Audio w Stajlo JTD

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze.
Carmelo
Nowy Klubowicz
Imie: Mateusz
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.9 JTD 115KM
Kolor: czarny

Audio w Stajlo JTD

Postautor: Carmelo » 16 lut 2017, 12:26

Witajcie, zwracam się z pewnymi zapytaniami do forumowiczów bardziej doświadczonych w temacie audio.

Moje Stilo nie gra zbyt ładnie. Podpatrzyłem w innym Stilo że fabryczne głośniki grają o wiele lepiej. Rok produkcji taki sam, 2003. W ustawieniach szczególnie manualnego equalizera jest mnustwo kompletnie nic mi nie mówiąch opcji, a wybór trybu equalizera za bardzo nic nie zmienia. Podbicie basów jest, i to dosyć mocne po załączeniu opcji loudness. Czy ktoś posiada może jakiś schemat ustawień manualnych, coby ujędrnić troszkę zklapciały dźwięk wydobywający się z fabryki?
Kolejna sprawa to subwoffer. Od poprzedniego właściciela usłyszałem że auto ma wbudowany wzmacniacz. Jak jest z podłączeniem skrzynki basowej?

Wszelkie porady, sugestie, podpowiedzi na wagę złota!
Pozdrawiam:)

Marcin7275
Nowy Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1,6 16v 103

Audio w Stajlo JTD

Postautor: Marcin7275 » 19 lut 2017, 05:21

Carmelo a masz "zwykłe" audio czy Fiat HIFI z oryginalnym subwooferem w bagażniku? Jeśli nie ma subwoofera to i nie ma wzmacniacza który jest ulokowany w obudowie subwoofera ;)
Inna opcja że może poprzedni właściciel dołożył jakiś wzmacniacz ale to już by trzeba było po kablach popatrzeć czy od akumulatora nie idą jakieś dodatkowe do jego zasilania.

Wróć do „Car Audio”