Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Re: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: ToKo » 23 gru 2013, 22:02

Kolejny temat w którym robi się syf... zróbcie z tym porządek.
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Radar
Nowy Klubowicz
Imie: Michał
Auto: Mazda 5
Silnik: 2.0 MZR-CD

Postautor: Radar » 23 gru 2013, 22:12

Po pierwsze - dalej twierdzę, że w regulaminie forum nie ma zapisu o nie komentowaniu ofert (no chyba, że mi tapatalk to dziwnym trafem wycina).

Po drugie - z wypowiedzi Tito_Zam odnośnie usuwania nieaktywnych userów regulamin można sobie rozbić o ....

I trzecie ostatnie - przez przypadek telefon zamiast edytować mi post powtórzył go kilkakrotnie. Od razu zgłosiłem do moderacji, po czym napisałem PW do pierwszego dostępnego admina z wyjaśnieniem mojego błędu i prośbą o usunięcie. No ale oczywiście już zdążył się pojawić przez te sekundy oczo*ebny komentarz o łamaniu regulaminu. Macie jakiś konkurs na szybkość i ilość reakcji? Trochę więcej życiowego spojrzenia życzę. :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Fiat STILO 3D
Silnik: JTD 115 KM
Kolor: Blue
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=466
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 23 gru 2013, 22:26

RadareQ pisze:Po pierwsze - dalej twierdzę, że w regulaminie forum nie ma zapisu o nie komentowaniu ofert (no chyba, że mi tapatalk to dziwnym trafem wycina).

Jest w regulaminie działu giełda ! Wyżej dałem przykład !
RadareQ pisze:Po drugie - z wypowiedzi Tito_Zam odnośnie usuwania nieaktywnych userów regulamin można sobie rozbić o ....

I trzecie ostatnie - przez przypadek telefon zamiast edytować mi post powtórzył go kilkakrotnie. Od razu zgłosiłem do moderacji, po czym napisałem PW do pierwszego dostępnego admina z wyjaśnieniem mojego błędu i prośbą o usunięcie. No ale oczywiście już zdążył się pojawić przez te sekundy oczo*ebny komentarz o łamaniu regulaminu. Macie jakiś konkurs na szybkość i ilość reakcji? Trochę więcej życiowego spojrzenia życzę. :)

Raz piszesz że nie przestrzegamy regulaminu , a zaraz że za bardzo bierzemy to na serio ... ?

Radar
Nowy Klubowicz

Postautor: Radar » 23 gru 2013, 22:40

Nie ma sensu się z Wami spierać, nic mi po tym nie przybędzie, więc kolokwialnie mówiąc róbta, co chceta - ja mam to w nosie. A Twój przykład regulaminu? Otóż wyobraź sobie, że korzystam z forum tylko z telefonu. Wchodzę, sprawdzam regulamin i tyle. Nie widzę w tapatalk tego opisu w dziale giełda (specjalnie sprawdziłem i widać to tylko przez www). No ale przecież jestem ślepy, bo w regulaminie forun jest taki zapis. Czy aby na pewno? ;)

Na tym zakończę dyskusję życząc Wam dobrej nocy i spokojnej wigilii.
:)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 23 gru 2013, 22:51

RadareQ pisze:Nie widzę w tapatalk tego opisu w dziale giełda (specjalnie sprawdziłem i widać to tylko przez www). No ale przecież jestem ślepy, bo w regulaminie forun jest taki zapis. Czy aby na pewno? ;)

Masz racje.
Będzie to poprawione.

Mati
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Postautor: Mati » 23 gru 2013, 22:58

Powtarzam po raz kolejny, NIE KOMENTUJEMY SIEBIE NA WZAJEM, nie widzicie czego dotyczy post??? Macie cos do siebie wyjasniać sobie to na PW lub na CHACIE bo po to jest. Poraz Kolejny czyjeś problemy zaśmiecają post. Dalsze dyskusje nie potrzebne skończą się otrzymaniem ostrzeżenia. Pozdrawiam
Obrazek

Radar
Nowy Klubowicz

Postautor: Radar » 24 gru 2013, 07:30

Mati_PL, gdzie Ty tu widzisz niepotrzebną dyskusję? Spieraliśmy się o regulamin i, jak sam widzisz, doszliśmy do porozumienia i błąd zostanie poprawiony. Gdyby temat został odpuszczony po pierwszym poście, problem dalej by istniał.No chyba, że źle rozumiem ideę forum i nie jest to miejsce na wymianę zdań. W takim razie trzeba by było chyba upomnieć także head admina za namawianie do dyskusji na początku tego wątku. Proszę Was Panowie, nie próbujcie na siłę pokazywać, jacy jesteście wydajni jako admini i moderatorzy. To nie korporacja, gdzie liczą się tylko wyniki, a nie człowiek. A na tą chwilę zaczynam mieć takie odczucie (wnioskując z innych postów na ten temat - nie tylko ja).

