Instalacja LPG w Warszawaie

Opinie o warsztatach, usługach.
wielebny
Nowy Klubowicz
Imie: Artur
Auto: Stilo
Silnik: 1.4 95KM
Kolor: Czerwony

Instalacja LPG w Warszawaie

Postautor: wielebny » 08 maja 2018, 19:39

Witam,
zbieram się do założenia LPG w swoim 1.4. Ktoś zakładał w Warszawie i jest w stanie polecić sprawdzony warsztat? Może przy okazji jakaś podpowiedź jakiej firmy sprzęt kupić i na co zwracać uwagę? Budżet to około 3000zł.

Awatar użytkownika
piotrek194
Klubowicz
Imie: Piotrek
Auto: Fiat Stilo , BABARTH
Silnik: 2,4 20V
Kolor: 745 + VERDE CRISTALLO
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=14098

Re: Instalacja LPG w Warszawaie

Postautor: piotrek194 » 09 maja 2018, 21:11

Ja kupiłem co prawda Stilo z gazem ale serwisuje lpg u bardzo ogarniętego gościa myślę że by to fajnie ci ogarnął warsztat na Włochach ma na ul. Instalatorow 9, nr. Tel : 604771692 ;)

Awatar użytkownika
Tekay
Klubowicz
*
Imie: Tomir
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.8 133KM
Kolor: stalowy metalik

Re: RE: Instalacja LPG w Warszawaie

Postautor: Tekay » 14 maja 2018, 05:48

wielebny pisze:Witam,
zbieram się do założenia LPG w swoim 1.4. Ktoś zakładał w Warszawie i jest w stanie polecić sprawdzony warsztat? Może przy okazji jakaś podpowiedź jakiej firmy sprzęt kupić i na co zwracać uwagę? Budżet to około 3000zł.
Ja mam reduktor polcar kr4 150 km listwe hana gold mapsensor ps 02. Komp stag q box basic koszt do 1.8 wyszedl mi 2500. Miejsce mam. Ja jestem zadowolny. Bo cena byla dobra

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

piotrekx1994
Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Stilo kombi
Silnik: 1.4 16v

Postautor: piotrekx1994 » 14 maja 2018, 07:39

Mogę polecić warsztat w Postoliskach pod tłuszczem (25 km od Warszawy). Byłem z 5 różnymi samochodami na serwisie i wszystko pięknie. Właściciel sam ustawia gaz w czasie jazdy, Ty siedzisz z tyłu. Wszystko tak jak należy.

wielebny
Nowy Klubowicz

Postautor: wielebny » 14 maja 2018, 07:51

piotrek194 pisze:Ja kupiłem co prawda Stilo z gazem ale serwisuje lpg u bardzo ogarniętego gościa myślę że by to fajnie ci ogarnął warsztat na Włochach ma na ul. Instalatorow 9, nr. Tel : 604771692 ;)

dzięki za namiary

Tekay pisze:
Ja mam reduktor polcar kr4 150 km listwe hana gold mapsensor ps 02. Komp stag q box basic koszt do 1.8 wyszedl mi 2500. Miejsce mam. Ja jestem zadowolny. Bo cena byla dobra

Gdzie instalowałaś? Dawno temu?

Awatar użytkownika
Tekay
Klubowicz
*
Imie: Tomir
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.8 133KM
Kolor: stalowy metalik

Re: RE: Re: Instalacja LPG w Warszawaie

Postautor: Tekay » 31 gru 2018, 13:13

wielebny pisze:
piotrek194 pisze:Ja kupiłem co prawda Stilo z gazem ale serwisuje lpg u bardzo ogarniętego gościa myślę że by to fajnie ci ogarnął warsztat na Włochach ma na ul. Instalatorow 9, nr. Tel : 604771692 ;)

dzięki za namiary

Tekay pisze:

Andrzej Smogorzewski na modlińskiej Warsztat

wielebny
Nowy Klubowicz

Re: RE: Re: Instalacja LPG w Warszawaie

Postautor: wielebny » 18 sty 2019, 20:15

Tekay pisze:
wielebny pisze:

dzięki za namiary

Tekay pisze:Ja mam reduktor polcar kr4 150 km listwe hana gold mapsensor ps 02. Komp stag q box basic koszt do 1.8 wyszedl mi 2500. Miejsce mam. Ja jestem zadowolny. Bo cena byla dobra

Andrzej Smogorzewski na modlińskiej Warsztat

Dzięki ale już po fakcie bo gaz mam założony o właśnie u tego Pana. Wszystko działa jak należy ale pan ma problem z dokręcaniem przewodów od układu chłodzenia. Pojawiły się wycieki płynu ale w moim stilo wystarczyło dokręcić cybant przy chłodnicy. Teraz u mojej kobiety w skodzie po założeniu gazu u tego pana też cieknie płyn chłodniczy. Ehhh.

Wróć do „Warsztaty/Usługi”