Obrazek

Obrazek

Stilony by daszczu JTD & 1.6

Pochwal się swoim autkiem - Opisy, zdjęcia, prezentacje.
Awatar użytkownika
pio075
Starszy Klubowicz
Imie: Piotrek
Auto: Stilo 5D
Silnik: 1.6 16V 103KM
Kolor: Bordeaux Old Rose
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=14610

Re: Stilony by daszczu JTD & 1.6

Postautor: pio075 » 05 lis 2018, 16:42

daszczu pisze:z dwumasą to powiem tak tym razem wpadła używana ta co mniej stuka na filmie, ta co stuka jest nową która do takiego stanu zrobiła 16tyś km, a wcześniej była regenerowana, za dwumas dałem chyba 200 zł a wymieniłem sam, co do rozrządu ładnie chodzi ale jak pisałem wyżej zmieniłem dlatego że był przestawiony jak kupiłem jak każde stilo 1.6 które znam i robiłem:D:D

Jak jest sens pakowania używanej dwumasy? Masz za dużo wolnego czasu i lubisz rekreacyjnie wyjmować skrzynię biegów co chwilę?
Nowa dwumasa do JTD nie jest jakoś przerażająco droga a po zmianie masz spokój na lata.

daszczu
Nowy Klubowicz
Imie: Daniel
Auto: Stilo MW
Silnik: 1.9 115
Kolor: Niebieski
Prezentacja auta: viewtopic.php?t=11744&start=25

Re: Stilony by daszczu JTD & 1.6

Postautor: daszczu » 06 lis 2018, 12:00

właśnie nie jest tak do końca, na nowej zrobiłem 16 tyś km i jest tu na filmie pozniej założyłęm regenerowaną, pojezdziła dwa lata i po podniesieniu doładowania na 1.4 bardzo szybko się skończyła, no więc trzecią opcją był zakup używki, wszystkiego trzeba spróbować, wiesz za pierwszym razem też tak mówiłem ale jak po miesiącu nowa zaczeła dzwonić :D

Wróć do „Moje Auto”