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Postautor: Bulka » 24 gru 2013, 07:34

Daje Wam przyzwolenie na pisanie tego co chcielibyście zmienić, a także, tego co Was boli. Taki prezent na święta. Uczyńmy to forum lepszym, takie opinie też są potrzebne, coś was martwi, jest coś niezrozumiałe, postaramy się wyjaśnić. Tylko na spokojnie, bez zbędnych spin i wojen. W zasadzie się powtórzyłem z mojego pierwszego posta w tym temacie, ale widać nie wszyscy o nim pamiętają. Dyskutujcie, my się przyglądamy i zabierzemy głos.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Postautor: Tomi » 24 gru 2013, 07:46

Bulka159 pisze:a także, tego co Was boli. Taki prezent na święta.

Jesteś pewny, że chcesz to zrobić przed wigilią ? :D

Swoją drogą, jeśli już podejmujemy takie dyskusje to prosiłbym zachować formę ....

Problem/ gdzie występuje/ Twoja propozycja zmiany...

Wtedy i nam będzie łatwiej się odnieść do problemu, może unikniemy też niepotrzebnych napinek, a i czytelniej będzie wszystko wyglądało co pomoże nam w walce z niedogodnościami.

Zresztą dobry przykład mamy wyżej, kiedy kolega RadareQ udowodnił swoją rację, ale zajęło mu to kilka postów, a do tego doszły jakieś nieporozumienia niepotrzebne :)

Tosterkovsky - usuwanie podziękowań - dla mnie na nie. Przeniesienie łapki w inne miejsce ... hmmm przedyskutujemy to - kwestia czy ilość czasu poświęcona na wprowadzenie tej zmiany będzie współmierna do korzyści :P

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator

Postautor: Bulka » 24 gru 2013, 07:56

Tomi pisze:Jesteś pewny, że chcesz to zrobić przed wigilią ?

Generalnie u mnie w rodzinie zawsze jest tak, że wigilia to taki czas, żeby sobie wszystko wyjaśnić. Dlatego też piszcie i tak jak Tomi mówi, napiszcie w nagłówku czego dotyczy post.

Mati
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mateusz
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Postautor: Mati » 24 gru 2013, 08:17

RadareQ chodzi mi o to że każdy może się wypowiedzieć w temacie, szanujemy to. Tylko zadaję sobie pytanie po co się nie potrzebnie dogadywać, przegadywać, można tak skonstruować swój post aby był jasny i niósł jasne przesłanie to to i to nie pasuje tego i tego nie ma. Reszta to sprawdza i rzeczywiście nasz błąd poprawiamy - koniec dyskusji. A to tu wygląda jak stare przekupki na targu;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rfck
Klubowicz
Auto: Stilo
Silnik: 2.4 20 V ManualGearBox
Kolor: Rosso Corsa Red
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... fck#p81631
Kontaktowanie:

Postautor: Rfck » 24 gru 2013, 19:21

Nie do końca przemyślane moim zdaniem jest przyznawanie rangi "Klubowicz" na podstawie ilości napisanych postów.
Jestem na forum od 2011 roku więc nie jestem nowy, mam już 2gie stilo od tego czasu.

Szczerze mówiąc nie zależy mi randze ale ktoś komu zależy zacznie trzaskać posty w dziale humor/ off top tylko dla bycia klubowiczem :D ?
Moim zdaniem ilość postów nie jest adekwatna do wiedzy użytkownika.

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM +30
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 24 gru 2013, 20:16

Rfck pisze:Nie do końca przemyślane moim zdaniem jest przyznawanie rangi "Klubowicz" na podstawie ilości napisanych postów.
Jestem na forum od 2011 roku więc nie jestem nowy, mam już 2gie stilo od tego czasu.

