Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM ☢✘✘☢
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: IT » 22 gru 2013, 15:16

Jeśli masz jakieś uwagi co do działania KFS .Podziel sie z nami wszystkimi. Może jest to dobry pomysł .Jeśli robimy coś źle NAPISZ o tym możne faktycznie robimy źle i zmienimy ten stan rzeczy
Ten post jest poświęcony uwagą do ulepszenia forum i tu jest miejsce na podzielenie się tymi uwagami
Posiadam do sprzedażny SPRAWNĄ SKRZYNIE BIEGÓW SELESPEED i duzo czasci do 3D włącznie z budą
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Re: Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS

Postautor: Bulka » 22 gru 2013, 15:19

Zapraszam do dyskusji, tylko proszę, zachowajcie kulturę wypowiedzi, nie prowadźcie prywatnych wojen, szanujcie zdanie innych. Myślę, że jest to dobry czas, żeby z nowym rokiem coś zmienić. Uprzedzam tylko, że ekipa, taka jaka jest w chwili obecnej, pozostaje. Czas zweryfikuje, czy był to dobry wybór.

Micho
Klubowicz
**
Imie: Michał
Auto: Fiat Stilo MW 2003r.
Silnik: 1.9 JTD 115km
Kolor: pistacjowy :)

Postautor: Micho » 22 gru 2013, 15:59

To może ja zacznę :)

Proponuję zablokować dostęp do działu "O Klubie" użytkownikom niezarejstrowanym. Po co "obcy" mają czytać o naszych wewnętrznych sprawach.
Obrazek

mariodenmark

Postautor: mariodenmark » 22 gru 2013, 16:02

poprawić mozliwość dodawania ogłoszeń do działu sprzedam,chyba ze coś robie źle bo nie mogę dać ogłoszenia celem sprzedazy części,wczesniej dawalem a teraz nie przyjmuje :(

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator

Postautor: Bulka » 22 gru 2013, 16:12

Micho pisze:Proponuję zablokować dostęp do działu "O Klubie" użytkownikom niezarejstrowanym. Po co "obcy" mają czytać o naszych wewnętrznych sprawach.

Goście nie widzą działu "O klubie", "Dla klubowiczów" oraz "Współpracy"
mariodenmark pisze:poprawić mozliwość dodawania ogłoszeń do działu sprzedam,chyba ze coś robie źle bo nie mogę dać ogłoszenia celem sprzedazy części,wczesniej dawalem a teraz nie przyjmuje

Wyskakuje Ci jakiś błąd? Napisz coś więcej.

Jogi

Postautor: Jogi » 22 gru 2013, 16:21

Nie wiem jak innym, ale mnie w PW awatar przesłania część wiadomości.

Pewnie coś w pliku stylu...

Awatar użytkownika
Wacek
Nowy Klubowicz
Imie: Bartłomiej
Auto: Stilo
Silnik: 1.9 JTD 115km
Kolor: 745
Kontaktowanie:

Postautor: Wacek » 22 gru 2013, 16:29

Ja też mam ten sam problem jak kolega Jogi. :)
SPORTWAGON!

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 22 gru 2013, 16:33

Jogi pisze:Nie wiem jak innym, ale mnie w PW awatar przesłania część wiadomości.
u mnie to samo avatar jest wielki i zaslania 30% wiadomosci .Sprawdzilem w IE9 I CHROMIE
ps
Nowy klubowicz tlo i tekst zlewa sie wiec text powinien byc inny lub tlo
Posiadam do sprzedażny SPRAWNĄ SKRZYNIE BIEGÓW SELESPEED i duzo czasci do 3D włącznie z budą
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator

Postautor: Bulka » 22 gru 2013, 16:39

Jogi pisze:Nie wiem jak innym, ale mnie w PW awatar przesłania część wiadomości.

Pewnie coś w pliku stylu...

Poprawione.
IT pisze:Nowy klubowicz tlo i tekst zlewa sie wiec text powinien byc inny lub tlo

Poprawione.

Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Postautor: ToKo » 22 gru 2013, 17:31

A ja proponuję wprowadzić zimową szatę graficzną na okres zimy :))

Jeżeli nadejdzie wiosna - dorzucić elementy trawy, w tło, baner... lato - słoneczko dorzucić... ot takie małe co nie co :) - to chyba dobry pomysł, aby odróżnić nasze forum od innych motoryzacyjnych?
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Awatar użytkownika
Qba
Starszy Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: STILO 3D
Silnik: JTD 115KM - 145KM
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 852#p45852

Postautor: Qba » 22 gru 2013, 18:20

Nie wiem jak to jest u innych ale ja mam wielki problem z dodawaniem zdjęć z załącznikach - zazwyczaj wyskakuje mi że rozszerzenie nie jest obsługiwane, czy coś takiego, ale używam wszystkich możliwych ale i tak nie dodaje. raz kiedyś się tylko uda.

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 22 gru 2013, 21:16

Bulka159 pisze:Poprawione.
u mnie to rowniez dziala poprawnie dziekuje za super szybka reakcje
Bulka159 pisze:Nowy klubowicz tlo i tekst zlewa sie wiec text powinien byc inny lub tlo

Poprawione.
nadal mi sie zlewa
PS
8.2.3 Starszy Klubowicz - użytkownik, który posiada co najmniej 1000 napisanych postów lub użytkownik, który swoim zachowaniem i postawą przyczynia się do rozwoju oraz szerzenia przyjaznej i koleżeńskiej atmosfery na forum.

Jesli dalo by sie zmienic opis na "Klubowicz" a kolor starszego klubowicza dla mnie pozostawić to byl bym kontent .Bo zgodnie z punktem 8.2.3 nadal mój status to klubowicz ? i sie dobrze z tym czuje słowo "starszy" pozostawmy dla młodszych ;D
dziekuje za poprawe
PS nr 2
ostrzeżenia powinny po okreslonym czasie zostac anulowane ;)

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Fiat
Silnik: 1.9 JTD (85 Kw 115 PS)
Kolor: 841/A (Nero Moire' VR.)
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6364
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 22 gru 2013, 21:27

Co do ostrzeżeń to i ja się zgadzam :)
Dostałem jedno na samym początku naszej znajomości i jeszcze się trzyma ;) Myślę, że pół roku byłoby akurat :D
Obrazek

Fabbrica Italiana di Automobili Torino

Obrazek

Awatar użytkownika
ToKo
Klubowicz
Imie: ---
Auto: ---
Silnik: ---
Kolor: ---
Prezentacja auta: ---

Postautor: ToKo » 22 gru 2013, 21:28

IT pisze:PS nr 2
ostrzeżenia powinny po okreslonym czasie zostac anulowane

polecam, bo ja mając 2 czuje się oryginalny nie pisząc dyskryminowany :chili: :czikita:
Jeżeli z tyłu jest siwo - do gara leci nie tylko paliwo!

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 22 gru 2013, 21:30

Tosterkovsky pisze:Myślę, że pół roku byłoby akurat
ja bym oscylowal pomiedzy 3 a 4 miesiace np 100 dni ;D ;D ;D

Pała
Zasłużony Klubowicz
Imie: Kuba
Auto: Leon 1P FR
Silnik: 2.0 TDI
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=19
Kontaktowanie:

Postautor: Pała » 22 gru 2013, 21:43

IT pisze:8.2.3 Starszy Klubowicz - użytkownik, który posiada co najmniej 1000 napisanych postów lub użytkownik, który swoim zachowaniem i postawą przyczynia się do rozwoju oraz szerzenia przyjaznej i koleżeńskiej atmosfery na forum.

