Radio 2din ?

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze.
AngelikaKrakow
Nowy Klubowicz
Imie: Angelika
Auto: fiat stilo
Silnik: 1.9 JTD 115
Kolor: Żółty

Radio 2din ?

Postautor: AngelikaKrakow » 07 mar 2017, 19:23

HEJKA :D Tak jestem dziewczyną mam nadzieje ze nie jedyną na tym forum :) Jesli coś pisze nie tak to nie mieszajcie mnie z błotem tylko poprawcie bo ja o autach tyle wiem co wy o paznokciach drodzy Panowie :)

A więc Stilo posiadam od 2 miesiecy jednak denerwuje mnie w nim radio i nie chce zeby ktokolwiek doradzał mi je zostawić i zadne zmieniarki nie wchodza w gre :) Szukam dobrego radia 2 din ale za przystepna cene i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto takie caco ma i pochwali sie jak to wyglada , jak sie sprawuje i czy warto... Z góry dziekuje :)

piotrekx1994
Nowy Klubowicz
Imie: Piotr
Auto: Stilo kombi
Silnik: 1.4 16v

Radio 2din ?

Postautor: piotrekx1994 » 07 mar 2017, 22:14

Oj koleżanko, nie ten dział, mam nadziej, że admin przeniesie zamiast usuwać. radio to nie tuning wizuatlny a zwykły stystem audio, chociaż tutaj chyba bardziej by pasował dział nawigacji, z racji 2din

Chętnie pomogę. Sytuacja z radiami 2 din do stilo wygląda tak, że nie ma zadnego, które by po wstawieniu w miejsce oryginalnego pasowało i wygladało estetycznie. Paru klubowiczów wstawiało rożnego rodzaju chińczyki. Co prawda funkcjonalności nie można im odmówić, o tyle estetyka pozostawia trochę do życzenia. NIe chodzi to o sam montaż, a o to, że radia te są bryłami z front panelem pod kątem 90, a deski w naszych stilakach są niestety wyprofilowane, przez co i dół pasuje cacy, o tyle góra zawsze odstaje. W dziale nawigacje masz trochę tematów na ten temat

Powiedz jeszcze ile chcesz na ten cel przeznaczyć. Jak 1000 zł to możesz kupić fajne radio które będzie pasować do stilo ;D

Awatar użytkownika
AdamuS91
Moderator
Imie: Adam
Auto: Fiat Stilo Hatchback 3D
Silnik: 1.6 16V 103KM
Kolor: 632 BLACK METALLESCENTE
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&p=193871#p193871
Kontaktowanie:

Radio 2din ?

Postautor: AdamuS91 » 08 mar 2017, 13:48

Obrazek
---
Posiadam Stilo 3D 1.6 16v do sprzedania na części:
Jesteś zainteresowany? Kliknij!

Awatar użytkownika
Mazi
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Stilo
Silnik: 1,2 x 2 :D
Kolor: 601 nero
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6122

Radio 2din ?

Postautor: Mazi » 08 mar 2017, 14:06

Zdecydowanie tylko to .... już niedługo :D
Udało Ci się rozwiązać problem ?? Napisz jak to zrobiłeś... dla potomnych....
Szukasz pomocy elektromechanika ?? viewtopic.php?f=36&t=11584&start=25

Awatar użytkownika
paveu
Klubowicz
Imie: Paweł
Auto: Fiat Stilo MW Uproad
Silnik: 1,9 JTD 115kM
Kolor: Grigio Tecno vr

Radio 2din ?

Postautor: paveu » 08 mar 2017, 17:20

Zależy czego jeszcze oczekujesz od radia samochodowego.Jeżeli tylko podstawowe funkcję tj.Radio,MP3,to może poszukaj takiego Visteon'a.Jeżeli chcesz coś bardziej funkcjonalnego to,to co Mazi proponuje.

AngelikaKrakow
Nowy Klubowicz
Imie: Angelika
Auto: fiat stilo
Silnik: 1.9 JTD 115
Kolor: Żółty

Radio 2din ?

Postautor: AngelikaKrakow » 11 mar 2017, 07:56

Nie chodzi mi o to jakie radio mam kupić bo to sama zadecyduje :) raczej stawiam na pioniera lub alpine, zadne chinole nie wchodzą w gre.
Raczej zalezało by mi na tym by ktoś doradził gdzie kupie ramke do 2 din pominajac wysyłke z 2 konca kuli ziemskiej ;/
A kwestie gustu bardzo prosze zostawić dla siebie :)
BARDZO PROSZE JESLI KTOŚ MA WSTAWIONE RADIO 2 DIN O POCHWALENIE SIE JAK WYGLĄDA :) :P

Awatar użytkownika
ryan_cooper5
Starszy Klubowicz
**
Imie: Krystian
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9 JTD 115 km
Kolor: Orione Grey
Prezentacja auta: viewtopic.php?t=9309

Radio 2din ?

