Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Fiat STILO 3D
Silnik: JTD 115 KM
Kolor: Blue
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=466
Kontaktowanie:

Re: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: Tito_Zam » 13 sty 2014, 07:42

Jak widzę temat strasznie ponosi co niektórych, zaczyna to robić się już nudne i żenujące z tymi samymi wiecznie problemami.
Proponuję wyluzować i nie unosić się tak oraz poczytać regulamin.
Są na tym forum osoby, które można spokojnie określić mianem troli internetowych co próbują rozwalić i narzucić swoja wole za wszelką cenę.

Nie wiem co wnoszą wieczne kłótnie, dopiekanie... , co one maja poprawić na forum i kto się czym kieruje żeby do nich dążyć.
Jak długo jeszcze co poniektórzy będą wisłę kijem zawracać ???

Ogarnijcie się bo robicie z siebie pośmiewisko.

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM ☢✘✘☢
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 13 sty 2014, 08:10

Tito_Zam pisze:Jak widzę temat strasznie ponosi co niektórych

Aby "ukrucić PONOSZENIE ;D " (jak to ładnie brzmi)proponuje ,aby po każdej sugestji „ZMIANY” „Zarząd spółki KFS” odpowiedział krótko
TAK - zmiany zostaną dokonane
NIE – Nie widzimy takiej potrzeby
Rozważymy taką ewentualność w przeciągu 1 miesiaca.
I raz w miesiacu .”Pochwala się nam „ TAK obiecaliśmy zmiany i zostało to zrobione „
1) Snieg w konfiguracji – Zrobione
2) FaceBook – Nie zrobione do 20.01.2014 bezdzie zrobione
3) ….cos tam cos tam zrobione
4) Nadal się zastanawiamy będzie szacowany termin wprowadzenia zmiany 14.02.2014
Jeśli będzie to wypunktowane nikt nie będzie ciągle wałkował tego samego
PS
I fajnie by chyba było aby poinformować każdorazowo o zmianach wszystkich co maja konta na KFS ,aby wiedzieli ze strona żyje i że „Zarząd KFS” coś robi – co podniesie jego (Zarządu ma się rozumieć) pozycję w oczach wszystkich forumowiczów .NP raz w miesiącu wysyłają co wszystkich e-mail o zmianach i o odrzuconych propozycjach i link do tego tematu ,aby inni nie chadzający po całej „gamie podstron” mogli się dowiedzieć ze jest takowy temat i że ONI też mogą być „współtwórcami” KFS (to dumnie brzmi) .
PS2
To co na górze napisałem to nie sarkazm ale „Moje poczucie humoru”
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Postautor: Tomi » 13 sty 2014, 08:41

Jak zauważył Tito_Zam, niektórych ponosi chyba fantazja i smarują tylko po to żeby dopiec Administracji... najlepiej, żeby na forum panował wolny folwark i wtedy byłoby wspaniale. Widzę, że ludzie nie doceniają tego, że gdyby nie co poniektóre osoby to forum by już przestało istnieć i mogłyby sobie psioczyć długopisem w zeszycie... dodatkowo wmawiają nam, że na forum panuje bałagan i tym usprawiedliwiają swoje łamanie regulaminu.
Ta ciągła nagonka na Administracje zaczęła być niesmaczna dlatego też od teraz naprawdę zaczniemy bardzo skrupulatnie przestrzegać regulaminu, a każdy kogo post zostanie usunięty, z powodu łamania regulaminu, dostanie informację na email wraz z bonusem...

--------------------- Dodano: 13 sty 2014 09:29 ---------------------

IT, bardzo dobre pomysły, które próbowaliśmy wdrożyć kilka postów wcześniej.... ale pozwolę sobie przytoczyć sytuacje ....

IT pisze:Aby "ukrucić PONOSZENIE ;D " (jak to ładnie brzmi)proponuje ,aby po każdej sugestji „ZMIANY” „Zarząd spółki KFS” odpowiedział krótko
TAK - zmiany zostaną dokonane
NIE – Nie widzimy takiej potrzeby
Rozważymy taką ewentualność w przeciągu 1 miesiaca.

Kilka postów wcześniej jeden z problemów zakończyłem najpierw ja potem Bułka w sposób który proponujesz - nie satysfakcjonowało... teksty typu "jak to, ja dalej chce lać wodę, a Administrator ucina konwers?!"

IT pisze:I raz w miesiacu .”Pochwala się nam „ TAK obiecaliśmy zmiany i zostało to zrobione „
1) Snieg w konfiguracji – Zrobione
2) FaceBook – Nie zrobione do 20.01.2014 bezdzie zrobione
3) ….cos tam cos tam zrobione
4) Nadal się zastanawiamy będzie szacowany termin wprowadzenia zmiany 14.02.2014
Jeśli będzie to wypunktowane nikt nie będzie ciągle wałkował tego samego

Prosiłem o pewną regułkę, która by nam znacznie ułatwiła takie podejście do tematu, ale jak widać lepiej prowokować niż wnosić jakieś sensowne pomysły :]

IT pisze:I fajnie by chyba było aby poinformować każdorazowo o zmianach wszystkich co maja konta na KFS ,aby wiedzieli ze strona żyje i że „Zarząd KFS” coś robi – co podniesie jego (Zarządu ma się rozumieć) pozycję w oczach wszystkich forumowiczów .NP raz w miesiącu wysyłają co wszystkich e-mail o zmianach i o odrzuconych propozycjach i link do tego tematu ,aby inni nie chadzający po całej „gamie podstron” mogli się dowiedzieć ze jest takowy temat i że ONI też mogą być „współtwórcami” KFS (to dumnie brzmi) .

Cofnij się kilka stron wstecz - toż to SPAM i ludzie sobie go nie życzą :)

I ja się pytam jak mamy Wam dogodzić ? :) ( czyny lubieżne nie wchodzą w grę :P )

A może ten temat powinien się nazywać "Jak dojechać Admina i uniknąć ostrzeżenia? " :what:

Pała
Zasłużony Klubowicz
Imie: Kuba
Auto: Leon 1P FR
Silnik: 2.0 TDI
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=19
Kontaktowanie:

Postautor: Pała » 13 sty 2014, 09:25

wg mnie sensowne propozycje już się skończyły i temat uważam za wyczerpany.
pisanie propozycji, aby pisać jest bez sensu.

Spowiadanie się i robienie "raportu" co dzien/miesiąc itp również jest bez sensu- nikt tego nie będzie robił.

Tutaj nie chodzi o to, aby wprowadzać zmiany 3x w tygodniu, bo nie chcemy robić z forum śmietnika i powiewać jak horągiewka na wietrze zmieniając co drugą rzecz bo ktoś tak wymyśli.

tak nie będzie z całym szacunkiem do wszystkich :]

temat powstał w czasie zmian, które już są za nami. Dalej będziemy ciągnąć wszystko po nowemu/staremu tak żeby było jak najlepiej.

i na chwilę obecną temat uważam za wyczerpany jak wspomniałem wcześniej.
JTD Club | No EGR Club | Wirus CLub :D | No Kata Club

Wróć do „Obsługa forum”