Stilo 3d, 1.9 JTD / 2002r. / Kielce

Czy warto kupić to Stilo ? Co w nich się psuje ? Znalazłem ciekawą ofertę ! Miejsce pytań, próśb o porady przed zakupem Fiata Stilo.
Regulamin forum
Nazwa tematu powinna wyglądać następująco:
Wersja i rodzaj silnika / rok prod. / miejscowość

Dla przykładu:
Stilo 3d, 1.6 / 2002r / Warszawa - ...
Stilo 5d, 1.8 / 2003r / Poznań - ...
itp.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej niż jedno auto w danym temacie, to do nazwy tematu dopisujesz np: +1
gdzie +1 oznacza ilość dodatkowych linków które zawiera temat.

Dla przykładu:
Stilo MW, 1.9 JTD / 2004r / Częstochowa +1 - ...
Czyli dane auto które was konkretnie interesuje i +1 która oznacza iż w tym temacie zamieszczacie dodatkowy link z ogłoszeniem auta, które również/dodatkowo bierzecie pod uwagę.

Co oznaczają skróty:
3d - wersja trzy drzwiowa;
5d - wersja pięciodrzwiowa;
MW - wersja kombi;
MWup - wersja kombi w pakiecie UpRoad;
SCH - limitowana wersja Schumacher;
Abarth - wersja z silnikiem 2.4l oraz automatyczną skrzynią biegów. Topowa wersja Stilo.
NikosR
Nowy Klubowicz
Imie: Maciej
Auto: -
Silnik: -

Stilo 3d, 1.9 JTD / 2002r. / Kielce

Postautor: NikosR » 19 maja 2020, 18:17

Witam,
Jestem mega zainteresowany ofertą:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stil ... D3zlz.html

Po zdjęciach jak na ten rok jest bardzo dobrze, według opisu też autko jest rzekomo porobione, ale jest jeden problem.
Autor twierdzi, że jest 5 letnim właścicielem a wg. https://historiapojazdu.gov.pl/ raport pokazuje, że jest inaczej.
Zdjęcie raportu w załączniku. Wg. właściciela samochód jest w jego posiadaniu od 2015, pytanie tylko jak to możliwe,
że nie ma żadnego wpisu o tym na raporcie, nawet przeglądu??? Czytałem też, że istnieją liczne pomyłki tej bazy i jest
możliwość, że niektóre dane są po prostu fałszywe.
Co byście zrobili na moim miejscu? Brać to w ogóle pod uwagę i jechać oglądać? (dodam, że mam jakieś +/- 150km do niego)
Pozdrawiam :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

gienkollo
Nowy Klubowicz
Imie: Grzegorz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1,6 16V/2.4 20V
Kolor: 246/841A

Re: Stilo 3d, 1.9 JTD / 2002r. / Kielce

Postautor: gienkollo » 20 maja 2020, 16:03

Jeżeli samochodu przez te 5 lat nie zarejestrował na siebie to w raporcie nie będzie o tym info bo to dane z CEPik.
Poza tym tam przy okresowych badaniach masz kod SKP właściwy dla odpowiedniego powiatu/miasta
I według tego przegląd w Kielcach lub okolicy był dopiero ok 2019 co prawda z tego co widzę to istotnie brakuje tam okresu ok 5 latz więc może te przeglądy nie były raportowane do CEP

Wróć do „Kupujemy Auto”