Szczerze mówiąc nie zależy mi randze ale ktoś komu zależy zacznie trzaskać posty w dziale humor/ off top tylko dla bycia klubowiczem ?
Moim zdaniem ilość postów nie jest adekwatna do wiedzy użytkownika
w 100% sie z tym zgadzam dlatego tak spamuje na smieszne ciekawe aukcie i nawet ostrzezenie dostalem w tamtym dziale.dlatego mam 900 postow a na stilonie sie kompletnie nie znam. ;)
POPIERAM kolege .zauwazylem ze osoy ktore sa dłuzej odemnie jeszcze nawet nie sa klubowiczami :cool: .Rozumiem tlumaczenie ze są "niby nie aktywni" ,ale przecież jesli są zżyci z NASZYM klubem można bylo by "im" nadawać range klubowiczow.Bardzo bylem sam oburzony tym ze ze wzgledu na ilość postow zostane pozbawiony rangi klubowicz .Klubowicz to osoba ktora jest czesto na naszej stronieKFS ,uczestniczy w zyciu strony lub na spotach czesto bywa.rozumiem takie osoby doskonale

Zaproponujcie cos sesownego i nie tlumaczcie ze skoro nie odzywa sie to znaczy ze nie jest godzien miana klubowicz.
Proponuje:
jesli ma np trzy od trzech rożnych osób podziekowania z automatu dostaje range klubowicza.
lub jesli np 10 osób sie wstawi za podniesieniem statusu do rangiklubowicz
same posty co widac po mnie nie musza wnoscic nic sesownego ;D
wiem ze opcja "rich" zostala juz raz wysmiana i "zakazana i nie na miejscu" ale jesli "ktos" wplaci np 25 zł 15 zł 10 zł nie wiem ile ale na Nasza strone .Kiedys beda nam potrzebne pieniadze - JA W TEN SPOSOB STALEM SIE KLUBOWICZEM - CZY SIE Z TYM DOBRZE CZUJE -TAK moje JA zostało zaspokojone .
PS
Do Administratorow
Zanim złotowki poraz drugi skrytykujecie dajcie szanse wypowiedzi innym .Jesli trzy osoby powiedza ze to gupi pomysl pokłonie sie z pokorą .Oczywiscie trzeba takze taki temat zalozyc jak WPLATY i tak odnotowywac kiedy i kto ile wplacil i ile mamy na koncie .Taka otwarta ksiegowosc :D

PS2
ze wzgledu ze My malutcy nie wiemy w co inwestowac jakie koszta Nas KFS czekaja proponuje rowniez zeby byly wytyczne przyszłych kosztow
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.
https://www.youtube.com/watch?v=7yoB62_0-cM

bzykol
Starszy Klubowicz
Imie: Pieter
Auto: Fiat Stilo Multiwagon
Silnik: 1.6 103 KM
Kolor: Grigio Tecno VR
Prezentacja auta: http://wdm.zmudaweb.pl/p,bzykol,19
Kontaktowanie:

Re: Odp: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: bzykol » 25 gru 2013, 07:19

Proponuję zrezygnować z konieczności witania się w odpowiednim do tego temacie. Nowi użytkownicy trafiają na forum z problemem i nie w głowie im szukanie gdzie tu się można najpierw przywitać.
Rozumiem, że pewnie chciano uniknąć przez to plagi postów zaczynających się od "witam".
W zamian za to mamy posty zaczynające się od "witam" i pierwszą odpowiedź "najpierw się przywitaj w odpowiednim dziale".

Jeśli już chcemy by to tak wyglądało, to proponuję zrobić jakieś przekierowanie do tego tematu, aby prosto po rejestracji nowy użytkownik trafiał dokładnie tam i nie musiał tego tematu szukać. Do tego jakiś ogromny komunikat i może będzie efekt.
Obrazek

Awatar użytkownika
Irqus
Zasłużony Klubowicz
Imie: Ireneusz
Silnik: 1,9 JTD 115
Kolor: 258
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=5993

Postautor: Irqus » 25 gru 2013, 07:30

Bzyku ale wex pod uwagę że witasz się nawet jak juz temat jest ropoczęty. Bo tak wypada. Ale tamten dział moim zdaniem powinienbyć od napisania kilka słów skąd ktos jest i czy ma pojęcie o aucie np bo kilka taki postów widziałem. NIe pamiętam czy jest wysyłany link do potwierdzenia rejestracji ale w takim mailu czy coś można zamieścić taka treść o przywitaniu się i napisaniu kilku słów. To jest mój konkret :)
Jakby ktoś się chciał sztachnąć ozonem to zapraszam :)

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 25 gru 2013, 10:15

Rfck pisze:Szczerze mówiąc nie zależy mi randze ale ktoś komu zależy zacznie trzaskać posty w dziale humor/ off top tylko dla bycia klubowiczem :D ?
Moim zdaniem ilość postów nie jest adekwatna do wiedzy użytkownika.

