Zmiany na forum.

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
NoVi
Starszy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Clio II
Silnik: 1.4 98KM
Kontaktowanie:

Zmiany na forum.

Postautor: NoVi » 15 paź 2011, 23:17

Co byście chcieli aby zmienić na forum ?
Coś dodać, poprawić? WYmienić? :)
Pranie Tapicerki cały ŚLĄSK! ~ PW

mkoniu

Postautor: mkoniu » 16 paź 2011, 00:15

usunąć reklamy! :)

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 16 paź 2011, 00:25

PLanuję po nowym roku zrobi, coś na zasadzie, że Klubowicze nie będą mieć wyświetlanych reklam :)
Więc czekajcie cierpliwie :)

Awatar użytkownika
pszemoo
Klubowicz
Imie: pszemoo
Auto: Stilooooo
Silnik: 1,9 JTD 115KM
Kolor: Srebrny? Niebieski?

Postautor: pszemoo » 16 paź 2011, 09:59

Doskonały pomysł, już kiedyś to sugerowałem, żeby klubowicze nie mieli reklam, fajnie że zostało to uwzględnione :)

Może warto by było pomyśleć nad wersją "lajt" forum, żeby na mobilnych urządzeniach łątwiej było przeglądać i nie obciążąć transferu.
NO EGR -> No problem ;)

Awatar użytkownika
Skalpel
Nowy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Skalpel » 16 paź 2011, 10:36

Świtny pomysł :D a ja mam jeszcze jeden Novi usuń ten tekst z swojego podpisu o mnie bo jestem w klubie :D
Stilo Abarth 2.4 20v tutaj funkcjonalność schodzi na drugi plan liczą się 3 rzeczy : kierownica , manetki i pedały!

Wiele jest serc… Jedno bicie Stilo PONAD życie!

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Fiat STILO 3D
Silnik: JTD 115 KM
Kolor: Blue
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=466
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 16 paź 2011, 19:35

Skalpel pisze:Świtny pomysł :D a ja mam jeszcze jeden Novi usuń ten tekst z swojego podpisu o mnie bo jestem w klubie :D

;D :hah:

Awatar użytkownika
BS
Starszy Klubowicz
Imie: Sebastian
Auto: Fiat Stilo Active SW
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: Kryształowa zieleń
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=7026
Kontaktowanie:

Postautor: BS » 16 paź 2011, 20:11

zainstalować wystarczy dodatek firefoxa i reklam nie będzie-ja to mam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 16 paź 2011, 20:40

jaki ??

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 16 paź 2011, 20:49

Adbock jak dobrze pamiętam :P

Awatar użytkownika
Tito_Zam
J.Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Tito_Zam » 16 paź 2011, 21:06

a faktycznie dziala :)

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 30 paź 2011, 11:25

Dodałem możliwość, dzielenia się tematem/postem bezpośrednio na Facebooku ;)
Myślę że ciekawe rozwiązanie. MOżecie wrzucać do siebie na tablice, może wpadną nowi użytkownicy? :)

mkoniu

Postautor: mkoniu » 02 lut 2012, 11:34

NoVi,
mam prośbę czy możecie zmienić ikonkę wiadomości nie odczytanych? aktualnie jest ona łudząco podobna do tych odczytanych:

Obrazek

byłbym bardzo wdzięczny za jakiś żółty kolor (nawet ten ohydny złoty będzie lepszy niż aktualny)

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 02 lut 2012, 13:40

mkoniu, coś takiego może być ?

Obrazek

nic lepszego stworzyć nie umiem :D

mkoniu

Postautor: mkoniu » 02 lut 2012, 14:21

NoVi,
jeśli to nie jest problemem to ja przygotuję odpowiednią ikonkę, jeśli masz jakieś sugestie to w podaj, postaram się je wdrożyć w życie.

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 02 lut 2012, 21:36

rozmiarami takie jak ta obecna :)
reszta dowolna :)

mkoniu

Postautor: mkoniu » 04 lut 2012, 22:36

oto co proponuję:
Obrazek

NoVi
Starszy Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: NoVi » 05 lut 2012, 09:56

mkoniu, nie ma sprawy wrzucę i niech siedzi :D

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM +30
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Re: Zmiany na forum.

Postautor: IT » 02 lut 2014, 21:49

jako ze watek http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=52&t=7286 zostal zamkniety .Podpinam sie pod ten .Zawsze mozna go "tradycyjnie" wyciac ;D
Mam trzy pytanka dotyczace forum
1) czy jest to grupa dyskusyjna ludzi chcacych podzielic sie swa pasja do stilo ,czy "prywatny folwark" i rzady gestapowskie
2) co chcial bym zmienic na forum ??? Wielokrotnie poruszany "niesmiertelny " ;D ;D wq...cy znaczek FACEBOOKA :what: TYLE RAZY BYLO OBIECYWANE , Mam takie skojarzenia jak z pomnikami z czasow PRL ,Jak lenin stal tak stoi :what: :cool:
3) Czy to tak trudno komus powiedziec ze sie wycielo mu post bo ..... W chwili obecnej to zostaja wycinane moje posty nawet z dzialu ciekawe /smieszne /okazje
http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 635#p97635

