Stilo 3d, 1.9jtd/2003/Świdnica

Czy warto kupić to Stilo ? Co w nich się psuje ? Znalazłem ciekawą ofertę ! Miejsce pytań, próśb o porady przed zakupem Fiata Stilo.
Regulamin forum
Nazwa tematu powinna wyglądać następująco:
Wersja i rodzaj silnika / rok prod. / miejscowość

Dla przykładu:
Stilo 3d, 1.6 / 2002r / Warszawa - ...
Stilo 5d, 1.8 / 2003r / Poznań - ...
itp.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej niż jedno auto w danym temacie, to do nazwy tematu dopisujesz np: +1
gdzie +1 oznacza ilość dodatkowych linków które zawiera temat.

Dla przykładu:
Stilo MW, 1.9 JTD / 2004r / Częstochowa +1 - ...
Czyli dane auto które was konkretnie interesuje i +1 która oznacza iż w tym temacie zamieszczacie dodatkowy link z ogłoszeniem auta, które również/dodatkowo bierzecie pod uwagę.

Co oznaczają skróty:
3d - wersja trzy drzwiowa;
5d - wersja pięciodrzwiowa;
MW - wersja kombi;
MWup - wersja kombi w pakiecie UpRoad;
SCH - limitowana wersja Schumacher;
Abarth - wersja z silnikiem 2.4l oraz automatyczną skrzynią biegów. Topowa wersja Stilo.
Ponque
Nowy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Nie mam
Silnik: Nie mam

Stilo 3d, 1.9jtd/2003/Świdnica

Postautor: Ponque » 17 gru 2017, 12:02

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stil ... znCGi.html

Co myślicie o tym ogłoszeniu? Mam niedaleko, sprawdzilbym go gdzieś w serwisie. Wysposazenie fajne , silnik też taki jaki chcialem. Sprowadzony itd ale może warto zobaczyć? Nr VIN : Zfa19200000338723
Z góry dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
Stiłonisław
Klubowicz
Imie: .
Auto: Fiat Stilo
Silnik: MJTD 120 KM

Re: Stilo 3d, 1.9jtd/2003/Świdnica

Postautor: Stiłonisław » 17 gru 2017, 22:40

Wg EPER wersja Dynamic. Nie widzę manetki tempomatu. Najwyżej dołożysz, bo wiązka na bank będzie. Coś tam się działo z błotnikiem od strony pasażera. Naderwana centralna osłona silnika. Felgi paskudne, nieoryginalne, warto zmienić na typowe pod Stilo. Przebieg może być do negocjacji, dlatego koniecznie sprawdzić jak chodzi sprzęgło i posłuchać dwumasy jakie dźwięki wydaje na wolnych obrotach, podczas przyspieszania i podczas gaszenia silnika. Sprawdzić jak działa klimatyzacja (klimatronik). Klimatronik, przebieg oraz błędy w centralkach sprawdzisz w serwisie podczas kontroli programem diagnostycznym. Poza tym, warto zapoznać się z zapachem spalin z wydechu. Jeśli w tym aucie faktycznie jest dach panoramiczny - czego z tych zdjęć potwierdzić na 100% nie można, to koniecznie sprawdzić jak działa mechanizm otwierania/zamykania. Z opisu aukcji i z EPER wynika że dach panoramiczny być powinien. Skoro się sprzedający nim nie afiszuje to trzeba go przetrzepać ;)
Bez Stila nie ma kołaczy.

Ponque
Nowy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Nie mam
Silnik: Nie mam

Re: Stilo 3d, 1.9jtd/2003/Świdnica

Postautor: Ponque » 17 gru 2017, 23:40

Na autodna pokazało mi że w 2005 była szkoda na wysokość 750euro- moze to ten błotnik. Ile w tych serwisach jest prawdy to nie wiem. Jak mogę sprawdzić dokładne wyposażanie? Sama wersja np dynamic w różnych rocznikach różnie wygląda. Dzięki za cenne rady, podpięte tematy o Stilo już przeczytałem i wiem mniej więcej co sprawdzić i może się nie przejade :) jak ktoś chce coś jeszcze dodać, chętnie wyslucham!

Wróć do „Kupujemy Auto”