Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
Mati
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Re: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: Mati » 23 gru 2013, 10:11

Teraz rozumiem, odniesiemy się do twojej prośby, teraz czas świąteczny na nic nie ma czasu ;) Prosimy o cierpliwość ;) Pozdrawiam :)
Obrazek

Micho
Klubowicz
**
Imie: Michał
Auto: Fiat Stilo MW 2003r.
Silnik: 1.9 JTD 115km
Kolor: pistacjowy :)

Postautor: Micho » 23 gru 2013, 10:12

IT pisze:Po roku czasu ostrzeżenie zostaje z automatu anulowane.

Tak by mogło być. Nawet Putin robi amnestie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Postautor: ToKo » 23 gru 2013, 10:21

Haha dobre z tym Putinem.

Swoją drogą zróbcie drodzy moderatorzy gest Putina na święta...w nowy rok trzeba wejść czystym :))
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Postautor: Tomi » 23 gru 2013, 10:26

IT, z całym szacunkiem, ale widzę u Ciebie jedno zasłużone ostrzeżenie... więc nie wiem czemu sądzisz, że otrzymałeś je niesłusznie - nie uważam, że łamanie regulaminu i zasad jest przerostem formy nad treścią...

IT pisze:Nie będę się upierał skoro trzy „BOSKIE” osoby decydują ze tysiąc osób nie ma racji to widocznie ma tak być . :|

Co dokładnie masz na myśli? Na forum od początku jego istnienia ( podobnie jak na innych forach ) ktoś pełnił funkcję administratora/moderatora i to nie te "BOSKIE" osoby decydują za tysiące osób, a regulamin forum - który te tysiące osób zaakceptowało rejestrując się na forum...

IT pisze:Oczywiście istnieje jeszcze opcja „rich” - płaci 25 zł na rzecz KFS i odejmujemy jedno ostrzeżenie 8/ :razz: (to by się sypały ostrzeżenia prawie jak mandaty na koniec miesiąca ) :] :cool:

Dlaczego drwisz w ten sposób? Jak zapewne zauważyłeś na forum dokonały się pewne zmiany, których celem jest klarowność w kwestiach finansowych. Głupi i mało śmieszny pomysł jak dla mnie.

IT pisze:Nie chciał bym aby za „zasługi” ostrzeżenie zostało anulowane => „zasłużony” też ma oczy niech Jego kole w oczy tak jak NAS :cool: :cool: :cool: :keep:

Jeśli ktoś łamie regulamin to otrzymuje ostrzeżenie, bez znaczenia jaką funkcję pełni - przykład BS'a, który otrzymał ogłoszenie od Pały za komentowanie ogłoszeń...

--------------------- Dodano: 23 gru 2013 11:26 ---------------------

Co do tego, żeby po jakimś czasie ostrzeżenia samoistnie się usuwały to przemyślimy to...

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Postautor: Bulka » 23 gru 2013, 10:36

st4lk3r pisze:Swoja droga, chcialem zapytac, czemu po przeszeregowaniach na forum w wielu miejscach pojawily sie komunikaty w jezyku angielskim? Juz nie ma podziekowan za post, sa 'thanks for message' Wiem, ze dazymy na Zachod, ale jesli to forum o Stilo, to moze wrzucmy wloska wersje jezykowa, nie angielska

Sam sie zastanawiam czemu tak się stało, przyjrzę się temu, bo wiele modułów na forum zmieniło język na angielski. Będzie to naprawione.

Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Postautor: ToKo » 23 gru 2013, 12:57

A czy ktoś zrobił chociaż listę życzeń :) z tego wszystkiego co tu my śmiertelnicy napisalim ? :)
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Pała
Zasłużony Klubowicz
Imie: Kuba
Auto: Leon 1P FR
Silnik: 2.0 TDI
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=19
Kontaktowanie:

Postautor: Pała » 23 gru 2013, 13:13

jeśli chodzi o grupy to prawdopodobnie po nowym roku zechcemy zrobić nabór na opiekunów grup. w związku zttym, że zmieniła się w pewnym stopniu ekipa KFS jest to troszkę nieaktualne. napewno się tym zajmiemy, ale dajcie na wstrzymanie trochę, nie wszystko od razu. trzeba gromadkę bułek żeby to ogarnąć. a nadchodzą święta, więc cierpliwości ;)
JTD Club | No EGR Club | Wirus CLub :D | No Kata Club

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM ☢✘✘☢
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 23 gru 2013, 13:17

Tomi pisze:przykład BS'a, który otrzymał ogłoszenie od Pały za komentowanie ogłoszeń...--------------------- Dodano: 23 gru 2013 11:26 ---------------------Co do tego, żeby po jakimś czasie ostrzeżenia samoistnie się usuwały to przemyślimy to