o sorry ktos zabral smieszne :D ;D .Widac poczucie humoru zbyt wielkie panowalo w tym dziale :P :) ;)
4) i tu ciekawostka .Organizujemy ZLOT => Wydaje mi sie ze nie ma nic cenniejszego dla klubowiczow niz ogulnopolski zlot .Czy to naprawde tak trudno do kazdego wyslac link o dyskusji na ten temat .Tlumaczenie ze nie chca userzy spamu dostawac .Rozumiem to i popieram ale skoro jest takie narzedzie to mozna je 4 razy w roku uzyc\
a) swieta
b) swieta
c)zlot
d) koniec swiata ;D ;D ;D

no możne trzy razy w roku ;D
PS
Nie kasujcie za byle guw..no postow dajcie ostrzeżenie niech inni wiedza ze tak nie wolno ,ale nie zabijajcie "entuzjazmu i zycia forum" poprzez pokazywanie swojej władzy.
Porozmawiajcie miedzy soba .Moze cos wymyslicie
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.
https://www.youtube.com/watch?v=7yoB62_0-cM

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Postautor: Tomi » 02 lut 2014, 22:54

Własnie dlatego, ze nie jest to prywatny folwark ktoś czuwa nad porządkiem na forum. Facebook? Ja nie mam, ale nie przeszkada mi. Da sie z tym żyć... Usuwanie postów? Sorry, jak ktoś nie wie dlaczego post został usunięty niech zajrzy do regulaminu, a jak koniecznie chce info o usunięciu to jak już wcześniej mówiłem otrzyma info z bonusem. Info o zlocie jest na głównej... może jeszcze każdemu powinniśmy wysłać pocztówki z informacją? Przepraszam, jestem na wielu forach, ale na kfs najczęściej spotykam się z "babską reakcją" - bez urazu dla Pań .... jak coś jest nie po mojej myśli to lament i narzekanie. Niestety nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim. Dziekuje

Mati
Zasłużony Klubowicz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Postautor: Mati » 03 lut 2014, 07:10

jak coś jest nie po mojej myśli to lament i narzekanie
Administracja robi swoje, jakby nie oni to byłby tu burdel taki że szok. Kilka osób zachowuje się jak małe dzieci, to mi nie pasuje tamto sramto, przeczytaj regulamin, tam wszystko pisze co można a czego nie można. A potem dodaj post i nikt ci go nie usunie. Akceptując regulamin akceptujesz zasady na forum, większość nie ma z tym problemu, mają po 1000 postów i żadnego problemu. A jeśli interesuje co narzekanie, hejtowanie, off topowanie, to nie na tym forum, i sam będe takie posty zgłaszał, bo sprawdzasz post o wycieraczkach samochodowych a w postach wchodzicie na temat "wpływu faz księżyca na rozmnażanie się pingwinów"
Obrazek

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Postautor: Bulka » 03 lut 2014, 09:11

Ale żeście się uczepili tego znaczka facebooka, który sobie niewinnie wisi z lewej strony. Mi on w żadnym stopniu nie przeszkadza, nie zachodzi mi na forum, nie przysłania niczego. W czym Ci przeszkadza? Pokaz mi choć jeden, sensowny argument. Na razie tylko kilku osobom ten znaczek się nie widzi, czy dla tych kilku osób mamy się go pozbyć? Powiedziałem kiedyś, że zrobię z nim porządek w postaci osobnej opcji w profilu użytkownika - włącz/wyłącz znak facebooka. Ale w tym momencie nie mam czasu zajmować sie takimi pierdółkami, mam dużo wiecej ważniejszych zadań na głowie. Co innego by było, jakby ten znaczek zasłaniał forum - wtedy zgoda, usunąłbym go. Ale póki co, na 2 używanych przeze mnie rozdzielczościach - 1280x1024 i 1920x1080 w żadnym stopniu on nie przeszkadza.

A co do powiadomień usuwanych postów. Po części Was rozumiem, ale po części rozumiem też zdanie Tomiego i reszty ekipy - zasady są jasne, opisane w regulaminie i każdy post, który się wyłamuje z tych zasad leci do kosza. Chciałbym pójść na kompromis i postanowiłem tak, że przy usuwaniu postów administracja będzie podawała powód usunięcia, który wyświetli się w miejscu skasowanego postu. Dodatkowo, w przypadku notorycznego pisania niezgodnie z treścią tematu oraz regulaminem forum, administracja nadal będzie przydzielała stosowne ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Mazi
J.Admin
Auto: Abarcina
Silnik: 1,2 x 2 :D
Kolor: 601 nero
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6122

Postautor: Mazi » 03 lut 2014, 09:14

Bulka159 pisze:Ale żeście się uczepili tego znaczka facebooka, który sobie niewinnie wisi z lewej strony. Mi on w żadnym stopniu nie przeszkadza, nie zachodzi mi na forum, nie przysłania niczego. W czym Ci przeszkadza? Pokaz mi choć jeden, sensowny argument. Na razie tylko kilku osobom ten znaczek się nie widzi, czy dla tych kilku osób mamy się go pozbyć? Powiedziałem kiedyś, że zrobię z nim porządek w postaci osobnej opcji w profilu użytkownika - włącz/wyłącz znak facebooka. Ale w tym momencie nie mam czasu zajmować sie takimi pierdółkami, mam dużo wiecej ważniejszych zadań na głowie. Co innego by było, jakby ten znaczek zasłaniał forum - wtedy zgoda, usunąłbym go. Ale póki co, na 2 używanych przeze mnie rozdzielczościach - 1280x1024 i 1920x1080 w żadnym stopniu on nie przeszkadza.

