec te auto i basta.Przede wszystkim auta wloskie robione sa z dusza a nie jak np niemieckie auto konserwatywnie bez finezji

Pała
Zasłużony Klubowicz
Imie: Kuba
Auto: Leon 1P FR
Silnik: 2.0 TDI
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=19
Kontaktowanie:

Postautor: Pała » 29 wrz 2010, 05:58

mi się poprostu b. spodobał ale gdzieś na poczatku produkcji :P i sie zrealizowało :P
JTD Club | No EGR Club | Wirus CLub :D | No Kata Club

sylwesters7
Klubowicz
Imie: Sylwester
Auto: Volvo s80
Silnik: 2.8 biT t6
Kolor: grafit

Postautor: sylwesters7 » 29 wrz 2010, 11:33

mi się też autko podobało i fajnie jechało, ale automat mnie urzekł, to pierwsze auto w domu z automatem

Awatar użytkownika
shadow
Nowy Klubowicz

Postautor: shadow » 05 paź 2010, 13:41

Ja szukałem totalnie odmiennych aut (MG zr, Audi A2, Alfa 147 i 156, Focus, nawet VW Touran).
Raz wpadło mi w ręce ogłoszenie z konkretnym Stilo - pojechałem - zobaczyłem - kupiłem :D

Awatar użytkownika
puntomaniak38ja
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: puntomaniak38ja » 05 paź 2010, 19:02

w zasadzie to ja stilo nie zamierzałem kupić. Pojechałem do ASO gdzie sprzedają auta zostawione w rozliczeniu. i jechałem właściwie po grande punto ale obok stało właśnie moje już stilo. przejechałem się i jednym i drugim ale decyzja była jedna- biorę STILO. wygrała: przestronność, stan auta ( jak na 4-letnie było właściwie w nienaruszonym stanie,było widać, że poprzedni właściciel od nowości o niego dbał), to że było 5-cio drzwiowe i bardziej pewnie się prowadziło niż Grande. I w żadnym calu nie żałuję swej decyzji:)
--------------------------------------------------
| Zawsze i wszędzie fiatem wozić się będę |
--------------------------------------------------

Awatar użytkownika
dmn88
Nowy Klubowicz

Postautor: dmn88 » 15 paź 2010, 18:38

Planowałem zakup alfy 156 ale wyszło troszkę inaczej... Akurat zgrałem się w czasie z ojcem który zmieniał samochód. Stilo kupione w salonie, pierwszy właściciel, bezwypadkowe, sterta wymienionych części. Jednym słowem doinwestowane :P Do tego 2 komplety alufelg w tym jedne praktycznie nówki. Lepiej trafić nie mogłem :D

Awatar użytkownika
Infidel
Klubowicz
Imie: Michał
Auto: Stilo 3D
Silnik: 1.9 JTD
Kolor: Blue Navy
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=5975
Kontaktowanie:

Postautor: Infidel » 15 paź 2010, 21:44

Mi mama kazała.......
...
..
.

no dobra.... :D
Po prostu szukałem autka za jakieś 20tyś. i mimo wielu etapów, zmagań nic nie mogłem dorwać...zawsze coś. Wreszcie dojrzałem Stilo, zgłębiałem temat i mam :D i nie żałuję ,wręcz polecam :D :D :D
I fajny klubik mamy :D
Mess with th best, die like the rest...

| JTD Club | No EGR Club |

mra
Nowy Klubowicz
Imie: zzz
Auto: sss
Silnik: 111

Postautor: mra » 15 paź 2010, 22:56

Podobnie było u mnie...
Miało być autko do 20 tys. PLN, z "automatem", rocznik od 2000 w górę, z przebiegiem poniżej 100 tys. km i w miarę nieduże. No i dla mnie żeby miało fajny silnik i było bezpieczne.
Wybór był w zasadzie jeden.

Awatar użytkownika
Beny.rac
Nowy Klubowicz

Postautor: Beny.rac » 16 paź 2010, 16:46

U mnie było podobnie ...

