Protestuję przeciwko spamowaniu mojej skrzynki mailowej

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
NoVi
Starszy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Clio II
Silnik: 1.4 98KM
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 14 mar 2012, 10:22

Nie chodzi o żadne własne ambicje, ale tego nikt nie zrozumie kto nie prowadzi takiego przedsięwzięcia.

Zawsze komuś coś pasować nie będzie.
I nie jest to żadne spam, tylko reklama za reklame - w ten sposób i my trafiamy do setek innych użytkowników.

Składek malo co wpłacane, dokładam z własnej kieszeni pomimo że mi się nie przelewa i o tym nie piszę, bo i tak guzik z tego.
A jak juz coś zorbie w tym kierunku to zaraz źle.
Pranie Tapicerki cały ŚLĄSK! ~ PW

Awatar użytkownika
PeaceAK
Starszy Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: było STILO
Silnik: 1,9 JTD 115
Kolor: 831A
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3352&p=45756#p45756
Kontaktowanie:

Postautor: PeaceAK » 14 mar 2012, 10:35

Kolego Gury, weź się tak nie pucuj:/
Gdyby tacy użytkownicy jak Ty, ja i cała reszta wpłaciła składkę, lub przynajmniej przesłała jakąś darowiznę, na pewno byś takich reklam nie otrzymywał, poza tym nie wierzę żeby krzywda Ci się przez to działa, a jak tak to zablokuj sobie ten kontakt aby nie otrzymywać z tego adresu wiadomości i masz spokój;)
Trochę więcej wyrozumiałości to dla dobra stronki;)

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 14 mar 2012, 10:49

PeaceAK, chociaż jeden który myśli tak jak ja :)

Awatar użytkownika
PeaceAK
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: PeaceAK » 14 mar 2012, 10:58

:offtopic:
powiem tak, mechanik ze mnie żaden, a dzięki temu forum, coraz więcej rzeczy wiem i mogę zrobić sam np?
- zaoszczędziłem grubo ponad 200zł na wymianie termostatu (termostat za 25zł rewelka)
- dioda w drzwiach, żyłem w przekonaniu że nie świeci się bo alarmu nie ma, błąd i już świeci:D
- podobno pod oryginalne radio stilo nie można podpiąć wzmacniacz, kolejny błąd z którego forum mnie wyprowadziło...
w miarę możliwości siedzę czytam i pluje sobie w twarz że tej stronki nie znałem wcześniej.
Takich ludzi jak ja pewnie jest więcej a dzięki kasie na reklamy i pozycjonowanie, może być ich mniej, a kto wie, może znajdzie się ktoś tak bystry że będzie podsuwał nam pomysły za które będziemy go wielbić jak jakiegoś wybawiciela :D ?

przepraszam za zmianę tematu, obiecuję poprawę:D

:offtopic: - KONIEC

Awatar użytkownika
kamil2299
Starszy Klubowicz
Imie: Kamil
Auto: Fiat Stilo 2002 Dynamic
Silnik: 1.9 JTD 115 KM
Kolor: blue blue blue
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=1031
Kontaktowanie:

Postautor: kamil2299 » 14 mar 2012, 12:07

Sory ale osłabiają mnie takie pretensje, chcesz mieć "miejsce" w internecie , a nie patrzysz na to że ktoś na to wykłada swój hajs , i nie bardzo cię to interesuje.

Ja nie mowie czy to pochwalam czy nie ale jeśli NoVi uznał to za stosowne to trzeba to uszanować , i w końcu to jego forum i może zrobić co i jak mu się podoba, nie mam racji ?

Nie chcesz "spamu" to wystarczy ze na swojej poczcie klikniesz "oznacz jako spam" i nic ci przychodzić nie będzie,

Jak by jeden z drugim wpłacił składkę albo wyszedł by z jakąś inicjatywą to korona by z głowy chyba nie spadła,

ale do wyrzucania "błędów", "niedociągnięć" itp to pierwsi;/

Awatar użytkownika
kamil2299
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: kamil2299 » 14 mar 2012, 12:41

przez takie podejście, że nie wpłacę bo mi to nic nie da wchodzą takie reklamy ,

was to nie interesuje że ktoś wykłada na to forum z własnej kieszeni,

ja jestem za wpisaniem takich rzeczy do regulaminu, wysłaniem mass PW, i nie każdy musi to wtedy zaakceptować, wyjście jest proste,

dostaliście 2-3 maile, i jest problem , pewnie przez dłuższy czas nie dostaniecie, bo było to jak NoVi pisał na zasadzie wymiany stron "mailami" do userów.

