Audio- kilka pytań

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze.
SzatanSerduszko
Nowy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Stajlo 3D
Silnik: 1,9 JTD
Kolor: Black

Audio- kilka pytań

Postautor: SzatanSerduszko » 05 maja 2017, 01:18

Hej:-)
Moje audio w Stilo z dnia na dzień ma się coraz gorzej:( w związku z tym mam kilka pytań:
Radio- standardowe z malutkim świecącym na czerwono ekranikiem cyfrowym z nawigacją na płytach. Pierwszy problem jes następujący. Narywając płytę z mp3 nie wszystkie kawalki zechce radio odtworzyć. Zrozumialbym gdybym nie działały gdy nagram płytę drugi raz. Wtedy natomiast nie chcą działać inne. Kaprys? Zmuszony jestem nagrywać płyty audio, które zaś powodują częste samoistne przełączania się na fale radiowe. Bez możliwości przełączenia na płytę. Nie można wtedy nawet zciszyć lub podgłośnić, radio zawiesza się, a dźwięk wypływa z głośników. Bywa tak że po przekręceniu na zapłon radio zawiesza się- świeci się i nie reaguje na żaden przycisk. Czasem radio pracuje ale dźwięku nie slychać. Domyślam się że nic z tego nie będzie, ale może jednak? Druga sprawa to taka że zastanawiałem się nad włożeniem fabrycznej nawigacji z abartha. Ktoś przerabiał temat, pasuje plug & play? Da się wgrać na nią zwykłą automapę lub cos w podobie?
Głośniki: coraz bardziej harczą. Poleci ktoś jakieś fajne głośniczki pasujące plug & play do nadwozia trzydrzwiowego ? A może kupić standardowe używki?
Antena. Radio słabo odbiera. Najgorzej gdy puszczam muzykę z transmitera FM(w dwóch innych wozach gra wybornie) antena do wymiany? Czy jest jakiś wzmacniacz sygnału który można by podpiąć?

Dobrej nocy, pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Tomi
Administrator
Imie: Tomek
Auto: SAABOLOT
Silnik: 1.4
Kolor: NR 170
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=61&t=5125

Audio- kilka pytań

Postautor: Tomi » 05 maja 2017, 07:49

A próbowałeś cokolwiek poczytać na forum? Na większość pytań znajdziesz odpowiedź w już istniejących wątkach....

Wróć do „Car Audio”