PRIMA APRILLIS

Rozmowy nie tylko o samochodach. Wrzućmy na luz.
Wapniaro
Nowy Klubowicz
Imie: Rafał
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9 jtd 115KM
Kolor: Srebrny

PRIMA APRILLIS

Postautor: Wapniaro » 01 kwie 2017, 11:00

Dzisiaj jadąc do pracy przy Narodowym na Targowej w Wawce , nagle jedzie za mną policja i włącza koguty . Patrze na licznik ( dopiero co ruszyłem ze świateł) czy nie przekoryczłem prędkości , wszystko spoko ok. 50 km/h . Zjeżdżam na bus pas zatrzymuję się z myślą że Prima Aprilis to sobie jajca robią, podchodzi do mnie Pan POLICJANT i akcja się zaczyna. Jeszcze tylko szybko sprawdzam czy światła włączone, czy pasy zapięte , wszystko na miejscu . Gość mnie informuje że jadąc za mną zauważyli, że mam nie zapięte pasy i że teraz trwa akcja "ZAPINAMY PASY" więc będzie mandat 100zł i 2 pkt karne. Ja odpowiadam, że miałem pasy zapięte całą drogę i czy mogą mi udowodnić że tak nie było . Odpowiedź była, że nie . No to poinformowałem pana że bez podstawy nie może mi on dać tego mandatu , a on powiedział że jest tego pewien i decyzji nie zmieni , jedyne co mogę zrobić to nie przyjąć mandatu. Jako że byłem przez nich już spóźniony do pracy , po za tym jestem studentem i nie mam czasu na łażenie po sądach to przyjąłem ten mandat. Ale taka sytuacja świetnie ukazuje to że jak Panowie policjanci mają zły dzień i ochotę to z niczego zrobią coś tylko po to żeby wlepić mandat... :_:
Bo KOSMICZNĄ SUPER BRYKĘ mam!!! :cool:

Awatar użytkownika
RafalskiJ
Nowy Klubowicz
Imie: Rafał
Auto: Stilo 3D
Silnik: 1,9 Multijet 140KM
Kolor: Czarny
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=13363

PRIMA APRILLIS

Postautor: RafalskiJ » 01 kwie 2017, 14:02

Mój znajomy miał podobną sytuację, pasy zapięte i mandat dostał. Kiedy powiedział że nie przyjmuje mandatu powiedzieli mu ze ich jest dwóch i obaj widzieli że pasów nie miał zapiętych więc w sądzie przegra.

Wysłane z mojego Chińskiego turbo groszka przy użyciu Tapatalk
Obrazek

Wróć do „Na luzie”