kamera cofania

Gotowe manuale, pomocne przy naprawach
xmarcin_81
Nowy Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: stilo mw 1.9MJTD 140km
Silnik: 1900
Kolor: czarny

kamera cofania

Postautor: xmarcin_81 » 09 paź 2016, 07:43

Hej. Prośba do osób które wykonywały tą modyfikacje z wykorzystaniem conectnav jakie sprawdzone kamerki stosowaliście ,z diodami ir, led? Rodzaj mocowania itp. Sugestie , spostrzeżenia. Z góry dzieki.

Awatar użytkownika
dawid
Nowy Klubowicz
Imie: Dawid
Auto: Fiat Bravo 1.9 Mjet+virus
Silnik: 1.9 mjet 160 KM
Kolor: szary epic
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=11823

Re: kamera cofania

Postautor: dawid » 09 paź 2016, 07:47

W Bravo mam kamerkę z allegro taką w ramce na tablice rejestracyjną.Obraz dobry zarówno w dzień jak i w nocy.Cena nie odstrasza a jakościowo jest naprawdę ok.

Awatar użytkownika
ryan_cooper5
Starszy Klubowicz
**
Imie: Krystian
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9 JTD 115 km
Kolor: Orione Grey
Prezentacja auta: viewtopic.php?t=9309

Re: kamera cofania

Postautor: ryan_cooper5 » 09 paź 2016, 08:25

ja mam w niestandardowym radiu kamerkę najtańszą z allegro za 30 zł (kupiona bardziej z ciekawości :) ) i daje radę, wiadomo że nie jest to HD ale bardzo dobrze widać co jest z tyłu. Posiada linie pomocnicze. Mam ją założoną pod zderzakiem więc jest troszkę za nisko, ale ustawiłem ją tak że gdy przeszkoda jest na czerwonej lini w kamerze to znaczy że do przeszkody jest 5 cm. Posiada 4 diody LED które włączają się z kamerą podczas cofania. Dają troszkę światła, ale tylko dlatego że kamera jest nisko nad ziemią :) Ogólnie jak dla mnie zasługuje na plus, minusem jest to że ciężko będzie ją zainstalować wyżej (chyba że dziura w zderzaku). W wolnej chwili wrzucę inną kamerę w ramkę i bedziem testować xD
to jest ta moja http://allegro.pl/kamera-cofania-parkow ... 95279.html

Ruto
Nowy Klubowicz
Imie: Robert
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: czarny

kamera cofania

Postautor: Ruto » 06 maja 2017, 19:15

Zastanawiam się nad kamerą cofania w ramce tablicy rejestracyjnej - trzeba wiercić dziurę w klapie na kabel czy da się jakoś inaczej pociągnąć kabel?

Wróć do „Manuale, Poradniki, Tutoriale”