Nie ma co się kłócić i robić kolejnych problemów,

Awatar użytkownika
PeaceAK
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: PeaceAK » 14 mar 2012, 14:00

mkoniu pisze:PeaceAK, istnieją strony na których składka jest dobrowolna i forum nie zasypuje użytkowników reklamami. Na tym forum sa reklamy, spam i dodatkowo składki klubowe.

Nie wiem nie znam się, a pomyślałeś że może, powtarzam może ta takich forach jest więcej osób takich którzy chcą dobrze dla klubu i chętniej wpłacają składki, dzięki czemu nie ma takiego zatrzęsienia spamu i innych reklam? A co do samych reklam, na tej stronie nie widziałem jeszcze żadnej (może dlatego że używam chroma i mam jakiś programik który blokuje spam i reklamy) Może mam inne podejście, może macie rację a ja się mylę, jednak z natury jestem człowiekiem który wierzy w dobre intencje innych..,

To teraz takie pytanie, co byście powiedzieli na takie coś?

- Zmiana regulaminu polegająca na wprowadzeniu informacji o otrzymywaniu reklam które tak poruszyły forum
- Wpłacenie składki klubowej spowoduje tak jak zaproponował mkoniu
mkoniu pisze:dawno sugerowałem pomysł by zrezygnować z reklam dla klubowiczów

-może jakiś rabacik na kalendarz

nie wiem, nie mam pojęcia co by jeszcze zaproponować, może jakieś propozycje aby nie stwarzać niepotrzebnie napiętej atmosfery.
KOLEDZY więcej luzu :piwko:

Awatar użytkownika
kamil2299
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: kamil2299 » 14 mar 2012, 14:10

mkoniu pisze:Chcecie się bawić w regulaminy itp. zamiast usunąć użytkowników którzy sobie nie życzą spamu: PROSZĘ BARDZO

Odpowiednie zmiany w regulaminie zostały już wprowadzone i niebawem pojawi się o tym o informacja w dziale o klubie/wiadomości PW, jeśli nie zgadzasz się z nim to administracja przychyli się do Twojej prośby o usunięcie konta ze strony klubu

nikt nikogo tu nie chce ganić i się napinać, ale myślę że czas na rozbudowanie naszego klubowego regulaminu ponieważ ma za dużo niedociągnięć i niedomówień .

mkoniu

Postautor: mkoniu » 14 mar 2012, 15:55

kamil2299 pisze: jeśli nie zgadzasz się z nim to administracja przychyli się do Twojej prośby o usunięcie konta ze strony klubu

z całym szacunkiem, ale ponownie proponujesz metodę: boli mnie ząb to go wyrwę. W dodatku wydajecie kasę by pozyskiwać nowych użytkowników nie szanując obecnych....
Jeżeli przeczytałeś ustawę to wiesz ze w każdym momencie mogę cofnąć swoją zgodę, regulaminy nie mogą mi zabronić prawa narzuconego przez państwo polskie.
kamil2299 pisze:czas na rozbudowanie naszego klubowego regulaminu ponieważ ma za dużo niedociągnięć i niedomówień

już dawno to sugerowałem i nie będę przytaczał na forum publicznym jak Admin zmieniał regulamin gdy uzależniłem wpłatę poprzedniej składki od zmiany paru punktów regulaminu klubowicza.

mam wrażenie że nie potraficie uszanować podstawowego prawa do prywatności - nie chce podać adresu by otrzymywać spam to Was o tym informuje. Gdybym nie musiał podawać maila w ogóle to była by inna sprawa. proponuję trochę zrozumienia i zaprzestania troszczenia się wyłączenie o interes wzajemnego kółka adoracji...

Awatar użytkownika
kamil2299
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: kamil2299 » 14 mar 2012, 16:01

ok ok , nie ma sensu się spierać , jak najbardziej rozumie twoje argumenty,

Popracujemy nad nowym,lepszym regulaminem gdzie będzie wszystko wypisane jaśniej i czytelniej i roześlemy wszystkim obecnym użytkownikom.