Dział na luzie jest wyłączony z naliczania postów, jest o tym mowa w regulaminie:
wystarczy się zapoznać:
viewtopic.php?f=27&t=9

IT pisze:Zaproponujcie cos sesownego i nie tlumaczcie ze skoro nie odzywa sie to znaczy ze nie jest godzien miana klubowicz.

8.1 Rangi przyznawane są przez automatyczny system przydzielający na podstawie ilości napisanych postów, przy czym ilość postów napisanych w dziale "Na luzie" nie będzie brana pod uwagę. Rangi mogą być przyznawane również przez Administrację forum w opisanych poniżej przypadkach.
8.2.3 Starszy Klubowicz - użytkownik, który posiada co najmniej 1000 napisanych postów lub użytkownik, który swoim zachowaniem i postawą przyczynia się do rozwoju oraz szerzenia przyjaznej i koleżeńskiej atmosfery na forum.
IT pisze:w 100% sie z tym zgadzam dlatego tak spamuje na smieszne ciekawe aukcie i nawet ostrzezenie dostalem w tamtym dziale.dlatego mam 900 postow a na stilonie sie kompletnie nie znam. ;)

Akurat w tym temacie posty z nieaktywnymi linkami do aukcji są systematycznie kasowane i efektem będzie umniejszenie liczby postów , wiec o to martwić się nie trzeba.
IT pisze:Oczywiscie trzeba takze taki temat zalozyc jak WPLATY i tak odnotowywac kiedy i kto ile wplacil i ile mamy na koncie .Taka otwarta ksiegowosc :D

Jak były wpłaty to takie rozliczenie istniało i jak będą teraz potrzebne wpłaty to również wgląd będzie dostępny dla wszystkich.

I tak na przyszłość dla wszystkich, przed napisaniem o problemach proszę zapoznać się z regulaminem, a wiele się wyjaśni i nie będzie się dublować pytań.

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Fiat
Silnik: 1.9 JTD (85 Kw 115 PS)
Kolor: 841/A (Nero Moire' VR.)
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6364
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 25 gru 2013, 12:41

Tito_Zam pisze:Dział na luzie jest wyłączony z naliczania postów, jest o tym mowa w regulaminie:

8.1 Rangi przyznawane są przez automatyczny system przydzielający na podstawie ilości napisanych postów, przy czym ilość postów napisanych w dziale "Na luzie" nie będzie brana pod uwagę. Rangi mogą być przyznawane również przez Administrację forum w opisanych poniżej przypadkach.

Wszystko fajnie, ale to nie działa :) Wiem to z własnego przykładu :)
Obrazek

Fabbrica Italiana di Automobili Torino

Obrazek

Awatar użytkownika
Rfck
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Rfck » 25 gru 2013, 16:43

Tito_Zam pisze:Dział na luzie jest wyłączony z naliczania postów, jest o tym mowa w regulaminie:
wystarczy się zapoznać:
viewtopic.php?f=27&t=9

Przepraszam, niedoczytałem.
Jednak wciąż uważam że ranga klubowicz to ktoś kto jest już jakiś czas na forum i pisze wtedy gdy ma coś do powiedzenia.
Wystarczy czasem spojrzeć temat gdzie na 5 odpowiedzi a tylko jedna lub dwie są próbą podjęcia pomocy. Nie ilość a jakość się liczy.
Jeśli ktoś mnie zapyta w dziale Car audio będę wiedział więcej niż o np. silniku JTD o którym nie mam pojęcia.

--------------------- Dodano: 25 gru 2013 17:43 ---------------------

bzykol pisze:Proponuję zrezygnować z konieczności witania się w odpowiednim do tego temacie. Nowi użytkownicy trafiają na forum z problemem i nie w głowie im szukanie gdzie tu się można najpierw przywitać.
Rozumiem, że pewnie chciano uniknąć przez to plagi postów zaczynających się od "witam".
W zamian za to mamy posty zaczynające się od "witam" i pierwszą odpowiedź "najpierw się przywitaj w odpowiednim dziale".

Uważam tak samo. Jeśli spotykasz kolegę dziś to się z nim witasz, jutro również i pojutrze prawda ? Kultura wymaga takiego zachowania i sam pisząc swój temat zaczynam od WITAM. To tak jakbym wszedł do sklepu, mówię dzieńdobry tak samo w następnym sklepie się przywitam.