Jesli dalo by sie zmienic opis na "Klubowicz" a kolor starszego klubowicza dla mnie pozostawić to byl bym kontent .Bo zgodnie z punktem 8.2.3 nadal mój status to klubowicz ? i sie dobrze z tym czuje słowo "starszy" pozostawmy dla młodszych
dziekuje za poprawe

Teraz jest pomieszane u osób które płaciły składkę. powinienes byc starszym klubowiczem i jestes z tym, że kolor sie różni (automat kluci sie z reczna edycją) za tydzien wszystko wróci do normy. tzn Twoj status będzie adekwatny do ilości postów.

IT pisze:ostrzeżenia powinny po okreslonym czasie zostac anulowane

Ostrzeżenia nie będą kasowane po określonym czasie ;]
właśnie po to są aby forumowicz się pilnowali :]
JTD Club | No EGR Club | Wirus CLub :D | No Kata Club

Awatar użytkownika
Stig
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mikołaj
Auto: waSAABi
Silnik: B207R
Kolor: 170

Postautor: Stig » 22 gru 2013, 21:46

Nie wiem czy wiecie ale istnieje 2 styl forum ;)
kfsLight i można go sobie ustawić w ustawieniach ;)
"...Chciałeś być najmądrzejszy - bez podstaw, co za bezsens, tak każdemu się wydaje, że jest mądry niczym Sensei... "

Awatar użytkownika
Tosterkovsky
Starszy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Fiat
Silnik: 1.9 JTD (85 Kw 115 PS)
Kolor: 841/A (Nero Moire' VR.)
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6364
Kontaktowanie:

Postautor: Tosterkovsky » 22 gru 2013, 23:50

Ale teraz Bulka159 będzie miał roboty ;)
Ja mam propozycję dodania przycisku: usunięcia podziękowania ;) Nie raz się kliknęło niechcący na 'podziękuj' (nieszczęśliwe ułożenie myszy) i nie można było tego zmienić później :) (może też być to funkcja bardziej ukryta (np. w spisie wszystkich podziękowań)) :)
Obrazek

Fabbrica Italiana di Automobili Torino

Obrazek

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator

Postautor: Bulka » 23 gru 2013, 06:46

Jeżeli chodzi o wszelkie poprawki do stylu graficznego, czy tez nowy, póki co musi zostać tak jak jest. Nie mam kompletnie czasu na jakiekolwiek ruchy w tym temacie, za dużo innych ważniejszych spraw mam na głowie. Myślałem od pewnego czasu nad całkowicie nową skórką, ale na pomysłach się skończyło z braku czasu ;/

Jogi

Postautor: Jogi » 23 gru 2013, 07:01

Bulka159 pisze:Jeżeli chodzi o wszelkie poprawki do stylu graficznego, czy tez nowy, póki co musi zostać tak jak jest. Nie mam kompletnie czasu na jakiekolwiek ruchy w tym temacie, za dużo innych ważniejszych spraw mam na głowie. Myślałem od pewnego czasu nad całkowicie nową skórką, ale na pomysłach się skończyło z braku czasu ;/

Nie wiem, jak dużo jest tutaj modów zainstalowanych, ale biorąc pod uwagę, że styl jest na zasadzie "custom made" to przygotowanie kolejnego nowego zajmie bardzo dużo czasu, nie mówiąc o zoptymalizowaniu go do stanu "wszystko ok". Nie wiem, czy wyświetlanie PW nie jest czasem w pliku privmsg.php (czy jakoś tak, nie pamiętam już) - wtedy trzeba tylko jeden plik przeryć i znaleźć błąd.

