opłata

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
mariodenmark

opłata

Postautor: mariodenmark » 25 lis 2013, 10:51

mam pytanko bo albo ślepy albo zmęczone gały mam,gdzie wpłacić kaske na forum?tyle już skozystałem i mi pomogły informacyjne sprawy ze za darmo dalej kozystać z forum to troche nie ładnie :cool:

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Re: opłata

Postautor: Bulka » 25 lis 2013, 11:03

Witaj!
Korzystanie z forum jest darmowe, więc się nie przejmuj tym, że źle się z tym czujesz :) Jeżeli chcesz wspomóc forum obserwuj dział O Klubie. W przyszłości na pewno pojawi się temat z prośbą o pomoc finansową w celu opłacenia serwera oraz domeny. Ale to dopiero w przyszłości. Niezmiernie cieszy nas, że forum daje Ci tyle ciekawych informacji oraz możliwości pomocy. To wszystko dzięki naszym wspaniałym użytkownikom, którzy tak chętnie chcą się dzielić wiedzą i doświadczeniem. Bardzo Wam wszystkim za to dziękujemy!

mariodenmark

Re: opłata

Postautor: mariodenmark » 25 lis 2013, 11:16

te forum pomaga zaoszczedzić czasem na durnych diagnozach mechaników którzy ćwiczą swe umięjętności poznawcze tych aut,mnie sporo pomogło choć borykam sie cały czas z błędem p0703 i przez to mi tempomat nie dziala chyba bo wszystko jest działalne,czujnik pod pedalem sprzęgla wymieniony i pod ped hamulca też wiec szukam info dalej co to może być

Wróć do „Obsługa forum”