Awatar użytkownika
Quler
Starszy Klubowicz
Imie: Tomek
Auto: Mondeo MK IV/206 CC
Silnik: 2.0 163 PS/ 2.0 136 PS
Kolor: Arctic White/ Silver
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=891 post134981.html#p134981
Kontaktowanie:

Postautor: Quler » 14 mar 2012, 16:06

Brawo mkoniu :brawo: szkoda ,że nie ma tutaj opcji "Lubię to" .... :hamster:
NO EGR CLUB :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Postautor: Tomi » 14 mar 2012, 16:17

mkoniu nie rozumiem, najpierw piszesz:
kamil2299 pisze:Chcecie się bawić w regulaminy itp. zamiast usunąć użytkowników którzy sobie nie życzą spamu: PROSZĘ BARDZO

a później masz pretensje, że kamil2299 dał Ci taką możliwość?? :>

Awatar użytkownika
PeaceAK
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: PeaceAK » 14 mar 2012, 17:28

mkoniu pisze:
po mału zrobimy to miejsce lepszym, ale uważam ze trzeba podejść z "otwartym umysłem" ;)

i to mi się podoba mkoniu :piwko:
Chyba nie czytam ze zrozumieniem bo nikt tu nie groził czy mówił o usuwaniu klubowiczów z forum:) Poza tym szkoda byłoby takiego forumowicza jak Ty czy Guru, liczba waszych postów i ilości pomocnych porad jest spora;)

Awatar użytkownika
PeaceAK
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: PeaceAK » 14 mar 2012, 17:54

LITERÓWKA :D ale nie powiesz... ładnie Cię dowartościowałem :p

Ale nie do końca się nie zgodzę z Twoim zdaniem na temat usuwania użytkowników z forum, bo niezaakceptowanie regulaminu w zasadzie jest równoznaczne z usunięciem konta. Bo jaki sens ma bycie na forum, którego regulaminu sie nie akceptuje?

Tu masz rację.
Jednak wracając do tematu składek i pozycjonowania, być może aż takie sumy nie są wymagane, jednak dzięki temu strona się rozwija, pozyskuje nowych użytkowników, być może dzięki popularności będzie można w przyszłości negocjować ceny z jakimiś firmami na części, akcesoria czy inne przydatne rzeczy.

A co do korzyści jakie ma NOVI z tych spamów... być może ma coś dla siebie, nie wnikam... ale prawda jest taka że chyba nikogo z nas nie byłoby stać na to żeby poświęcać swój czas, pieniądze na prowadzenie takiego forum.
Dlatego ja pretensji nie mam;)
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Mój FIAT STILO

http://klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=3352

Awatar użytkownika
FumFelos
Starszy Klubowicz
Auto: Audi A6
Silnik: benzynowy

Postautor: FumFelos » 14 mar 2012, 18:14

Ehhhhh, dawno nie było protestów na forum :)
Ja może zapytam inaczej - o jakim spamie mówimy? o tej jednorazowej reklamie która przyszła na maila rzekomo pod adresem forum (przynajmniej do mnie przyszła tylko jedna taka reklama)?
Nie przesadzacie czasem? Codziennie więcej śmieci przychodzi z witryn typu wp czy onet, nie wspominając już o mailach ze sklepów jeśli ktoś ma na nich konto (nie piszę tylko o newsletterze). Pozycjonowanie jest istotne jesli chce się pozyskac nowych uzytkownikow, ALE można oczywiscie przeznaczyc na nie mniejsze srodki korzystając np z Groupon'a. Wszystko jest kwestia dogadania.

Zrozumialbym celowosc tej dyskusji gdyby to był faktycznie spam rzedu kilku, kilkunastu reklam dziennie, no ale bez przesady ;)

Pała
Zasłużony Klubowicz
Imie: Kuba
Auto: Leon 1P FR
Silnik: 2.0 TDI
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=19
Kontaktowanie:

Postautor: Pała » 14 mar 2012, 18:59

chłopaki, wyluzujcie. nikt, nikomu nie udostepnil i nie udostepni waszych danych(mailow itp)
wiec darujcie sobie sypanie tutaj kodeksami i cytatami sciagnietymi z googli.

jeśli chcemy żeby to forum sie ciągle rozrastało to musimy cos w tym kierunku robić. owszem AK nie pozycjonuje się tak, ale tam jest forum typowo techniczne- wiekszosc z nas jest i tam.
KFS powstal z mysla zeby zrobic forum spolecznosciowe, ktore zbierze ludzi i oprocz dzialu technicznego bedzie zbierac ludzi, i jakoś rozglosnic tego naszego stilacza(bo tylko i wylacznie forum fiata stilo nie ma!)
co do pozycjonowania?
AK, spoko, ale juz fiat.stilo.com.pl jest pozycjonowane i po kliknieciu na forum odsyla na AK. to jest też ich "produkt" z tym ze z oddzielnym forum. my chcemy mieć wszystko w kupie :]

żeby nie było, że mam coś do AK. w wielu przypadkach mozemy brac przyklad, nikt tez nie chce z nimi konkurowac.

ale myśle ze nie ma co porownywać tych dwoch for.

a my, czyt. KFS jeśli chcemy kontynuować to co zaczlismy- czyli tworzyc tą społeczność potrzebujemy wiecej ludzi. jak ktos kupi stilo i wpisze w google: stilo, stilo forum itd- żeby kliknął właśnie na nas! a kliknie jak będziemy na górze.

nie róbcie problemu o 2 maile bo nikomu korona z głowy nie spadła

i powtórze

nikt nie udostepnił i nie udostępni nikomu Waszych danych
JTD Club | No EGR Club | Wirus CLub :D | No Kata Club

Awatar użytkownika
pszemoo
Klubowicz
Imie: pszemoo
Auto: Stilooooo
Silnik: 1,9 JTD 115KM
Kolor: Srebrny? Niebieski?