Postautor: ryan_cooper5 » 11 mar 2017, 09:35

Ja mam ramke 2 din :) tzn ta plastikowa maskownice :)

piotrekx1994
Nowy Klubowicz

Radio 2din ?

Postautor: piotrekx1994 » 11 mar 2017, 10:56

AngelikaKrakow pisze:Qr Bbpost Nie chodzi mi o to jakie radio mam kupić bo to sama zadecyduje :) raczej stawiam na pioniera lub alpine, zadne chinole nie wchodzą w gre.
Raczej zalezało by mi na tym by ktoś doradził gdzie kupie ramke do 2 din pominajac wysyłke z 2 konca kuli ziemskiej ;/
A kwestie gustu bardzo prosze zostawić dla siebie :)
BARDZO PROSZE JESLI KTOŚ MA WSTAWIONE RADIO 2 DIN O POCHWALENIE SIE JAK WYGLĄDA :) :P

Jaka koleżanka niemiła. No cóż, kupowanie pioniera albo alpine to sie mija z celem do stilo. W pierwszym poście pytasz o radio 2 din, a jak Ci koledzy doradzają radia 2 din, które maja u siebie sprawdzone to mowisz, że chcesz tylko ramke Oo Na forum w dziale car audio jest kilka tematów na temat 2 din, gdzie są zdjecia itd. :kara:

Awatar użytkownika
Mazi
J.Admin
Imie: Rafał
Silnik: 1,2 x 2 :D
Kolor: 601 nero
Prezentacja auta: http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6122

Radio 2din ?

Postautor: Mazi » 11 mar 2017, 14:34

AngelikaKrakow pisze:Qr Bbpost Szukam dobrego radia 2 din ale za przystepna cene i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto takie caco ma i pochwali sie jak to wyglada , jak sie sprawuje i czy warto... Z góry dziekuje

Najpierw pytasz o radio, żeby ci doradzić i polecić, a później
AngelikaKrakow pisze:Qr Bbpost Nie chodzi mi o to jakie radio mam kupić bo to sama zadecyduje raczej stawiam na pioniera lub alpine, zadne chinole nie wchodzą w gre.
Raczej zalezało by mi na tym by ktoś doradził gdzie kupie ramke do 2 din pominajac wysyłke z 2 konca kuli ziemskiej
A kwestie gustu bardzo prosze zostawić dla siebie

To się zdecyduj , bo akurat te "chinole" zjadają wszystkie pioneery itd funkcjionalnościa jak i ceną bo za dobre 2 din renomowanej firmy trzeba dać 4000
Udało Ci się rozwiązać problem ?? Napisz jak to zrobiłeś... dla potomnych....
Szukasz pomocy elektromechanika ?? viewtopic.php?f=36&t=11584&start=25

Awatar użytkownika
ryan_cooper5
Starszy Klubowicz
**

Radio 2din ?

Postautor: ryan_cooper5 » 11 mar 2017, 15:13

no dokładnie, 3 lata miałem chinola z nawigacją, kamerą cofania, usb, dvbt, aux, sd itp itd, mega funkcji to radio miało. A najlepsze że kosztowało nowe 600 zł.

piotrekx1994
Nowy Klubowicz

Radio 2din ?

Postautor: piotrekx1994 » 11 mar 2017, 23:38

ryan_cooper5 pisze:Qr Bbpost no dokładnie, 3 lata miałem chinola z nawigacją, kamerą cofania, usb, dvbt, aux, sd itp itd, mega funkcji to radio miało. A najlepsze że kosztowało nowe 600 zł.

a jak z jakoscia dzwieku?

Awatar użytkownika
explicit77
Starszy Klubowicz
**
Auto: Fiat Stilo 3D
Silnik: 1.9 JTD 154KM/307Nm
Kolor: Biały a raczej czarny;)
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=9037

Radio 2din ?

Postautor: explicit77 » 12 mar 2017, 01:11

Do szanownej Pani z wyrazami szacunku nisko się kłaniając turlając u stóp z góry przepraszam i kajam za przekaz poniższy jak i bałwochwalstwo jednocześnie deklarując iż ewentualne konsekwencje oceny podgatunku tudzież rasy samców na klatę biorę swoją a zatem:
Faktycznie, zapewne jak to w życiu każda ze stron ma swój punkt widzenia niczym ten kuń co to mu zakładają takie cuś na oka by mógł zachować możliwość paczenia tyle że nie na boki a raczej by nie tracił dowieść pana, towaru, paniusi czy tam czegokolwiek do punktu docelowego zatem z uwagi na to co by mu głupoty do łba nie wpadały jakie pacząc na lewo i prawo co by nie zasiać ziarna u owego rzeczonego dysputy podmiotu pod postacią kunia tego rodzaju poglądu na świat że oto istnieje możliwość by się wyrwać i zupełnie w sposób odmienny przeżyć swe dni na tymże padole łez co to go na wprost dotychczas ocenie miał szansę wyrabiać poprzez owe klapki pozbawić.

