[S] Fiat Stilo 1.6 16V Dynamic - uszkodzony

Ogłoszenia o sprzedaży.
Regulamin forum
W wiadomości musi być podane:
1. Krótki opis części/ rzeczy sprzedawanej
2. Cena
3. Zdjęcia

Ogłoszenie typu:
"sprzedam auto","części","cokolwiek. link" - Będą kasowane
W TEMACIE NALEŻY ZAMIEŚCIĆ ZDJECIA ORAZ PODAĆ CENĘ
ogłoszenia bez zdjęć - Będą kasowane
ogłoszenia bez ceny - Będą kasowane

Oferty sprzedaży mogą być przedstawiane przez osoby posiadające min. 15 postów!

Kategoryczny zakaz komentowania ogłoszeń

OGŁOSZENIA WAŻNE SĄ MIESIĄC. Po tym czasie zostana usunięte i bedzie możliwość ponownego wystawienia.
Awatar użytkownika
pio075
Starszy Klubowicz
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D
Silnik: 1.6 16V 103KM
Kolor: Bordeaux Old Rose
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=14610

[S] Fiat Stilo 1.6 16V Dynamic - uszkodzony

Postautor: pio075 » 09 lis 2020, 21:56

Siema :)

Nadszedł czas rozstania z moim rudym niewdzięcznikiem.
Co nieco o aucie można przeczytać w prezentacji, trochę dopiszę też tutaj.
Aktualny przebieg; 280 tys. km
Wyposażenie w skrócie
- 6x Airbag
- 4x elektryczne szyby
- Klima dwustrefowa
- CN+ (z dołożoną zmieniarką cyfrową z BT), kierownica z multifunkcją, Subwoofer w bagażniku
- Jasna skóra, fotel pasażera regulowany na wysokość, kanapa tył regulowana
- Czujnik deszczu/zmierzchu
- Zegary z Abartha
- Tempomat
- Czujniki parkowania
Ogólnie wszystko co jest z wyposażenia jest sprawne, na desce nie świecą żadne błędy itp. klima działa jak powinna (poza aktywatorem stopy/klatka i recyrkulacji wszystkie wymienione na nowe Denso). Karoseria cała, nie pordzewiała, progi i podłoga na miejscu, można zobaczyć trochę rudej pod listwą na klapie (dałem du** i po lakierowaniu nie podkleiłem niczym blendy na klapie - przetarło na rogu :facepalm: ) no i przednią klapę złapało na rancie (lakiernik mnie ostrzegał, że wewnątrz widać już jakiś nalot rudej i on to by tą klapę wymienił to ja stwierdziłem że nie ma sensu :facepalm: ).

Co jest uszkodzone - auto ogólnie pali ale nie ma kompresji na jednym z cylindrów (prawdopodobnie wypalony zawór), mnie zabrakło cierpliwości bo stało się to niedługo po remoncie - możliwe że wadliwa jest jedna ze szklanek, nie chce mi się rozbierać tego silnika po raz kolejny żeby go sprawdzić :) Może zerknę w wolnej chwili i pomierzę mu kompresję :D
Co tam było podziałanie w tym roku:
- ostatnio remont silnika (nowe panewki, tłoki z pierścieniami, nowe szklanki, wszystkie uszczelki, rozrząd, pompa wody, zregenerowany aletrnator, poduszka rozrządu, lizak, nowy kat, nowa sonda przed katem bosch itp. - faktury na części na jakieś 5000zł) ale generalnie to wszystko i tak do poprawki/rozebrania albo wrzucenia innego silnika :sarkazm:
- We wnętrzu nowa podsufitka (ori Fiat od pepo, nie żadne oklejki u tapicera)
- Od zewnętrza - delikatna korekta lakieru (wiele nie potrzebował bo auto było lakierowane 3 lata temu), na lakier położony dobry wosk (SWISSVAX SHIELD)
- Dwie nowe opony (rozwaliłem jedną o krawężnik stąd musiałem wymienić), dwie z 2017 (wszystkie to: Hankook Ventus V12 evo2 K120) - felgi niedawno były regenerowane i poza jedną która załapała rysę przy otarciu o krawężnik wyglądają idealnie
- Sprawdzona, nabita i odgrzybiona klima (sprawna)
- Nowy akumulator (Moll Kamina Start, kupiony: 05.2020, na gwarancji)
- Nowe reflektory (Depo)
- Wymienione wahacze przód (MM - ale to jednak w ubiegłym roku, sprawdziłem teraz :P ) i łączniki stabilizatora (chyba Delphi - nie pamiętam)
- Wymienione linki ręcznego (FTE)

Więcej grzechów nie pamiętam, reszta chyba opisana w moim temacie - generalnie auto dość mocno doinwestowane, nie żałowałem specjalnie grosza na tego skurczybyka :D
W zestawie z autem dorzucam drugie ECU (sprawne, z działającym immo, sparowane z tym body więc gdyby coś zdechło to jest na zapas bo właśnie "na zapas" kiedyś zakupiłem :) ) oraz drugą przepustnicę (obecnej co prawda nic nie dolega ale też sobie leży zapasowa ;D )
Przegląd do: 05.2021
OC do: 12.2020

Cena: 4000zł - do negocjacji na miejscu :)

Kontakt PW lub tel 501594(osiem dwa trzy)

Nie ukrywam, że pewnie więcej wziąłbym gdybym go ożenił na części, ale auto jest w naprawdę dobrym stanie i zwyczajnie szkoda mi go rozkręcać na śrubki - wolałbym żeby ktoś się nim jeszcze nacieszył bo kiedy ktoś ogarnie motorownię to jeszcze mu ten sprzęt posłuży :)

Foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

STILO I CC
Nowy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: STILO 5d
Silnik: JTD 1.9 80 2002
Kolor: błękit

Re: [S] Fiat Stilo 1.6 16V Dynamic - uszkodzony

Postautor: STILO I CC » 10 lis 2020, 16:40

Cześć

Małe pytanko jakie następne Twoje autko ?
Miejmy nadzieje że zostaniesz na forum bo wiele cennych rzeczy do niego wniosłeś.

Awatar użytkownika
pio075
Starszy Klubowicz
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D
Silnik: 1.6 16V 103KM
Kolor: Bordeaux Old Rose
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=14610

Re: [S] Fiat Stilo 1.6 16V Dynamic - uszkodzony

Postautor: pio075 » 10 lis 2020, 21:07

Rozglądam się z Citroenem C5 III ale na razie ujeżdżam mojego woła roboczego czyli zielone Pandemonium w dyszlu :D

Pewnie będę zaglądał na forum, jak nie sprzedam za jakieś rozsądne pieniądze to może zostanę razem ze Stilo? Zobaczymy chociaż chyba nie mam miejsca na 3 auta ale szkoda mi to autko oddać za bezcen czy pociąć na żyletki ;)

Wróć do „Sprzedam”