Stilo 5d / 1.6 / 2001 / Katowice +1

Czy warto kupić to Stilo ? Co w nich się psuje ? Znalazłem ciekawą ofertę ! Miejsce pytań, próśb o porady przed zakupem Fiata Stilo.
Regulamin forum
Nazwa tematu powinna wyglądać następująco:
Wersja i rodzaj silnika / rok prod. / miejscowość

Dla przykładu:
Stilo 3d, 1.6 / 2002r / Warszawa - ...
Stilo 5d, 1.8 / 2003r / Poznań - ...
itp.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej niż jedno auto w danym temacie, to do nazwy tematu dopisujesz np: +1
gdzie +1 oznacza ilość dodatkowych linków które zawiera temat.

Dla przykładu:
Stilo MW, 1.9 JTD / 2004r / Częstochowa +1 - ...
Czyli dane auto które was konkretnie interesuje i +1 która oznacza iż w tym temacie zamieszczacie dodatkowy link z ogłoszeniem auta, które również/dodatkowo bierzecie pod uwagę.

Co oznaczają skróty:
3d - wersja trzy drzwiowa;
5d - wersja pięciodrzwiowa;
MW - wersja kombi;
MWup - wersja kombi w pakiecie UpRoad;
SCH - limitowana wersja Schumacher;
Abarth - wersja z silnikiem 2.4l oraz automatyczną skrzynią biegów. Topowa wersja Stilo.
mario91
Nowy Klubowicz
Imie: Mario
Auto: Seicento
Silnik: 1.1

Stilo 5d / 1.6 / 2001 / Katowice +1

Postautor: mario91 » 02 kwie 2021, 22:56

Witam. Moje Seicento już dogorywa więc szukam jakiegoś odrobinę lepszego autka. Mam kilka typów, ale wybieram się obejrzeć poniższego:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stil ... Dtcat.html

Autko z polskiego salonu, do komisu wstawione przez starszego pana (pierwszy właściciel), 137 tysięcy co w przypadku dojeżdżania zapewne głównie na działkę może być prawdziwym przebiegiem, mimo rocznika (2001). Parę tygodni temu był za 5,5 tysi, teraz 4990zł.

Z drugiej strony środek trochę zniszczony jak na te 137 tysięcy, no ale może kwestia wieku też zrobiła swoje. Jeśli nie będzie miał zgnitej podłogi to jestem nim poważnie zainteresowany. Jak myślicie warto go brać?

I jeszcze druga opcja, choć dochodząca już do maksimum moich możliwości finansowych, czyli Stilak za 7900zł 2003 rok 218 tysi 1.6 silnik full bajera skóra ze sztucznej świni i tak dalej, niby w komisie z gwarancją. Do Kielc też nie mam daleko (Kraków), opłaca się jechać? Taki "rodzynek": https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stil ... ff43a9ecec

Awatar użytkownika
pio075
Starszy Klubowicz
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D
Silnik: 1.6 16V 103KM
Kolor: Bordeaux Old Rose
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=14610

Re: Stilo 5d / 1.6 / 2001 / Katowice

Postautor: pio075 » 02 kwie 2021, 23:12

Jeśli mega ci się nie spieszy to za 6 mogę sprzedać mojego.
Blacharsko zdrowy (tak podłoga jak i progi).
Mechanicznie obecny silnik wypalił zawór i stracił kompresję, stoi już drugi słupek z przebiegiem ~170 tys. km i czeka aż będzie cieplej żeby go przełożyć, cała reszta czyli zawieszenie, hamulce itd. sprawne i świeże w większości.
Wyposażenie o wiele bogatsze od tego w linku i generalnie wsio sprawne, w bagażniku dorzucam drugie ECU (na wszelki wypadek leży, to które jest, jest sprawne).

Wróć do „Kupujemy Auto”