Strona 1 z 1

Pierwsze stilo dla dziewczyny / Olsztyn / +3

: 10 paź 2018, 21:58
autor: 22karasiek
Dzień dobry, potrzebuję opinii użytkowników grupy :) Poszukuję pierwszego auta dziewczynie które będzie użytkowane głównie w mieście, raz w miesiącu trasa 100km, nasz wybór padł na stilo w benzynie 1.2 1.4 1.6 Kwota jaka dysponuję to 4500zł na kupno auta plus na początek jakies wstępne wymiany filtrów oleju, klocków itd. nie robi to zbytnio szału. I teraz pytanie do was. Czy za taką kwotę można kupić przyzwoite stilo? Na wielu aukcjach znajdę takie oferty lecz ja sie nie znam a dane auta mogą okazać się wrakami.
Chętnie odkupie auto od klubowicza jeżeli miałby w tej cenie na sprzedaż. Poszukuję auta w olsztynie plus minus 200km ewentualnie Ełk również plus minus do 200km mogę podjechać.

Auta jakie znalazłem to
https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1- ... vPajg.html
https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1- ... vERSk.html
https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1- ... vWwgi.html

Dziekuje za pomoc.

Re: Pierwsze stilo dla dziewczyny / Olsztyn / +3

: 11 paź 2018, 00:57
autor: fiter19
Wydaje się że można się zainteresować. Pierwszy chyba modyfikowany przez właściciela ( mogę się mylić). Jak pali jeździ hamuje nie puka nie ściąga nie klepie i nie ma dyskoteki na zegarach oraz nie walony to czemu nie. Pamiętaj, Fiaty to z reguły dobre auta ( oczywiście nie są bez wad) i cała sztuka polega na tym żeby mechanik miał rękę do fiata. Bo to nie są auta toporne jak wołga czy inna żukieta. Kultura mechaniczna musi być zachowana. Często ludzie płaczą bo np. 1.6 źle pracuje a przyczyną jest spieprzony rozrząd.

Re: Pierwsze stilo dla dziewczyny / Olsztyn / +3

: 11 paź 2018, 06:04
autor: Zawaś
W 1.6 to również padające sterowniki gdzie koszt regeneracji około tysiąca. Do tego pękają skrzynie.

Re: Pierwsze stilo dla dziewczyny / Olsztyn / +3

: 11 paź 2018, 07:49
autor: fiter19
No tak oczywiście.to im nie wyszło. Ps. Coś mi ten mój gaśnie z niewiadomych powodów. Oj czuję w kościach sterownik