Skrzynia Bassowa pod CN+

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze.
Bispol
Nowy Klubowicz
Imie: Bozydar
Auto: Abarth
Silnik: 2.4
Kolor: Srebrny

Skrzynia Bassowa pod CN+

Postautor: Bispol » 17 lip 2017, 22:33

Witam ! Tak jak w temacie ma ktos moze i korzysta ze skrzyni pod oryginalnym radiem ? U mnie brak oryginalnego subwoofera za to ...
Kupa przewodow glosnikow OFC w bagazniku.
Do tego kable na wzmaka w schowku pasazera, kable na 2 wzmaka pod kanapa z tylu i kable na 3 wzmaka w bagazniku i wychodzi na to ze to wszystko gralo pod oryginalnym radiem bo nie widac zeby bylo tu innego za Niemca.
Wychodzi rowniez na to ze w aucie rzeczywiscie bylo podlaczone 3 wzmaki. U pasazera z przodu wyciety byl dywanik i zamontowane byly " mocowania " na mala skrzynie + kable ofc zostaly z pod kanapy od wzmaka szly prawdopodbnie do klapy w bagazniku ( wyciete 2 dziury dosc konkretne ) i w bagazniku wzmak i skrzynia.
Nie wiem kto tego uzywal i czy na oryginalnym radiu rzeczywisice ale podejrzewam ze napewno juz nie slyszy.

Zjechalem troche z tematu , uzywa tak ktos ? Wiem ze trzeba bedzie przejsciowke zapodac ale to juz zostawie facetom od car audio, wszystkie kable maja poprawadzone .
Dodam ze mam chyba tez zmienione oryginalne naglosnienie bo tak napierdziela basem ze jak na CN+ ustawie 2 kreski to jak gosciu w radiu gada to na sa tak podbite niskie tony jakby mowil Bary White.
Nie zalezy mi tyle na glosnosci bassu co na jakosci .
Ewentualnie jaki wzmak i skrzynia, ew. glosniki bo mam sony xplod rms 50w x 2 wiec moze je bym podlaczyl zamiast skrzyni

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Re: Skrzynia Bassowa pod CN+

Postautor: Tomi » 18 lip 2017, 08:05

Audio, które prawdopodobnie miałeś w aucie ( sądząc po ilości przewodów jakie masz ) na pewno nie było podłączone pod fabryczne CN+. Jeśli chcesz podpiąć sub pod CN+ musisz zastosować aktywną zwrotnicę do subwoofera.

Wróć do „Car Audio”