Jeśli forum ma być jak najbardziej pomocne to taki temat jest totalnie zbędny, jeśli zostałby zamieniony na "coś o sobie" to pisali by w nim tylko Ci co mają na to ochotę.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator

Postautor: Tomi » 26 gru 2013, 08:45

Rfck pisze:Jeśli forum ma być jak najbardziej pomocne to taki temat jest totalnie zbędny, jeśli zostałby zamieniony na "coś o sobie" to pisali by w nim tylko Ci co mają na to ochotę.

Taka forma przywitania istnieje na większości znanych mi forów internetowych. Jest to moim zdaniem element dobrego wychowania... jeśli widzę kogoś pierwszy raz to wypada się przywitać i przedstawić (bez znaczenia czy mam do tej osoby jakiś interes) i nie zmienia to faktu, że za każdym następnym razem kiedy spotkam tą osobę również się z nią przywitam.

bzykol
Starszy Klubowicz
Imie: Pieter
Auto: Fiat Stilo Multiwagon
Silnik: 1.6 103 KM
Kolor: Grigio Tecno VR
Prezentacja auta: http://wdm.zmudaweb.pl/p,bzykol,19
Kontaktowanie:

Re: Odp: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: bzykol » 26 gru 2013, 09:58

Niemniej temat nie jest widoczny i trzeba go szukać.
Proponuję go przykleić bądź tak jak w przypadku odbioru naklejek-wywalić gdzieś na stronę główną, aby uniknąć sytuacji, gdzie nowi użytkownicy w pierwszej odpowiedzi na swoje pytanie dostają "zjebkę" za brak przywitania ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 26 gru 2013, 10:42

Tosterkovsky pisze:Wszystko fajnie, ale to nie działa :) Wiem to z własnego przykładu :)

Myślę że po nowym roku jak zrezygnujemy całkowicie z zasad poprzedniego regulaminu dotyczącego klubowiczów , wszystkie biedy zostaną poprawione i zasady będą dotyczyć wszystkich. :D

Awatar użytkownika
Rfck
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Rfck » 26 gru 2013, 17:39

Tomi pisze:
Rfck pisze:Jeśli forum ma być jak najbardziej pomocne to taki temat jest totalnie zbędny, jeśli zostałby zamieniony na "coś o sobie" to pisali by w nim tylko Ci co mają na to ochotę.

Taka forma przywitania istnieje na większości znanych mi forów internetowych. Jest to moim zdaniem element dobrego wychowania... jeśli widzę kogoś pierwszy raz to wypada się przywitać i przedstawić (bez znaczenia czy mam do tej osoby jakiś interes) i nie zmienia to faktu, że za każdym następnym razem kiedy spotkam tą osobę również się z nią przywitam.

To że jest na większości forach to musi być i na tym ?
W kwestii powitania mamy te same zdanie ja tylko uważam że nie potrzeba do tego odrębnego tematu, co komu przeszkadza że post zacznie się np od:
"Cześć właśnie kupiłem stilo" a po liczbie postów i dacie rejestracji przy avatarze widać że ktoś jest nowy.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator

Postautor: Tomi » 27 gru 2013, 07:18

Ja uważam przywitanie się za forumowe savoir vivre.

bzykol, zgodnie z Twoją sugestią, którą uważam za słuszną uwidoczniłem temat przywitań - dokleiłem link do regulaminu.

Micho
Klubowicz
**
Auto: Fiat Stilo MW 2003r.
Silnik: 1.9 JTD 115km
Kolor: pistacjowy :)

Postautor: Micho » 27 gru 2013, 09:33

Nie wiem czy to coś w ustawieniach fora (patrzyłem ale nic nie widziałem) ale raz mi otwiera temat odrazu na nieczytanym poście a innym razem na pierwszym na danej stronie, muszę przewijać do nieczytanego posta. Da się jakoś zrobić by zawsze otwierało się na nieczytanym poście? Dodam że tematy przeglądam klikając na "nieczytane posty".
Obrazek

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator

Postautor: Bulka » 27 gru 2013, 09:57

Micho pisze:Nie wiem czy to coś w ustawieniach fora (patrzyłem ale nic nie widziałem) ale raz mi otwiera temat odrazu na nieczytanym poście a innym razem na pierwszym na danej stronie, muszę przewijać do nieczytanego posta. Da się jakoś zrobić by zawsze otwierało się na nieczytanym poście? Dodam że tematy przeglądam klikając na "nieczytane posty".

Dzieje się tak jeżeli temat jest ogłoszeniem globalnym, dostępnym w każdym dziale. Wtedy jeżeli wchodzisz do takiego tematu, raz jest np. z działu O Klubie, raz innym (w zależności z jakiego działu ktoś wszedł do tego tematu i dodał post).

Wróć do „Obsługa forum”