Postautor: pszemoo » 14 mar 2012, 19:27

Mnie osobiście też nie podoba się, że otrzymałem "tylko" dwa maile, bo uważam, że to aż o dwa maile za dużo.
Wpłaciłem składkę członkowską, bo rozumiem, ze utrzymanie forum to koszta, ale nie rozumiem dlaczego za wszelką cenę uparcie dąży się do bycia "nr 1" w google. W chwili obecnej jest bardzo dużo użytkowników i forum obroni się samo, pod warunkiem że zadba się o obecnych użytkowników i obecnych członków Klubu.
Pozycjonowanie OK, ale tylko i wyłącznie jak zostanie kasa ze składek, po opłaceniu niezbędnych opłat. A ja odnoszę nieodparte wrażenie, że najpierw jest pozycjonowanie a później alarm że nie ma kasy na opłacenie serwera i domeny i potrzebne dodatkowe wpłaty.

O propozycji braku reklam dla członków Klubu było powtarzane już wielokrotnie i jak grochem o ścianę... pomyślimy i na tym się kończy... Pomyślecie skutecznie jak zatrzymać już obecnych członków i ich do siebie nie zniechęcić, a na pewno liczba nowych userów wzrośnie.
NO EGR -> No problem ;)

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 14 mar 2012, 19:32

Mnie codziennie na skrzynkę przychodzi po kilkanaście meili z różnego typu reklamami i zaznaczam i w kosz. Czyż to tyle wysiłku kosztuje? No chyba nie.

Wszystko co chcialem powiedzieć pała i kamil ubrali to w słowa.

Awatar użytkownika
pszemoo
Klubowicz

Postautor: pszemoo » 14 mar 2012, 19:36

Czyli generalnie rzecz ujmując masz gdzieś co mówią obecni userzy ;) też już wiadomo dlaczego nie opłacili składki na ten rok... myślę że na rok kolejny dojdzie jeszcze kilku...
NO EGR -> No problem ;)

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 14 mar 2012, 19:38

pszemoo pisze:Czyli generalnie rzecz ujmując masz gdzieś co mówią obecni userzy

a gdzie tak napisałem?
Po co mam pisać dwa razy to samo?

Napiszemy regulamin od podstaw wdrożymy go żeby nie bylo kolejnych niedomówień ;]

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 14 mar 2012, 19:42

Szkoda że do zlotu nie było tylu chętnych i walecznych jak do takiej dyskusji.
Zapraszamy do zwierzyńca ;]

Awatar użytkownika
Quler
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Quler » 14 mar 2012, 19:44

NoVi pisze:Zapraszamy do zwierzyńca ;]

Chyba na ustawkę ...... :kara: :uzbrojenie: :shoot:

Sorry chłopaki ale nie mogłem się powstrzymać ..... :hah:

Obrazek

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 14 mar 2012, 19:45

Quler pisze:

Zapraszam ;]

Awatar użytkownika
pszemoo
Klubowicz

Postautor: pszemoo » 14 mar 2012, 19:46

NoVi pisze:Napiszemy regulamin od podstaw wdrożymy go żeby nie bylo kolejnych niedomówień ;]

Jak to mówili w jednym filmie "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ;)

[ Dodano: 2012-03-14, 20:47 ]
NoVi pisze:Napiszemy regulamin od podstaw wdrożymy go żeby nie bylo kolejnych niedomówień ;]

Jak to mówili w jednym filmie "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ;)
NO EGR -> No problem ;)

Awatar użytkownika
Quler
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Quler » 14 mar 2012, 19:48

NoVi pisze:
Quler pisze:

Zapraszam ;]

A ja do zapraszam do Katowic .... :D po co tyle czekać .... :D

[ Dodano: 2012-03-14, 20:50 ]
pszemoo pisze:NoVi napisał/a:

Napiszemy regulamin od podstaw wdrożymy go żeby nie bylo kolejnych niedomówień ;]

Już o tym kiedyś pisałem ..... :D ale zostało to niestety usunięte .... :?

Obrazek

Wróć do „Obsługa forum”