Stilo 3D, 1.4 / 2005 / Piekary Śląskie

Czy warto kupić to Stilo ? Co w nich się psuje ? Znalazłem ciekawą ofertę ! Miejsce pytań, próśb o porady przed zakupem Fiata Stilo.
Regulamin forum
Nazwa tematu powinna wyglądać następująco:
Wersja i rodzaj silnika / rok prod. / miejscowość

Dla przykładu:
Stilo 3d, 1.6 / 2002r / Warszawa - ...
Stilo 5d, 1.8 / 2003r / Poznań - ...
itp.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej niż jedno auto w danym temacie, to do nazwy tematu dopisujesz np: +1
gdzie +1 oznacza ilość dodatkowych linków które zawiera temat.

Dla przykładu:
Stilo MW, 1.9 JTD / 2004r / Częstochowa +1 - ...
Czyli dane auto które was konkretnie interesuje i +1 która oznacza iż w tym temacie zamieszczacie dodatkowy link z ogłoszeniem auta, które również/dodatkowo bierzecie pod uwagę.

Co oznaczają skróty:
3d - wersja trzy drzwiowa;
5d - wersja pięciodrzwiowa;
MW - wersja kombi;
MWup - wersja kombi w pakiecie UpRoad;
SCH - limitowana wersja Schumacher;
Abarth - wersja z silnikiem 2.4l oraz automatyczną skrzynią biegów. Topowa wersja Stilo.
rykos172
Nowy Klubowicz
Imie: Maciej
Auto: NA
Silnik: NA

Stilo 3D, 1.4 / 2005 / Piekary Śląskie

Postautor: rykos172 » 23 cze 2018, 18:05

Witam,

Przymierzam się już od jakiegoś czasu do kupna Stilo. Dziś znalazłem takie ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stil ... AwazA.html

Co sądzicie? Jest sens interesować się i jechać zobaczyć? Jeśli nie, podpowiedzcie proszę na co zwracać uwagę podczas przeglądania ofert i na żywo.

Wiem, że ciężko o dobrą jednostkę 1.4 ale zależy mi na tej konkretnej pojemności a Fiat z oferty prezentuje się o niebo lepiej niż inne w podobnym budżecie.

Dzięki!

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
toka93
Nowy Klubowicz
*
Imie: Tomasz
Auto: Fiat Croma
Silnik: 1,9 jtd 120KM
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=14265

Re: Stilo 3D, 1.4 / 2005 / Piekary Śląskie

Postautor: toka93 » 24 cze 2018, 15:20

Jak się nie mylę to auto jest klubowicza. Widziałem je zaraz po jego zakupie i wtedy nie miało nic do czego było można się przyczepić.
Co do 1,4 to chyba nie ma jakiś typowych usterek, więc ogólne oględziny co do stanu auta.

Wróć do „Kupujemy Auto”