Strona 1 z 1

kamera cofania

: 09 paź 2016, 07:43
autor: xmarcin_81
Hej. Prośba do osób które wykonywały tą modyfikacje z wykorzystaniem conectnav jakie sprawdzone kamerki stosowaliście ,z diodami ir, led? Rodzaj mocowania itp. Sugestie , spostrzeżenia. Z góry dzieki.

Re: kamera cofania

: 09 paź 2016, 07:47
autor: dawid
W Bravo mam kamerkę z allegro taką w ramce na tablice rejestracyjną.Obraz dobry zarówno w dzień jak i w nocy.Cena nie odstrasza a jakościowo jest naprawdę ok.

Re: kamera cofania

: 09 paź 2016, 08:25
autor: ryan_cooper5
ja mam w niestandardowym radiu kamerkę najtańszą z allegro za 30 zł (kupiona bardziej z ciekawości :) ) i daje radę, wiadomo że nie jest to HD ale bardzo dobrze widać co jest z tyłu. Posiada linie pomocnicze. Mam ją założoną pod zderzakiem więc jest troszkę za nisko, ale ustawiłem ją tak że gdy przeszkoda jest na czerwonej lini w kamerze to znaczy że do przeszkody jest 5 cm. Posiada 4 diody LED które włączają się z kamerą podczas cofania. Dają troszkę światła, ale tylko dlatego że kamera jest nisko nad ziemią :) Ogólnie jak dla mnie zasługuje na plus, minusem jest to że ciężko będzie ją zainstalować wyżej (chyba że dziura w zderzaku). W wolnej chwili wrzucę inną kamerę w ramkę i bedziem testować xD
to jest ta moja http://allegro.pl/kamera-cofania-parkow ... 95279.html

kamera cofania

: 06 maja 2017, 19:15
autor: Ruto
Zastanawiam się nad kamerą cofania w ramce tablicy rejestracyjnej - trzeba wiercić dziurę w klapie na kabel czy da się jakoś inaczej pociągnąć kabel?