Szukałem auta w przedziale 20-22K zl na początku myślałem nad Megane 2 i Ibizą ale po przeczytaniu kilku-nastu art doszedłem do wniosku ze Stilo JTD w 3D( na full wypasie - brakuje mi tylko klimatronica ale bez niego tez nie jest zle) będzie Idealne jak dla mnie ... :zawstydzony:

Troszkę mi "okazji" uciekło sprzed nosa w De i NL a jak zobaczyłem ofertę mego Stilona to od razu sie zakochałem ... :zawstydzony:

Awatar użytkownika
tyshek
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tyshek » 16 paź 2010, 20:32

Hmm, moja stara Cordoba potrzebowała już odejść na zasłużoną emeryturę ;) zaczęliśmy szukać z żonką,celowaliśmy w Fabię lub Vectrę,może Golf lub Audi.Niestety-to co oglądaliśmy było nie do kupienia,handlarze to czarodzieje :szok: ale od czego ma się szwagra z kumplem W ASO :padam:

Na giełdzie w sumie chyba przez przypadek wsiedliśmy do Stilo , :szok: wow ,to wystarczyło,żona już wysiąść już nie chciała,z tym że to był 1,2 z 6 biegową skrzynią czyli lipa.Tuż obok,w mieścinie koło mnie znalazłem diesla,jeszcze srebrny metalik.No i po porządnym przeglądzie w ASO Fiata i w miarę dobrej ocenie Stilonek został z nami :super:
HW 100 FSB S
DOT 4-16*42
AirHunting

rafjtd
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: rafjtd » 28 gru 2010, 21:22

Ja kupiłem Stilonka , po sprzedaży 12 - letniego Golfa. Potrzebowałem kombi bo się rodzinka ma za 6 miesięcy powiększyć :kiss: . Szwagier miał też MW i był zadowolony.
No i stoi sobie w garażu. :ok:
Pozdrawiam z prawego fotela Yaris "L"

Mandi

Postautor: Mandi » 29 gru 2010, 08:20

No ja będę mało oryginalny ...
kupiłem stilo bo będąc Tyszaninem logicznym wydaje się być że Fiata się tanio serwisuje (to już mój 4 fiat)
a kupiłem STILO bo MW ma za***isty bagażnik i nic nie przebije tego atrybutu akurat dla mnie istotnego.

Awatar użytkownika
Doktorek70
Nowy Klubowicz

Postautor: Doktorek70 » 29 gru 2010, 11:16

Stilo to już 7 Fiat:D były rozważania miedzy Peugeotem 307 a Stilo,wypadło na Stilo trzeba utrzymać tradycje :ok:

Awatar użytkownika
shadow
Nowy Klubowicz

Postautor: shadow » 30 gru 2010, 09:20

Widzę, że u większości to miłość od pierwszego widzenia!
Tak trzymać :ok:
Tyle aut na świecie, a padło na Stilo :)

Awatar użytkownika
michal2118
Nowy Klubowicz
Imie: Michał
Auto: Stilo
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: Srebrny

Postautor: michal2118 » 14 sty 2011, 11:53

JA też generalnie nie szukałem Stilo. Chciałem kupić Audi A3 5 drzwiowe ale jest sporo droższe i części są dość drogie... Kiedyś jechałem swoją starą mazdą 626 koło komisu i stało Stilo MW 1,9 Multijet. Postanowiłem zerknąć jak w środku to wygląda i spodobało się :) Pozostało przekonać żonę do takiego bolidu (lubi małe autka a MW się do nich nie zalicza) Zacząłem szukać po alledrogo i znalazłem nieopodal fajne (moje aktualne) właśnie 1,9jtd 115 KM pojechaliśmy pooglądać. Ostatecznie kupiliśmy i do dziś nie żałujemy choć miało (i nadal ma) kilka mankamentów lecz jest to auto używane więc spodziewałem się tego.