Własnie za to dostałem ostrzeżenie za dodawanie ,anie edytowanie postu. Uwazam ze czasami dodawanie ma sęs .
PS
Co do tego, żeby po jakimś czasie ostrzeżenia samoistnie się usuwały to przemyślimy to <= i o to mi chodzi PRZEMYŚLCIE . Jak zadecydujecie tak bedzie ,ale mi chodzi o przedyskutowanie takiej opcji.
Dziekuje
Posiadam do sprzedażny SPRAWNĄ SKRZYNIE BIEGÓW SELESPEED i duzo czasci do 3D włącznie z budą
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator

Postautor: Tomi » 23 gru 2013, 13:45

Tosterkovsky pisze:usunięcia podziękowania ;) Nie raz się kliknęło niechcący na 'podziękuj'

Ja to odbieram jako delikatne gapiostwo :] Nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło :P Usuwanie podziękowań moim zdaniem groziłoby tym, że co poniektórzy usuwali by wcześniej dodane podziękowania w ramach uniesień emocjonalnych spowodowanych chwilową antypatią do określonego usera :]

RadareQ pisze:Maiłbym delikatną sugestię odnośnie grup regionalnych. wg mnie dobrze by było co jakiś czas uaktualniać grupy usuwając z nich użytkowników nieaktywnych od dłuższego czasu (np. od roku). Aktualna lista wyklarowałaby, kto w danym województwie jest czynnym członkiem forum, ułatwiłaby organizowanie spotów czy kontakt pomiędzy ludźmi z tego samego regionu.

W jaki sposób usunięcie mniej aktywnych lub nieaktywnych użytkowników miałoby wpłynąć na organizowanie spotów ( nie pytam się złośliwe - interesują mnie jedynie konkrety dzięki którym potwierdzisz zasadność swoich propozycji )

RadareQ pisze:Jako, że mnie najbardziej interesuje grupa "pomorskie", fajnie byłoby wybrać kogoś na lidera grupy (dla mnie np. dobrym kandydatem byłby "ToKo" - mocno zaangażowany w organizację spotów itp.). Przy okazji uniknęłoby się np. sytuacji, w której czeka się tygodniami, jak nie miesiącami na dodanie do grupy. :)

Taki był zamysł już przy organizacji grup, ale możliwości techniczne skutecznie utrudniały przekazanie grup "opiekunom", teraz może ponownie wrócimy do tego tematu, ale to po świętach, nie ma co ukrywać, że głównym majstrem jest tu Bułka, a i on musi mieć czas dla siebie.

st4lk3r pisze:Ja bym ogolnie zajal sie osobami nieaktywnymi.

J.W. - co to w.g. Ciebie wniesie taki odsiew?

Nad terminem przydatności ostrzeżeń pomyślimy i damy odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Irqus
Zasłużony Klubowicz
Imie: Ireneusz
Silnik: 1,9 JTD 115
Kolor: 258
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=5993

Postautor: Irqus » 23 gru 2013, 13:48

Ale usuwanie mało aktywnych albo kogoś kto wchodiz raz zaczas mija się z celem forum dyskusyjnego. Jak ktos będzie na tyle inteligenty to bedize czytał i odpowiadał. A jak ktoś mało zagląda to będize mniej śmietnika takie jest moje zdanie. Co do ostrzeżeń to można cos wymkninic jak w ruchu drogowym :)
Jakby ktoś się chciał sztachnąć ozonem to zapraszam :)

Radar
Nowy Klubowicz
Auto: Mazda 5
Silnik: 2.0 MZR-CD

Postautor: Radar » 23 gru 2013, 15:09

Nie miałem na myśli całkowitego usuwania z forum, lecz tylko z danej grupy regionalnej. Ulatwiłoby to np. ustalenie rzeczywistej liczby użytkowników w danym regionie przy organizacji spotu. Skoro do danej grupy trzeba zgłaszać akces, a nie trafia się tam z automatu, to wg mnie powinny być jakieś zasady uczestnictwa w danej grupie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
milybaj
Klubowicz
Imie: Miłosz
Silnik: 1.9JTD 115KM
Kolor: 698A Grigio Tecno Metalli

Postautor: milybaj » 23 gru 2013, 15:12

Pała pisze:jeśli chodzi o grupy to prawdopodobnie po nowym roku zechcemy zrobić nabór na opiekunów grup.