Ja zwróciłem uwage na tą wysuwającą się zakładkę facebooka dopiero gdy zaczęliście o tym pisać i zgadzam się, że w niczym to nie przeszkadza...
Udało Ci się rozwiązać problem ?? Napisz jak to zrobiłeś... dla potomnych....
Szukasz pomocy elektromechanika - problem z SELESPEED?? http://klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f ... 4&start=25

Awatar użytkownika
IT
Starszy Klubowicz
Imie: Boguś
Auto: STILO 3D / Listopad 2004
Silnik: 1,9 MJTD 16V 140KM +30
Kolor: SREBRO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=3150
Kontaktowanie:

Postautor: IT » 03 lut 2014, 09:19

Bulka159 pisze:Powiedziałem kiedyś, że zrobię z nim porządek w postaci osobnej opcji w profilu użytkownika - włącz/wyłącz znak facebooka. Ale w tym momencie nie mam czasu zajmować sie takimi pierdółkami
- Nie czepiał bym sie gdybys nie obiecał ;D . Wiem ze to pierdółka i mi w zasadzie tylko w 2 % przeszkadza .Da sie z tym zyc .Od tego sie nie umiera .Powiedziależ ze do konca roku zrobisz z tym pożadek wiec dałem fory i teraz "rozliczam" z obietnic :P .
Jeśli dzis podasz nowy termin "zabukuje " go w kalendarzu i obaczymy "next time" :zzz:

Bulka159 pisze:Chciałbym pójść na kompromis i postanowiłem tak, że przy usuwaniu postów administracja będzie podawała powód usunięcia, który wyświetli się w miejscu skasowanego postu. Dodatkowo, w przypadku notorycznego pisania niezgodnie z treścią tematu oraz regulaminem forum, administracja nadal będzie przydzielała stosowne ostrzeżenia
i o to własnie chodzi ;D .Popieram

PS
Tomi "Wyluzuj" Lubie cie jeszcze nie raz mam nadzieje ze do mnie na grilla przyjedziesz :* . Pewno masz duzo postów tego typu lub powtazenie w kólko to samo . RILAX - " Sztama :keep: "
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie ma. Ale wtedy przychodzi taki jeden, który o tym nie wie. I właśnie on to coś znajduje.
https://www.youtube.com/watch?v=7yoB62_0-cM

Awatar użytkownika
Bulka
Administrator
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D | Croma
Silnik: 1.6+LPG 103km | 1.9 150km
Kolor: Srebrny | Srebrny

Postautor: Bulka » 03 lut 2014, 09:22

IT pisze:- Nie czepiał bym sie gdybys nie obiecał . Wiem ze to pierdółka i mi w zasadzie tylko w 2 % przeszkadza .Da sie z tym zyc .Od tego sie nie umiera .Powiedziależ ze do konca roku zrobisz z tym pożadek wiec dałem fory i teraz "rozliczam" z obietnic .

Wiesz, do końca roku sobie tez obiecałem dokończyć pracę inż. i się obronić... i jeszcze jej nie skończyłem, choć jestem na ukończeniu, a potem obrona. Więc wiesz jak to jest :D W tej chwili dla mnie to priorytet nr 1 i wszystko inne idzie w odstawkę, a zajęć w domu poza zaglądaniem na forum i pracę inz. mam od cholery. Dlatego właśnie zmiany na forum muszą iść w odstawkę na jakiś czas. Co obiecałem to zrobię, tylko musze po prostu znaleźć na to wszystko czas.

Mati
Zasłużony Klubowicz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Kolor: Czarny Moiré
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.p ... 31#p102531

Postautor: Mati » 03 lut 2014, 09:28

IT,
Sam bym się wk****** i ty pewnie też, nie mówie tu o tobie ale o ogóle, jest na forum parę osób, pozwolę sobie napisać MARUDY, że ich wiadomości ich pretensje są na poziomie płaczącego dziecka w sklepie;) dziecko możesz ochrzanić/zwrócić mu uwagę, niektórzy potrafią nawet dać po tyłku. a Starego wyjadacza nie weźmiesz i nie wlejesz mu :kara:
Polecam całęj administracji jak radzić sobię z takimi forumowiczami ;) http://www.youtube.com/watch?v=SrY4b5z-0KU
Ostatnio zmieniony 03 lut 2014, 09:32 przez Stig, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie przeklinamy
Obrazek

Wróć do „Obsługa forum”