Tu pomimo faktu iż do dalszej tekstu formy przekazu napisałem oczywiście logiczne połączenie powyższego wstępu z poniższym słów potokiem to jednak usunąłem świadomie ułudnie się karmiąc w akcie desperacji nadzieją licząc tak naprawdę że może w ten sposób na efekt zmuszenia do użycia uśpionych jakem odnoszę wrażenie milionów komórek mózgowych co to konsekwentnie i wytrwale usypiają w coraz liczniejszych grupy rozmiarach wtulając się w pozostałe już śpiące zacnych ilości grupy Jak zwykle, uprzedzę. Nie ma potrzeby, oczywistym jest dla mnie że robię to w pełni świadom uczestnictwa w z góry przegranej walce. Tak, z du**.

Zatem pomimo iż od czasu do czasu zwrócę uwagę z reguły w formie humorystycznej na jaką gupote czy tam coś tam oj tam to robię to motywowany (tu największa linia oporu tak przy okazji;) chęcią pomocy i nadzieją że coś tam może dotrze. Puenta może bo kurna jak zawsze (tak, mam również świadomość problemu odnośnie wiadomości tekstowych), w każdym bądź razie wyraźnie feministyczne tło wyczuwa me niebezpiecznie nielogiczne wręcz w aspekcie procentu racji przewidywania czy też wróżenia a'la motywów jak i wszelkich pozostałych które to kierują daną osobową jednostką niczym niejaki Maciej Wróżbita po kilku zaprawdę słowach cóż począć. Jasne, zawsze druga strona (z racji przekonań, bałwochwalstwa opartego o swoją samoocenę opartą o postrzeganie osoby swej przez samego siebie na podstawie zatem zaiste zaprawdę powiadam samemu sobie wystawionej oceny odnośnuie swej nieomylności (niczym ja jeno bez poparcia jednak o ten "blachy :x " element osadzenia swego poglądu jak i też oparcia go o realne z życia wzięte przykłady przemilcza zazwyczaj a zatem siłą rzeczy kończy się to mniej więcej w dość powtarzalny sposób mający najprawdopodobniej na celu w ich oczach wyjście z honorem :x czego dowodem ma być odpowiedź w równie często dość bliskiej formie przekazu jak i zbieżnej treści także która to mniej więcej brzmi- "@##%*&^gupiś#@$%^&*%debil" z czego korzysta dość często liczny procent. A zatem ja zaś z racji mej owej z góry przegranej walki z uwagi na gro zebranych w tym czasie doświadczeń pacząc w perspektywie kilkudziesięciu już lat co najmniej uprzedzając poproszę przed pluciem o argumentację tego w postaci konkretnego przykładu że ja, wszyscy, pozostali, etc. się mylą co do tego że pozostał niesmak pewien z racji że chyba wszyscy z przedmówców z bezinteresowną wyszli chęcią pomocy a tymczasem poprzez feministyczny (no bo czym to tłumaczyć, jest opcja druga tyle że nie ma tu chyba aż takiej cybuli) odbiór świata dookoła (tu polecam wrócić na chwilę do kunia) miast gupiego "dzięki" zostali opluci i potraktowani niczym troglodytów stado co to miast mózgiem to przy krzty szczęściu dostaje możliwość co by penisem pomyśleć. Brawo :clap:
Rap wciąż jest ten sam, to tylko ja jestem starszy.

Awatar użytkownika
ryan_cooper5
Starszy Klubowicz
**

Radio 2din ?

Postautor: ryan_cooper5 » 12 mar 2017, 08:32

piotrekx1994 pisze:Qr Bbpost
ryan_cooper5 pisze:Qr Bbpost no dokładnie, 3 lata miałem chinola z nawigacją, kamerą cofania, usb, dvbt, aux, sd itp itd, mega funkcji to radio miało. A najlepsze że kosztowało nowe 600 zł.

a jak z jakoscia dzwieku?

Ja tam bylem bardzo zadowolony z dźwięku, naprawdę fajnie grało to radio

NSX
Nowy Klubowicz
Imie: Marcin
Silnik: 1.9JTD 140HP
Kolor: 632

Radio 2din ?

Postautor: NSX » 12 mar 2017, 14:09

Najlepszy troll ever :>

Chińskie radia sa najlepsze, wystarczy, ze sa na androidzie i tansze od europejskich.

Wróć do „Car Audio”