Coś podobnego mialem zaproponowac ;P
Stilo forever

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM ☢✘✘☢
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 23 gru 2013, 15:28

Zawsze można zrobić grupę userów którzy nie logowali się 3 miesiace ,6 miesiecy ,12 miesiecy i dłużej . W ten sposób nie byli by autowani a tak jak wcześniej kolega napisał po np. 3 miesiacach wypisani z grup .Wysłane stosowne info do takie osoby i pozostawienie wiadomości na serwerze . Tak by po logowaniu był świadomy ze nie należy do takiej ataki a takiej grupy
Posiadam do sprzedażny SPRAWNĄ SKRZYNIE BIEGÓW SELESPEED i duzo czasci do 3D włącznie z budą
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator

Postautor: Tomi » 23 gru 2013, 15:29

RadareQ, zamierzeniem podziału na grupy regionalne było przyporządkowanie WSZYSTKICH CHĘTNYCH do regionów i ułatwienie komunikacji między osobami mieszkającymi niedaleko siebie. Nie dzieje się to z automatu bo ilość zgłoszeń jesteśmy w stanie ogarnąć "ręcznie", a to, że niektórzy czekali długo na przyjęcie do grupy to wynik tego, że część "opiekunów" grup przestała być aktywna.... co skutkowało jak widać zmianami w naszym składzie. Co do czystki wśród osób, które prosiły o przyjęcia do grup to odpuścimy to sobie - przynajmniej dopóty dopóki nie uda nam się zorganizować tego w sposób przedstawiony przez Pałę - każda grupa będzie miała wybranego przez siebie opiekuna z regionu, który będzie mógł wysłać do wszystkich z grupy MASS PW o przedsięwzięciu oraz przyjąć i usunąć obywatela z grupy. Plan jest ambitny, kwestia w tym momencie jest taka, że Bułka nie ma czasu bo wiadomo jaki okres mamy no i druga kwestia - czy będzie to możliwe technicznie... :D Trzeba uzbroić się w cierpliwość :)

Radar
Nowy Klubowicz

Postautor: Radar » 23 gru 2013, 15:59

Tomi, dzięki za odpowiedź. :) Wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano. Będę z uwagą obserwował zmiany. A tymczasem wytrwałości w ulepszaniu naszego forum życzę. :)

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Postautor: Bulka » 23 gru 2013, 16:25

Tomi pisze:no i druga kwestia - czy będzie to możliwe technicznie...

Tomi, w informatyce, a dokładniej w tworzeniu strony www, nic nie ma niemożliwego :)

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Fiat
Silnik: 1.9 JTD (85 Kw 115 PS)
Kolor: 841/A (Nero Moire' VR.)
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6364
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 23 gru 2013, 19:01

No tak... ja dostałem ostrzeżenie za to, że skomentowałem (a raczej spytałem sprzedającego o pewną rzecz) w dziale sprzedaży (co dzisiaj jest normą) :)
Obrazek

Fabbrica Italiana di Automobili Torino

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomsonn
Nowy Klubowicz
Silnik: 1.4 16V 95KM Fresh
Kolor: szary

Postautor: Tomsonn » 23 gru 2013, 20:27

A jak to jest z tytułami? np starszy klubowicz? Jakie są warunki podwyższenia rangi?

wysłane z mojego LG L5 II
DZIADKOWÓZ

Awatar użytkownika
Stig
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mikołaj
Auto: waSAABi
Silnik: B207R
Kolor: 170

Postautor: Stig » 23 gru 2013, 20:29

Regulamin !!!! :>
"...Chciałeś być najmądrzejszy - bez podstaw, co za bezsens, tak każdemu się wydaje, że jest mądry niczym Sensei... "

bzykol
Starszy Klubowicz
Imie: Pieter
Auto: Fiat Stilo Multiwagon
Silnik: 1.6 103 KM
Kolor: Grigio Tecno VR
Prezentacja auta: http://wdm.zmudaweb.pl/p,bzykol,19
Kontaktowanie:

Re: Odp: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: bzykol » 23 gru 2013, 21:07

Tosterkovsky pisze:No tak... ja dostałem ostrzeżenie za to, że skomentowałem (a raczej spytałem sprzedającego o pewną rzecz) w dziale sprzedaży (co dzisiaj jest normą) :)

Też dostałem. Regulamin jest regulamin. Trzeba studiować, stosować i koniec.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 23 gru 2013, 21:15

No i tak sprawa już jest przesądzona, więc nie ma sprawy :chili:

Edycja z powodu, gdyż spam
Ostatnio zmieniony 23 gru 2013, 22:04 przez Tosterkovsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Stig
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mikołaj
Auto: waSAABi
Silnik: B207R
Kolor: 170

Postautor: Stig » 23 gru 2013, 21:28

to jest temat Co zmienić, a nie Co cie boli !!!