Generalnie jest git :)
Stilo - mój pierwszy fiat i pierwszy diesel...narazie jest git :) oby się nie zmieniło :)

Awatar użytkownika
Grześko
Klubowicz
Imie: Grzegorz
Auto: Stilo Dynamic 3D 2003
Silnik: 1,6 16V 103 KM
Kolor: Blue Navy

Postautor: Grześko » 09 lut 2011, 19:39

Stilo to już mój 17 samochód, a z Fiatów piąty - nie licząc 4 maluchów i Poloneza (bo to przecież też projekt Fiata). Oprócz Fiatów (124, Uno, Tipo, Tempra) i fiatopochodnych (126 i Polonez) ujeżdżałem też Skody (2 x Favorit), Wartburga 1.3 i VW (Golfa I i Passata B3).
Teraz początkowo miał być Opel Astra Coupe Bertone lub Seat Leon I, ale albo mi było w nich za ciasno (Seat), albo za mało schowków (Opel). Szczerze mówiąc to w Leonie brak było i miejsca i schowków 8/ .
Na Stilo zwróciłem uwagę przypadkiem i całe szczęście. Autko jest świetne pod każdym względem.
Co do awaryjności Fiatów to w wypadku któregokolwiek z tych, które posiadałem, nie zdarzyło mi się, żeby mi któryś nie odpalił, albo żebym nim nie dojechał do celu. W wypadku innych marek - bywało różnie :/
Mam nadzieję, że Stilo będzie równie niezawodny jak poprzednie moje Fiaty.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 20:47 przez Grześko, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Przed Stilo był VW Passat B3 2.0 16V automat, przed nim Fiat Tempra 1.6 SX, a jeszcze wcześniej piętnaście innych autek.
Ostatnio była jeszcze jedna piękność - Alfa Romeo GT 2.0 JTS z 2004 - sprzedana :(
http://www.tempra.org
http://www.vw-passat.pl

Adrianowro
Nowy Klubowicz

Postautor: Adrianowro » 10 lut 2011, 13:28

Nasz Multiwagon to trzecie autko w rodzinie i trzeci fiat.
Sugerowaliśmy się opiniami o silniku ( diselek 1.9) jak i kosztami ewentualnych napraw.
Poza tym jest zajebiaszczy wizualnie :):)
Pozdrawiam Adrian

Hancys
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Hancys » 18 lut 2011, 16:19

Moje spełnione marzenie :) Miłość od pierwszego spojrzenia ;)

rafik39
Nowy Klubowicz

Postautor: rafik39 » 02 mar 2011, 15:42

A ja miałem kiedys Siene ostatnio Brawe a ze chciałem cos z rocznika 02-03 padło na Stilo, jestem bardzo hepi :D , nie wiem czy jestem dziwny moze inny ale lubie Fiaty kolejny tez taki bedzie,te auta sie odwdzieczaja nam jesli sie o nie dbazycze wszystkim szerokosci :cool:
są samochody i FIATY

Awatar użytkownika
winklas
Nowy Klubowicz

Postautor: winklas » 05 mar 2011, 18:42

Prawie 4miechy szukałem auta i od razu byłem nastawiony na Stilo a dlaczego?

Nie znam drugiego auta w takim wieku który jest tak dobrze wyposażone (przynajmniej ja nie znam). Dodatkowo ocynk a niektóre kompakty konkurencji niestety są rudzieją. Wbrew opiniom o awaryjności nie ma takiej tragedii więc auto jak dla mnie najlepszy kompakt w cenie ile dałem w tym wieku.
Jest Fiat Stilo 1.9 JTD 2002r
Był Ford Fiesta 1.25 16v 1997r

Awatar użytkownika
Bergaś
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Bergaś » 18 mar 2011, 14:25

No przecie to takie łannnne :) autko :):):):):) , cena do roku , moc do wagi :) :P

Wróć do „O Stilo”