Jaki masz przebieg w swoim Stilo?

Dział w którym rozmawiamy na temat codziennej eksploatacji Stilo.
Awatar użytkownika
fiter19
Klubowicz
Imie: Jan
Auto: Fiat Stilo Multiwagon
Silnik: JTD 1.9 115km
Kolor: Granatowy

Re: Jaki masz przebieg w swoim Stilo?

Postautor: fiter19 » 11 paź 2018, 00:41

Na fiacie jak na dłoni widać że cofany. Sam mam kilka stilonków trochę się ich naoglądałem po kraju. Zauważyłem że bardziej kombinowane pojazdy stoją po komisach( tragedia, tekst typu panie to fiat jest i po 100kkm fotel to już się wyciera a mieszek wali po oczach że z drugiego). Bardzo fajne są krajowe egzemplarze. Jak kupowałem pierwszego to ludzie mieli gdzieś mnie i moją ofertę i mówili tak: panie z łodzi pan będziesz jechał daj pan spokój, ja do somsiada zadzwonię on se kupi. I 15 min później słyszę w telefonie kle kle kle i gadkę o sprzedanym aucie. Poszedł na pniu. Albo gość kazał na siebie czekać 3 tygodnie bo tak. Jak auto dobre to sprzedającemu nie zależy kompletnie. Jak sprzedawca dorzuca oponki przy negocjacjach i schodzi z ceny to sprzęgło padnięte. ( To jest matematyczny fakt). Ja kupiłem od pierwszego właściciela z Poznania z poznańskiego salonu. Przebieg 100% 183kkm. Utargowałem z 6500 na 4750. Auto mu stało i w ostatni rok zrobił 3kkm. Dale. Drugie stilo 1.6 które kupiłem ( i to jest też pewne na 100) od momentu sprowadzenia z gebelsowa auto przejechało 3.5 kkm. Faktura za opony, montaż i ich stan oraz kwity z przeglądów. Kompletnie nic przy nim nie robili od momentu zakupu( sprzęgło sobie wymieniłem). Przebieg: 172kkm. Ja polecam zakupy u prywatnych sprzedawców.
Ło Panie, to stary silnik jest. Gęstego oleju mu trza. Minerala mu nalejemy.

krzys16v
Nowy Klubowicz
Imie: Krzysztof
Auto: Stilo 2005, C5 2007
Silnik: Pb 95, Pb 143
Kolor: rosso

Postautor: krzys16v » 11 paź 2018, 20:28

134000 w moim dzisiaj pokazało

Awatar użytkownika
mati16v
Nowy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Stilo
Silnik: był 1.9 16v jest 2.4 20v
Kolor: 403 Blu navy
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=7984

Postautor: mati16v » 24 paź 2018, 21:31

Kolejne stilo tym razem trafił się 2.4 którego znam praktycznie od nowości więc i przebieg potwierdzony i muszę przyznać że jeździłem stilo które miało coś koło 300kkm i jest spora różnica, w tym 2.4 jakby ciszej w środku czuć zwartość i sztywność całego samochodu. Zawias jeszcze ori ale coś przeczuwam że te polskie drogi zaraz go dojadą :(
Obrazek

Wróć do „O Stilo”