:spam:

jesli uważasz że ktoś łamie regulamin m.in komentując ogłoszenia to zgłoś to
"...Chciałeś być najmądrzejszy - bez podstaw, co za bezsens, tak każdemu się wydaje, że jest mądry niczym Sensei... "

Radar
Nowy Klubowicz

Re: Odp: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: Radar » 23 gru 2013, 21:56

Tosterkovsky pisze:No tak... ja dostałem ostrzeżenie za to, że skomentowałem (a raczej spytałem sprzedającego o pewną rzecz) w dziale sprzedaży (co dzisiaj jest normą) :)

No właśnie, jak to jest? Pokaże mi ktoś, który punkt regulaminu zabrania zadawania pytań pod ofertą? Bo chyba niedowidzę. :)

Druga sprawa - punkt 2.7 regulaminu odnośnie usuwania po okresie 6 miesięcy użytkowników bez posta lub logowania w tym czasie. Jak to się ma w praktyce?

Edit:
Proszę używać opcji edytuj a nie dodawać kolejne posty
4.10 Masz możliwość edytowania swojej wiadomości. Jeśli czujesz potrzebę dodania pewnej informacji bądź poprawienia zauważonego błędu edytuj ostatniego posta zamiast dodawać nowego
Ostatnio zmieniony 23 gru 2013, 22:05 przez Stig, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zwrócenie uwagi

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Fiat STILO 3D
Silnik: JTD 115 KM
Kolor: Blue
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=466
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 23 gru 2013, 21:57

Tosterkovsky pisze:Tylko mnie troszkę irytuje, że ja za sensowne pytanie dostałem coś takiego, a nie raz pokazują się zupełnie dziwne komentarze i nikt nie dostaje kary :sarcastic:

Do zgłaszania postów jest odpowiedni przycisk. Zawsze można to zgłosić z opisem przypadku.
RadareQ pisze:No właśnie, jak to jest? Pokaże mi ktoś, który punkt regulaminu zabrania zadawania pytań pod ofertą? Bo chyba niedowidzę. :)
Druga sprawa - punkt 2.7 regulaminu odnośnie usuwania po okresie 6 miesięcy użytkowników bez posta lub logowania w tym czasie. Jak to się ma w praktyce?

Regulamin działu giełda.
viewforum.php?f=71
O jaka ofertę konkretnie chodzi ?

W praktyce na chwile obecną nie są usuwani.

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 23 gru 2013, 22:02

Tomi pisze:
Tosterkovsky pisze:usunięcia podziękowania ;) Nie raz się kliknęło niechcący na 'podziękuj'

Ja to odbieram jako delikatne gapiostwo :] Nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło :P Usuwanie podziękowań moim zdaniem groziłoby tym, że co poniektórzy usuwali by wcześniej dodane podziękowania w ramach uniesień emocjonalnych spowodowanych chwilową antypatią do określonego usera :]

gapiostwo, nie gapiostwo... bardziej roztrzepanie :D ja cały czas na laptopie siedzę i czasami pójdzie myszka nie w tą stronę co trzeba (touchpad)... już z 3-4 podziękowania tak dałem ;) Co do antypatii... to musiałaby być chyba niepoważna osoba, by tak zrobić ;) przewidując to: dlatego proponowałem to ustawić gdzieś, gdzie trzeba byłoby kliknąć z parę razy by się tam dostać ;)
---
Stig... no spokojnie ;) Nie wprowadzajcie tutaj jakiegoś reżimu ;) Dyskusja cały czas trwa :) Jednak ja już tamtym postem skończyłem swoje uczestnictwo w tym akurat temacie i nie trzeba pisać, że to spam ;) Co zresztą jest samym w sobie spamem ;) Taka ironia losu :D
---
RadareQ:
Regulamin działu
W wiadomości musi być podane:
1. Krótki opis części/ rzeczy sprzedawanej
2. Cena
3. Zdjęcia

Ogłoszenie typu:
"sprzedam auto","części","cokolwiek. link" - Będą kasowane
ogłoszenia bez zdjęć - Będą kasowane
ogłoszenia bez ceny - Będą kasowane

Kategoryczny zakaz komentowania ogłoszeń

OGŁOSZENIA WAŻNE SĄ MIESIĄC. Po tym czasie zostana usunięte i bedzie możliwość ponownego wystawienia.

--------------------- Dodano: 23 gru 2013, 23:02 ---------------------

Ja miałbym jeszcze propozycję, żeby podpisywać przez kogo były dokonane zmiany podczas edycji tekstu (w takim przypadku jak wyżej) ;)
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Obsługa forum”