Mati
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Postautor: Mati » 23 gru 2013, 07:02

Co do ostrzeżeń to też jestem na NIE. Według mnie za coś je otrzymaliście, i powinny widnieć na waszych profilach na stałe. :ban:
Obrazek

Radar
Nowy Klubowicz
Imie: Michał
Auto: Mazda 5
Silnik: 2.0 MZR-CD

Postautor: Radar » 23 gru 2013, 07:28

Maiłbym delikatną sugestię odnośnie grup regionalnych. wg mnie dobrze by było co jakiś czas uaktualniać grupy usuwając z nich użytkowników nieaktywnych od dłuższego czasu (np. od roku). Aktualna lista wyklarowałaby, kto w danym województwie jest czynnym członkiem forum, ułatwiłaby organizowanie spotów czy kontakt pomiędzy ludźmi z tego samego regionu. Jako, że mnie najbardziej interesuje grupa "pomorskie", fajnie byłoby wybrać kogoś na lidera grupy (dla mnie np. dobrym kandydatem byłby "ToKo" - mocno zaangażowany w organizację spotów itp.). Przy okazji uniknęłoby się np. sytuacji, w której czeka się tygodniami, jak nie miesiącami na dodanie do grupy. :)

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 23 gru 2013, 09:41

Mati_PL pisze:Co do ostrzeżeń to też jestem na NIE. Według mnie za coś je otrzymaliście, i powinny widnieć na waszych profilach na stałe

No to poprosze o wiecej czymś się chciał bym wyrózniać ;D ;D ;D . Mam nadzieje że mi nikt już ich nie odbierze ;D ;D ;D ;D
a tak poważnie
Wiem za co dostałem i na dzień dzisiejszy nadal uważam że to był przerost formy nad treścią . W niektórych sytuacjach nadal postępuje w identyczny sposób ,bo ma to sens .(i nie dostaje ostrzeżeń) ;(
Nie będę się upierał skoro trzy „BOSKIE” osoby decydują ze tysiąc osób nie ma racji to widocznie ma tak być . :|
PS
Czy na początku nie popełnialiście błędów ? No chyba że bogowie maja to już we krwi :pada: :pada: . Obstawał bym przy opcji (skoro nie po 100 dniach bo się jeszcze nie opatrzyło) roku czasu . :?
Po roku czasu ostrzeżenie zostaje z automatu anulowane. :shoot:
PS nr 2
Oczywiście istnieje jeszcze opcja „rich” - płaci 25 zł na rzecz KFS i odejmujemy jedno ostrzeżenie 8/ :razz: (to by się sypały ostrzeżenia prawie jak mandaty na koniec miesiąca ) :] :cool:
PS nr 3
Nie chciał bym aby za „zasługi” ostrzeżenie zostało anulowane => „zasłużony” też ma oczy niech Jego kole w oczy tak jak NAS :cool: :cool: :cool: :keep:

Mati
Zasłużony Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Postautor: Mati » 23 gru 2013, 09:56

Nie będę się upierał skoro trzy „BOSKIE” osoby decydują ze tysiąc osób nie ma racji to widocznie ma tak być .
jakie TYSIĄC osób, o czym ty kolego mówisz???

Napisz do Bulki PW za co dostałeś ostrzeżenie, kiedy oraz od kogo i on rozważy twoją prośbę nie możemy wszystkim usunąć ostrzeżeń z góry bo niestety każdy zachowuje się inaczej, i chcemy aby każda prośba była rozpatrywana indywidualnie nie grupowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 23 gru 2013, 10:06

Mati_PL pisze:Napisz do Bulki PW za co dostałeś ostrzeżenie
Nie chodzi mi o pisanie do kogoś z prośba o coś . Pół roku temu dostałem taką propozycje i zniej nie skożystałem dlaczego miał bym teraz skożystać ? . Nie mowie tu o moim ostrzeżeniu .Skoro ma to znaczy ze jestem "zdrowy" ;D ;D ;D .
Mówie o całości ,o logice działania ostrzeżen
Jak sam wiesz ostrzeżenie ostrzeżeniu nie równe . Wiec :medit:
PS
Widzę ze jakoś bardzo emocjonalnie podchodzisz do "mojego postu" ;D .Uśmiechnij się . Jeśli dowództwo powie NIE i BASTA . To przecie Ja nie bede walczył :sad: .
ten watek jest poświecony "Zmiany .Co jeszcze chcesz zmienic na KFS"
Wiec Ja sie wypowiadam :x :x

Wróć do „Obsługa forum”