Stilo Dualogic "Flex" 2007+

Dział w którym rozmawiamy na temat codziennej eksploatacji Stilo.
Awatar użytkownika
Chomiszek
Nowy Klubowicz
Imie: Kornel
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.4 95KM
Kolor: BLU COSMOPOLITAN
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=12713
Kontaktowanie:

Stilo Dualogic "Flex" 2007+

Postautor: Chomiszek » 19 mar 2016, 19:21

Szukałem sobie informacji na temat poliftowych wersji Stilo i dowiedziałem się całkiem ciekawych rzeczy :0

Stilo Facelifting jakie my znamy tzn. w którym po lifcie nie ma prawie śladu to pikuś w porównaniu do tego co mają brazylijczycy :D Pewnie nie jeden forumowicz już zaznajomił się z tematem ale ja- świeżak jestem podjarany jak nie wiem :viva:

Brazylijskie stilo po lifcie w latach 2007+ wygląda bajecznie, zaczynając od zewnętrza auta kończąc na środku. Co mnie interesuje najbardziej to tapicerka wnętrza ( fotele i boczki drzwi ). Boczki mają coś na wzór Punto II po lifcie czyli takie wstawki z materiału co mi osobiście podoba się 10x bardziej niż jeden kawał materiału jaki mamy my w polszy :P

Mój chytry plan jest taki aby moja tapicerka w Stilo wyglądała bardzo podobnie, jestem ciekaw ile tapicer policzy sobie za taką tapicerkę do całego auta ;(

Oto oficjalne zdjęcia Stilo "Flex" i trochę screenów z youtuba tapicerki ( mało zdjęć w internetach )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Odsyłam również do polskiego artykułu na temat Stilo Flex:

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/fia ... acka/f9jzj