MECHANIK/PASJONAT TARNOW, OKOLICE

Opinie o warsztatach, usługach.
verenvuodatus
Nowy Klubowicz
Imie: Kornelia
Auto: fiat stilo 5d
Silnik: 1.6 16v

MECHANIK/PASJONAT TARNOW, OKOLICE

Postautor: verenvuodatus » 13 wrz 2021, 10:54

Witam!
Poszukuję jakiegos dobrego warsztatu, ewentualnie kogos, kto zna się na rzeczy.
Od dluzszego czasu naprawiam stila. Mechanicy to jakas porazka, same klotnie o ten samochod. Byla uszczelka pod glowica, 2 mechanikow mi wciskalo, ze nie, naprawili wspolnie prawie to samo. Koncem koncow jestem po wymianie uszczelki, regeneracji glowicy i rozrzadu (ledwo sie doprosilam :D)Koszta juz nie male bo 3.5 tys we fiata poszlo :D
Po naprawie pojawil się problem z kontrolka oleju na czerwono.
Przed uszczelka byly robione filtry i wymieniany olej. Przy wymianie uszczelki olej zostal wlany stary.
Olej poziom dobry, miedzy min a max, po przejechaniu 20 km zawsze zapala sie kontrolka. Przy hamowaniu to samo. Samochod poza tym chodzi super. Nic nie cieknie, pracuje rowno i cicho.
Mechanik mowil, ze poprzednia uszczelka i caly stan glowicy, rozrzadu byl fatalny, jakby rzeczywisty przebieg byl o wiele, wiele wiekszy, wszystko w tym samochodzie jest skrecane jakby ktos chcial go rozwalic xD
Po wyjezdzie z warsztatu zrobil 40 km i zaczela sie palic kontrolka.
Mechanik nie chce nawet sprawdzic, czy wszystko poprawnie zamontowal, znowu afery.
Tak wiec, czy jest ktos z okolic Tarnowa, jakis warsztat, pasjonat, ktory bylby w stanie sprawdzic mego grata, czy to juz panewki, wal korbowy, znowu cos z uszczelka, poprawnosc montażu, rozrzad?
Znajac moje szczescie to nie bedzie to czujnik ani filtr;)
BLAGAM O POLECENIE :D

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Re: MECHANIK/PASJONAT TARNOW, OKOLICE

Postautor: Tomi » 15 wrz 2021, 12:07

Klubowy kolega Mazi zajmuje się mechaniką w tamtych okolicach. Kontaktuj się z nim.

Wróć do „Warsztaty/Usługi”