automatyczne włączanie obserwacji danego wątku?

Piszcie tutaj o wszelkich błędach które wymagałyby poprawy, zrobimy to :)
Awatar użytkownika
PiQ
Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Stilo Schumacher
Silnik: 1,9 mjet 16v
Kolor: corsa rosso
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=9569#p122743

automatyczne włączanie obserwacji danego wątku?

Postautor: PiQ » 16 mar 2017, 16:06

Cześć

Czy istnieje możliwość zaimplementowania funkcjonalności jak w temacie? Chodzi mi o to żeby obserwowanie tematu włączało się automatycznie w momencie kiedy np wypowiem się w danym temacie. Może można by było dodać przełącznik w profilu żeby tą funkcjonalność samemu włączyć / wyłączyć jak kto woli. Oczywiście obserwacje danego wątku można by było wyłączyć w każdym momencie jak jest to obecnie.
Wg mnie taka funkcjonalność byłaby bardzo przydatna. Wiele razy spotkałem się że ktoś zadał komuś pytanie do jego wypowiedzi a odpowiedź na pytanie była po dłuższym czasie lub wcale mimo że osoba wypowiadała się w innych wątkach. Samemu mi się zdarzyło że ktoś mi zadał pytanie na forum do mojej wypowiedzi co dopiero zauważyłem po dłuższym czasie. Gdyby obserwacja wątku włączyła się automatycznie i wyskoczyło powiadomienie że ktoś coś odpowiedział w wątku to forum mogłoby działać sprawniej. Nie zawsze się pamięta aby oznaczyć wątek jako obserwowany :)

Co myślicie o takiej funkcjonalności? :)
Passions make the world go round - only sky is the limit

Wróć do „Obsługa forum”